Piątek 19.04.2019 18:15

Jason Momoa ZGOLIŁ BRODĘ po 7 latach: "Żegnaj Aquamanie" (FOTO)

Jason Mamoa

Jason Momoa ZGOLIŁ BRODĘ po 7 latach: "Żegnaj Aquamanie" (FOTO)Amerykański aktor Jason Momoa po raz pierwszy zaistniał w masowej świadomości w 2011 roku dzięki roli barbarzyńskiego Kahla Drogo z niezwykle popularnego serialu Gra o Tron. Od tamtej pory gwiazdor był obsadzany w rolach brodatych twardzieli. Na prawdziwy przełom musiał poczekać jednak jeszcze kilka lat. W 2017 roku wreszcie dostał główną rolę i to od razu w kinowej superprodukcji: wcielił się w postać Aquamana, obrońcy mórz z kinowego uniwersum DC.

ZOBACZ: Tak wyglądali kiedyś aktorzy "Gry o tron"...

Mimo że wielu krytyków nie widziało przyszłości dla jego postaci, film o przygodach superbohatera zarobił w 2018 roku ponad 1,1 miliarda dolarów, co automatycznie wywindowało Momoę do pierwszej ligi hollywoodzkich gwiazd.

Ponieważ aktor od lat słynął ze swojego bujnego zarostu, fani byli zszokowani, kiedy Jason w ostatni czwartek opublikował na swoich kanałach społecznościowych wideo, na którym goli brodę na pustyni pełnej plastikowych odpadów.

Jak się okazuje, sceneria nagrania nie była przypadkowa. Jason miał zamiar w ten sposób zwrócić uwagę swoich wielbicieli na coraz większy problem, jakim jest zaśmiecenie Ziemi.

Ostatni raz ogoliłem się w 2012 roku. Żegnaj Drogo, żegnaj Arthurze Curry. Chciałem to zrobić, aby zwrócić uwagę na to, że plastik zabija naszą planetę i chyba mam na to rozwiązanie. Jest jedna rzecz, która może bardzo pomóc naszej planecie, dopóki będziemy ją recyklingować. To aluminium. 75% aluminium, które kiedykolwiek było wykorzystane, nadal jest w obrocie. 100% można poddać recyklingowi. Wypijasz z puszki i za jakieś 60 dni ta puszka będzie znowu w sklepie. (…) Aquaman stara się jak może, dla swoich dzieci, dla waszych dzieci, dla świata - mówi Momoa.

ZOBACZ: Jason Momoa pokazał urocze zdjęcia z wizyty u babci. "Kocham Cię na zawsze!"

Jak można było się spodziewać, decyzja gwiazdora o pozbyciu się zarostu wywołała w sieci skrajnie różne reakcje. Podczas gdy niektórzy docenili piękny gest 39-latka, inni stwierdzili, że bez brody Jason nie prezentuje się już tak atrakcyjnie, jak z bujnym zarostem.

Twoja twarzy wygląda jak pupcia niemowlęcia. Staram się nie złamać, mam nadzieję, że broda szybko odrośnie. Nie radzę sobie dobrze ze zmianami, szczególnie, gdy chodzi o twoją brodę - czytamy w sekcji komentarzy.

Co Wy sądzicie o jego metamorfozie?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Goodbye DROGO, AQUAMAN, DECLAN, BABA New YouTube episode please subscribe and share this video. LINK in BIO . I’m SHAVING this beast off, It’s time to make a change. A change for the better...for my kids, your kids, the world. Let’s make a positive change for the health of our planet. 🌎 Let’s clean up our oceans 🌊 our land ⛰. Join me on this journey. Let’s make the switch to infinitely recyclable aluminum. ♻️♻️♻️ Water in cans, not plastic. #ChangeisComing #mananalu #aluminum #aluminumcans #water #cannedwater #choosecans #recycle #plasticpollution #HydrateLike @ballcorporation shot on the amazing GEMINI by @reddigitalcinema and @leitzcine @leicacamerausa Aloha j. I’m sorry @i.am.aurelius does not know how to spell. It’s Infinitely RECYCLABLE. Not recycleable. He’s young. And I’m working. Sorry

Post udostępniony przez Jason Momoa (@prideofgypsies)Kwi 17, 2019 o 9:44 PDT

fot. YouTubefot. YouTubefot. YouTube
fot. YouTube
fot. YouTubefot. ONS
fot. ONS
fot. ONS


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (244)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 244
Odpowiedz
826 28
zgłoś
Gość 19.04.2019 18:16
Nadal przystojny. Może nawet bardziej!
Odpowiedz
726 31
zgłoś
Gość 19.04.2019 18:17
Skąd się biorą tacy mężczyźni?! Też chę takiego...
Odpowiedz
586 23
zgłoś
Gość 19.04.2019 18:18
Mega przystojny, bez brody lepiej
Odpowiedz
59 6
zgłoś
Gość 19.04.2019 18:18
Kocham go strasznie.z beoda czy bez zawsze piękny
Odpowiedz
40 7
zgłoś
gość 19.04.2019 18:19
Dużo lepiej!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 244