Sobota 20.04.2019 19:00

Rozwód Adele: ma do podziału z mężem ponad 680 MILIONÓW złotych!

Adele Simon Konecki

Rozwód Adele: ma do podziału z mężem ponad 680 MILIONÓW złotych!

Choć Adele uważana jest za jedną z najpopularniejszych artystek ostatnich lat, niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Mama siedmioletniego Angelo Jamesa stara się unikać odpowiedzi na pytania o życie rodzinne. Wiadomo, że w 2011 roku zaczęła się spotykać z urodzonym w USA przedsiębiorcą Simonem Korneckim, za którego wyszła pięć lat później. O zmianie stanu cywilnego poinformowała dopiero rok po ślubie, podczas odbierania statuetki Grammy. 

PRZYPOMNIJMY: Adele z mężem i synem w Disneylandzie! (ZDJĘCIA)

Niestety, małżeńska sielanka Adele i Simona trwała niespełna trzy lata. Z oficjalnego oświadczenia wynika, że para się rozstała:

Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze, proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie - czytamy w oświadczeniu przesłanym przez reprezentantów wokalistki do Associated Press.

Okazuje się, że w związku piosenkarki i biznesmena od lat nie działo się najlepiej. Po wielu próbach naprawienia relacji doszli do wniosku, że należy ją ostatecznie zakończyć:

To bardzo smutna sytuacja. Adele i Simon od pewnego czasu żyli osobno. Próbowali nad tym pracować, ale w końcu musieli zaakceptować fakt, że po prostu nie wyszło - czytamy na łamach brytyjskiego The Sun.

PRZYPOMNIJMY: Adele ROZSTAŁA SIĘ Z MĘŻEM: "Są w separacji. Zobowiązali się do wychowywania syna wspólnie"

Parę czeka teraz skomplikowana procedura rozwodowa i podział majątku. Adele jest w końcu jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek ostatnich dwóch dekad, a jej majątek szacowany jest na kwotę ponad 680 milionów złotych (140 milionów funtów). W 2018 roku znalazła się na pierwszym miejscu rankingu Sunday Times Rich List, w kategorii najbogatszych muzyków przez trzydziestką.

Konecki wypada o wiele bardziej "blado" przy swojej bogatej żonie. 45-latek jest dyrektorem generalnym organizacji charytatywnej drop4drop i założycielem przyjaznej dla środowiska marki wody butelkowanej. Wartość jego organizacji prowadzącej kampanię na rzecz zapewnienia dostępu do czystej wody w krajach trzeciego świata jest wyceniana na "jedynie" 3 miliony 900 tysięcy złotych.

Trzy bestsellerowe albumy Adele całkowicie odmieniły jej życie i sprawiły, że piosenkarka zaczęła inwestować w nieruchomości. W 2012 roku kupiła dom przy plaży w Hove za ponad 12 milionów złotych, a w rodzinnym Londynie ma do dyspozycji dwie wille o łącznej wartości blisko 54 milionów złotych. Nie można zapomnieć o domu w Beverly Hills za 7 milionów, a także o luksusowej posiadłości w mieście East Grinstead wycenianej na ponad 19 milionów.

Jak donoszą zagraniczne media, para prawdopodobnie nie podpisała intercyzy.

Myślicie, że mężczyzna będzie walczył o "sprawiedliwy" podział majątku?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (315)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 315
Odpowiedz
68 14
zgłoś
Gość 20.04.2019 19:07
Trochę szybko ten rozwód🙄🙄🙄
Odpowiedz
525 116
zgłoś
Gość 20.04.2019 19:07
Powinien unieść się męskim honorem i nic od niej nie chcieć , to w końcu głównie jej majątek a nie ich
Odpowiedz
147 14
zgłoś
Gość 20.04.2019 19:07
Szkoda ze probowali i nie wyszlo, szkoda dziecka
Odpowiedz
28 9
zgłoś
Gość 20.04.2019 19:08
Śmieszne ze ktos potrafi napisac ze cieszy sie bo lepsze utwory nagra... i to bez ogródek...
Odpowiedz
16 8
zgłoś
Gość 20.04.2019 19:08
Upsi. To zawsze boli
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 315