Niedziela 14.04.2019 15:00

Ewa Minge broni Rosati: "Ma prawo czuć ból, bez względu na status społeczny"

Weronika Rosati Ewa Minge Robert Śmigielski

Ewa Minge broni Rosati: "Ma prawo czuć ból, bez względu na status społeczny"

Sytuacja prywatna Weroniki Rosati, która tak naprawdę od tygodni jest kwestią publiczną, elektryzuje media i osoby rozpoznawalne. Słyszymy coraz więcej głosów opowiadających się po jednej ze stron, często z pełną stanowczością oceniających sprawę:

Sarapata dalej pogrąża Rosati: "Widziałam ją nago i nie miała ŻADNYCH SINIAKÓW. Robert to TROSKLIWY OJCIEC"

Ostatnio Weronika po raz kolejny zwierzyła się z problemów z uzyskaniem alimentów od Roberta Śmigielskiego. Na aktorkę błyskawicznie wylał się za to hejt:

Weronika Rosati o alimentach: "Co miesiąc muszę błagać o pieniądze na podstawowe potrzeby"

Po stronie Rosati postanowiła stanąć także Ewa Minge. Projektantka przy okazji wyznała, że sama doskonale wie, co znaczy "życie z potworem":

Jeny, ile tu jadu w komentarzach. "Widziały gały, co brały". Miłość bywa zdradliwa, oślepia, mami. Zdobywca często udaje kogoś, kogo oczekuje druga strona. I dotyczy to obu płci. Po zdobyciu nie chce mu się już przeważnie udawać i kurtyna opada. Ile z nas nabrało się w życiu na słodki miód, który okazał się lepem na spragnione miłości serce? Weronika wkleiła jasny dowod, że miała prawo myśleć inaczej. Zastanówcie się jeszcze, dlaczego te pozostałe matki-partnerki są przeszłością. Coś jest tu nie tak. Dajcie czas temu zdarzeniu, dziewczyna ma prawo czuć ból i bez względu na status społeczny wymagać od ojca dzieci alimentów na jego dziecko. Osobiście doświadczyłam kiedyś złudzenia, wyszłam za mąż za "Chrystusa", a odchodziłam od potwora. Mylimy się, rzecz ludzka - podkreśliła,

To, że osoby publiczne mówią głośno o swoich problemach, jeżeli tego chcą, powinno być oklaskiwane - zaznacza jasno Minge. Ich sprawa i konsekwencje takich wynurzeń, ale też ile kobiet pomyśli "nie jestem sama, gorsza, inna, skoro takiej gwieździe się przydarzyło". Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy czujemy ból, upokorzenie i rozczarowanie. Dajcie czas... On jest zawsze ojcem prawdy.

Mądre słowa?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (266)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 266
Odpowiedz
640 52
zgłoś
Gość 14.04.2019 15:02
100% racji, nie rozumiem hejtu na nią
Odpowiedz
376 39
zgłoś
Gość 14.04.2019 15:03
Kobieta kobiecie najgorszym wrogiem
Odpowiedz
12 34
zgłoś
Gość 14.04.2019 15:03
dziewny jest ten świat. Ja jestem długi sama a teraz mam faceta który jest młodszy o 4 lata. Ja 24 on 20 i zastanawiam się czy w ogóle to ma sens...
Odpowiedz
518 46
zgłoś
Gość 14.04.2019 15:04
Facet nie wie co to etyka zawodowa. Romansuje z pacjentka. Widac dla niego brak zasad to norma. Dlatego jej wierze.
Odpowiedz
23 33
zgłoś
Gość 14.04.2019 15:05
Racja. Ale jeśli to prawda o wymaganiach Rosati to i tak trochę śmiech
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 266