Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kariera Justyny Żyły nabiera rozpędu. "Wbrew pozorom krytyka ze strony jurorów mnie nie zgniotła, tylko umocniła"

22
Podziel się

"Dziś czuję się zupełnie inną kobietą" - chwali się porzucona żona skoczka.

Kariera Justyny Żyły nabiera rozpędu. "Wbrew pozorom krytyka ze strony jurorów mnie nie zgniotła, tylko umocniła"
bCONNvGt

Justyna Żyła zakończyła już swoją przygodę z Tańcem z gwiazdami. Mimo nieprzychylnych ocen jurorów udało jej się dotrwać do piątego odcinka, a po jej odpadnięciu nie zabrakło opinii, że show stracił na atrakcyjności. Sama Justyna sprawia wrażenie zadowolonej i w rozmowie z magazynem Flesz wyznaje odważnie, że udział w tanecznym show zahartował ją jako celebrytkę.

Dziś czuję się zupełnie inną kobietą - ujawnia. Silniejszą, bardziej pewną siebie. Cieszę się, że poznałam tylu fajnych ludzi, którzy mają różne pasje, inne spojrzenie na świat. Dzięki nim też poczułam się wartościową osobą. Wbrew pozorom krytyka ze strony jurorów mnie nie zgniotła, tylko umocniła.

bCONNvGv

Po zakończeniu treningów Żyła wróciła do swojej rodzinnej Wisły, gdzie, jak wyznaje, zaczęła od gruntownego sprzątania domu, a potem zabrała się za organizację dwóch przyjęć: urodzinowego taty i z okazji ukończenia przez jej chrześniaka pierwszego roku życia.

Dwumiesięczny stres odreagowałam tak jak lubię najbardziej, czyli w kuchni - żartuje celebrytka. Wreszcie byłam w swoim żywiole. To była superprzygoda, nie żałuję jednak, że już się zakończyła. Jestem w Wiśle z moimi dzieciakami, za którymi straszne tęskniłam, powoli wracam do swojego życia. Ale wszystko wskazuje na to, że w Warszawie będę teraz bywać częściej. I bardzo się z tego cieszę.

Jak ujawnia Justyna, chce się teraz skoncentrować na tym, w czym najlepiej się odnajduje, czyli w gotowaniu. Planuje wynająć profesjonalne studio i do kolejnych odcinków swojego internetowego programu UwaŻyła zapraszać znanych kucharzy. Myśli także nad letnimi warsztatami kulinarnymi. Jak wyznaje, po przygodzie z Tańcem z gwiazdami, nie ma na razie ochoty na kolejne trudne przeżycia, jak udział w Azja Express czy Agencie.

Takie ekstremalne przygody chyba nie są dla mnie - ujawnia. Jeśli dostałabym propozycję udziału w jakimś fajnym programie kulinarnym, to przyjęłabym ją od razu. W kuchni czuję się jak ryba w wodzie, a gotowanie kilku potraw naraz w ściśle określony czasie mam opanowane do perfekcji. Na razie nagrywam kolejną serię "Pierzemy brudy do czysta".

bCONNvGB

Jak przyznaje reżyser show, szefowie kanału Active Family TV są bardzo zadowoleni ze współpracy z Żyłą.

Bardzo się wyrobiła w roli prowadzącej - zapewnia Przemysław Petryszyn. To, co się dzieje na planie, przerosło nasze oczekiwania. Rośnie nam druga Ewa Drzyzga.

Zauważyliście...?

bCONNvGC
bCONNvGW
KOMENTARZE
(22)
gośćizzzzs
rok temu
koleżanka była z emilem h rok czasu. Zostawiła go i uciekła strasznie ją dręczył. Wczoraj jak z nią rozmawiałam na temat tej całej afery z dodą powiedziała że wierzy Dodzie i jak z nim była tp wtedy był juz chory i mściwy a teraz mu się pogorszylo.
gośćola
rok temu
Zycze Pani powodzenia i podziwiam bardzo pozytywnie.super , ze Pani ma sile isc do przodu.
Gość
rok temu
Ludzie co Wy chcecie od dziewczyny?Radzi sobie jak może. Zdradzal znany mąż i opowiedziala o tym.A co miała kryć. ?Popieram aby nie kryć zdrad mężów(, żon też oczywiście). A kochanki niech się nie wypowiadają .Karma wraca.
bCONNvGX
gość
rok temu
Tego się właśnie obawialismy Że Justynka uwierzy we własne niczym nie potwierdzone umiejętności
gość
rok temu
Życzę p.Justynie powodzenia........
Najnowsze komentarze (22)
gość
rok temu
jacy jurorzy ??? alkoholik ,stara wiedzma i jakas blachara to jest program nie swiatowej klasy turniej .ich ocena jest nic nie warta liczy sie kasa .justyna twoj ex to zwykly i****a z iq jak przedszkolak skonczy jak typowy goral alkoholik .korzystaj
gość
rok temu
Piotruś ćmodo jedna,widzisz teraz coś stracił?????
gość
rok temu
Oni serio wypuścili taka okładkę? Antyseksowna
Gość
rok temu
Trzeba przyznać ze ładna z niej dziewczyna
cpn
rok temu
Ślinka pociekła.
cpn
rok temu
Ślinka pociekła.
gość
rok temu
Następna co się pnie po płacie męża
gość
rok temu
Tego się właśnie obawialismy Że Justynka uwierzy we własne niczym nie potwierdzone umiejętności
bCONNvGP
gość
rok temu
Życzę p.Justynie powodzenia........
gość
rok temu
Ale kocmoluch nieinteligentny. B******l bez krztyny wstydu, bo zwachal kasiorke.mistrz kuchni - szczególnie że nie wie co się do czego dolewa olej do wody czy może odwrotnie ?! Co pokazała na swoim- pozal się Boże - blogu "kulinarnym"
gość
rok temu
Jurorzy krytykowali taniec Justyno! Nie inteligencje,klasę,urodę. A tego brak-raczej góralski tupet,którego nie brak
gość
rok temu
świat stoi na głowie
MOHER
rok temu
KARIERA PUSTKA W ŚCIANIE.
gość
rok temu
Kochanka i kochankę na stos i do widzenia, zdrajcy
bCONNvHr