Trwa ładowanie...
Przejdź na

Esmeralda Godlewska broni Bieniuka: "Poznałam Jarosława. Nie dajcie się oszukać"

483
Podziel się

Zazdrościcie Bieniukowi przyjaciół?

Esmeralda Godlewska broni Bieniuka: "Poznałam Jarosława. Nie dajcie się oszukać"
bEhhoTQR

Zatrzymanie Jarosława Bieniuka poruszyło wszystkie media w Polsce. 29-letnia Sylwia Sz. oskarżyła byłego piłkarza Lechii Gdańsk o gwałt, a byli przedstawiciele rzekomej ofiary stwierdzili, że czyn miał znamiona szczególnie brutalnego. Okazuje się jednak, że sprawa nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Sportowiec i pokrzywdzona 29-latka znają się co najmniej od kilku lat, a tabloid dotarł nawet do ich wspólnych zdjęć z 2015 roku.

Na fotografii Bieniuka i Sylwii Sz. pozuje również Tomasz T., założyciel okrytego złą sławą sopockiego klubu Zatoka Sztuki. Niejasności pojawiły się również po zeznaniach gości hotelu, w którym piłkarz miał dopuścić się rzekomego gwałtu. Ich zdaniem feralnego wieczoru 29-latka nie wyglądała na odurzoną, a do taksówki odprowadził ją sam Bieniuk. Tę wersję wydarzeń potwierdziły również nagrania z monitoringu.

bEhhoTQT

W niewinność piłkarza wierzy Natalia Siwiec, która niemal natychmiast po wypłynięciu sprawy wypowiedziała się na temat kontrowersyjnych oskarżeń. Do obrońców dołączyła także znana ze spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu i przegranej walki z Martą Linkiewicz, Esmeralda Godlewska. Połowa duetu "śpiewających" (?) sióstr ręczy za swojego znajomego (zachowujemy oryginalną pisownię):

Poznałam Jarosława Bieniuka parę lat temu. Jest miłym, kulturalnym, mężczyzną, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, po części starałam się mu pomoc psychicznie ... miał chwile załamania - nikt z nas nie jest super bohaterem. Przepięknej i cudownej aktorki Ani Przybylskiej - zaczęła swój przydługi wpis.

bEhhoTQZ

Godlewska wydedukowała, że Sylwia Sz. chce zniszczyć wizerunek Bieniuka. Celebrytka nie szczędzi mocnych słów pod adresem 29-latki.

To silny, dzielny mężczyzna po przejściach. Kocha swoje dzieci, jest wspaniałym ojcem... W tej sprawie, powinna zostać ukarana kobieta, która próbuje zniszczyć mu reputację oraz obraz ojca w oczach jego dzieci... ludzie nie dajcie się oszukać - pisze ciepło o przyjacielu.

Esmeradla wyciąga odważne wnioski:

Podziwiam go za silę charakteru oraz za to, że za własnymi dziećmi stoi murem. Jarek jesteśmy z Tobą.

bEhhoTRa

Zobaczcie cały wpis Esmeraldy:

_

bEhhoTRb
bEhhoTRc

_

bEhhoTRu
KOMENTARZE
(483)
Gość
2 lata temu
Same prostytuty i patuski go bronią towarzystwo sobie zlanazl haha
Gość
2 lata temu
Ta obrona chyba Jemu nie pomoże. 😂
gość
2 lata temu
Broni go autorytet...
bEhhoTRv
R
2 lata temu
Toś Pan wdepnął Panie Bieniuk, na całej linii:) Po takiej "obronie" nikt już nie ma wątpliwości:)
Gość
2 lata temu
Tyle wart sztucznie wykreowany wizerunek medialny a się okazało że się zadawał z jakimis mafiozami
Najnowsze komentarze (483)
wider
9 miesięcy temu
a moze by tak sprawdzic z czego tego goscia stac na takie zycie bo przeciez nigdzie nie pracuje a i wychowanie dzieci tez kosztuje a tu hotele modelki ktore nie pojda do restauracji na kolacje zeby napic sie pol szklanki mineralnej choc i ta tez nie za darmo
gość
2 lata temu
super koleżanki......hehehe
gość
2 lata temu
to po co zadaje sie z takimi jest cos na rzeczy
gość
2 lata temu
Ludzie jesteście potworami, manipulowanymi przez pudla. Wstyd!
gość
2 lata temu
On zamiast wspierać w cięzkiej chorobie ,,PARTNERKĘ" - to juz widac w jakim obracał sie towarzystwie. Ja nie wierzę w jego NIEWINNOŚĆ . Szkoda tej Ani bo to dziewczyna była zdolna kochająca rodzine i potrafiła dla niej zrezygnować z kariery aby ja miec w całości A On kawał drania nawet nie związał sie z nia ,,na dobre i zle" tylko ja zwlekałał . A teraz udaje dobrego ojca . Przeciez dziecmi zajmuja sie dziadki.a on lata na prawo i lewo. Miał ta Martyne które dzieci zakceptowały -to chyba za dobra więc ja olał.
Gość
2 lata temu
Ale wiocha 😂
gość
2 lata temu
Pięknie o nim to świadczy, KTO go broni... Godlewska, Gradek, Siwiec... Hehe.
Ojciec tadeus...
2 lata temu
Tak wygląda życie bez Boga, nowoczesne, bez zasad i potrzeb duchowych, konkubinaty, rubta co chceta, więc na efekty nie czeka się długo, i będzie jeszcze ciekawiej. No cóż każdy kowalem swojego losu a więc hulaj dusza piekła nie ma. I wierzcie w to a zamienicie to do młodych bez tradycyjnych zasad moralnych swoje i nie tylko swoje życie w piekło, to prawdziwe. Pa
bEhhoTRn
gość
2 lata temu
To chyba naturalne, że ofiara udaje spokojną przy swoim sprawcy. Krzyczałaby, że pójdzie na policję, to może by zaginęła i tyle by z tego było.
Gość
2 lata temu
Lo panie co tu się odczynis..co za ludzie go bronią.
Piter
2 lata temu
Tak reklamowane "50 twarzy Greya" Nie każda widać lubi!!!!
Piter
2 lata temu
Dla Godlewskiej i paru innych celebrytek to nie gwałt! A epizot z "50 twarzy Greya" No ale nie każda chce być uległą lub nie każda szuka dominatora!!!!
Dorota40
2 lata temu
No i co ze go poznalą??? Gwałciciel nie gwałci wszystkiego co sie rusza! Gwałci jak ma ochote, jak cos przycpa, wychla i straci kontrole!!!! GTo nie jest od razu zboczeniec.... Poprostu został moze sprowokowany i juz było za późno by sie powstrzymac... Czesto tak bywa! A póżniej laska mowi ze zgwałcona i rząda kasy... Łatwej kasy...
Gość
2 lata temu
Po znajomości z Siwiec to już chyba nic mnie nie zdziwi . Ależ dię pan stoczył Panie Bieniuk
...
Następna strona
bEhhoTRP