Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Minge broni Rosati: "Ma prawo czuć ból, bez względu na status społeczny"

171
Podziel się

Przy okazji projektantka wbija szpilę Śmigielskiemu. "Zastanówcie się jeszcze, dlaczego te pozostałe matki-partnerki są przeszłością. Coś jest tu nie tak".

Ewa Minge broni Rosati: "Ma prawo czuć ból, bez względu na status społeczny"
bEqOROGJ

Sytuacja prywatna Weroniki Rosati, która tak naprawdę od tygodni jest kwestią publiczną, elektryzuje media i osoby rozpoznawalne. Słyszymy coraz więcej głosów opowiadających się po jednej ze stron, często z pełną stanowczością oceniających sprawę:

Ostatnio Weronika po raz kolejny zwierzyła się z problemów z uzyskaniem alimentów od Roberta Śmigielskiego. Na aktorkę błyskawicznie wylał się za to hejt:

bEqOROGL

Po stronie Rosati postanowiła stanąć także Ewa Minge. Projektantka przy okazji wyznała, że sama doskonale wie, co znaczy "życie z potworem":

Jeny, ile tu jadu w komentarzach. "Widziały gały, co brały". Miłość bywa zdradliwa, oślepia, mami. Zdobywca często udaje kogoś, kogo oczekuje druga strona. I dotyczy to obu płci. Po zdobyciu nie chce mu się już przeważnie udawać i kurtyna opada. Ile z nas nabrało się w życiu na słodki miód, który okazał się lepem na spragnione miłości serce? Weronika wkleiła jasny dowod, że miała prawo myśleć inaczej. Zastanówcie się jeszcze, dlaczego te pozostałe matki-partnerki są przeszłością. Coś jest tu nie tak. Dajcie czas temu zdarzeniu, dziewczyna ma prawo czuć ból i bez względu na status społeczny wymagać od ojca dzieci alimentów na jego dziecko. Osobiście doświadczyłam kiedyś złudzenia, wyszłam za mąż za "Chrystusa", a odchodziłam od potwora. Mylimy się, rzecz ludzka - podkreśliła,

bEqOROGR

To, że osoby publiczne mówią głośno o swoich problemach, jeżeli tego chcą, powinno być oklaskiwane - zaznacza jasno Minge. Ich sprawa i konsekwencje takich wynurzeń, ale też ile kobiet pomyśli "nie jestem sama, gorsza, inna, skoro takiej gwieździe się przydarzyło". Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy czujemy ból, upokorzenie i rozczarowanie. Dajcie czas... On jest zawsze ojcem prawdy.

Mądre słowa?

bEqOROGS
bEqOROHm
KOMENTARZE
(171)
Gość
2 lata temu
100% racji, nie rozumiem hejtu na nią
gość
2 lata temu
Zgadzam się w pełni! A to że chce od niego alimentów nie oznacza, że nie stać jej na utrzymanie dziecka, ale chce by ojciec partycypował w kosztach adekwatnych do zarobków i jego poziomu życia!
Gość
2 lata temu
Facet nie wie co to etyka zawodowa. Romansuje z pacjentka. Widac dla niego brak zasad to norma. Dlatego jej wierze.
bEqOROHn
Gość
2 lata temu
Kobieta kobiecie najgorszym wrogiem
Gość
2 lata temu
Mądrze. Poza tym ja wierzę Rosati!!
Najnowsze komentarze (171)
gość
2 lata temu
To nienormalne mieć8 dzieci z różnymi kobietami.To niepoważny człowiek.Przypomina to wodza Aborygenów z zawieszonym kubkiem na faulusie.
gość
2 lata temu
mądra słowa
Gość
2 lata temu
Pani Ewo właśnie o to chodzi nie bronie Pana Smigelskiego ale Weronika dobrze wiedziała ile partnerek miał ten pan i kilkoro dzieci nie zastanowiła się mając już takie doświadczenia że może coś jest nie tak myślała że przy niej akurat on się zmieni trochę rozumu trzeba mieć nie miała 18 lat tylko 30 parę pretensje może mieć sama do siebie
gość
2 lata temu
I znowu pierwsze komentarze wykupione przez Esterkę. Łącznie z ocenami. Jasne, pudel zrobi wszystko dla kasy, ale tym samym bronicie PSYCHOPATKI!
Gość
2 lata temu
Coz wiedziala co robi wiazac sie z facetem ktory ma dzieci z roznymi kobietami Ktorym musi placic alimenty Jej krzywda sie nie dzieje Ma zamozna rodzine ktora jej pomaga Zna jezyki ma kariere za granica Jest jeszcze mloda ladna Czemu nie znajdzie faceta w swoim wieku Ktory ja pokocha i jej dziecko Jej wygorowane zadania chyba nie sa do realizacji Ten facet nie wyplaci sie do konca zycia Niech wyjedzie do usa i tam sobie ulozy zycie Sama jest w stanie zarobic na siebie i dziecko Moze chciala miec dziecko Z kazdym facetem co sie zwiazala sprawila klopoty Adamczyka posadzila ze wypadek Zulawskiemu blokowala wydanie ksiazki
gość
2 lata temu
Ale czy musi go teraz szantażować - jak każdego innego wcześniej! - o forsę wykorzystując wszystkie dostępne jej media?!!! To ohydne!!
gość
2 lata temu
Ewa to mądra kobieta, lubię ją mądrze mówi sama swoje przeszła
Gcmd
2 lata temu
Dlaczego sa bylymi, widocznie chcialy go doic jak i ta. 22 tys alimentow gdzie dostaje 4tys.malo? Alimenty nie powinny byc ustanawiane wzgledem zarobkow, ok 700zl kazdej babie wystarczy, niech drugie tyle sama dołoży. I tak wykorzystuja dziecko jako szale przetargowa
bEqOROHf
gość
2 lata temu
bardziej zastanawiające są motywy kogoś, kto się rzuca na gościa z odzysku... to już nie przypadek, że komuś się noga powinęła - po prostu widziały gały co brały
gość
2 lata temu
Jak to takie proste to sama spróbuj.Jak ja nie cierpie takich przemądrzałych dziewuch.
gość
2 lata temu
Pan Ewie dużo ładniej jest w krótszych, ciemnych włosach.
gość
2 lata temu
drażni mnie już tą gadką
gość
2 lata temu
hola, hola, jeszcze niedawno sprawa toczyła się o pobicie i wszelką przemoc, a teraz tylko o alimenty? Estera zmieniła zeznania, bo zabrakło jej dowodów? Ludzie, ile wam jeszcze potrzeba informacji, żebyście uwierzyli, że ta dziewczyna notorycznie kłamie i liczy się dla niej tylko hajs??
Gość
2 lata temu
To samo mowię , gdyby wszystko było Ok, to pozostałe kobiety by go broniły a to milczenie wszystkich ex-partnerek jest nader wymowne.
...
Następna strona
bEqOROHH