Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lekarz oskarżony przez Esmeraldę Godlewską o pobicie odpowiada: "Nie jestem i nie byłem jej partnerem"

231
Podziel się:

Bartłomiej Bartnicki twierdzi, że ostatnie publikacje Esmeraldy to tylko próba zwrócenia na siebie uwagi. Komu wierzycie?

Lekarz oskarżony przez Esmeraldę Godlewską o pobicie odpowiada: "Nie jestem i nie byłem jej partnerem"

Esmeralda Godlewska razem ze swoją siostrą często szokują swoimi wątpliwymi ''wokalnymi umiejętnościami'' oraz są chodzącą antyreklamą operacji plastycznych. Niedawno Esmeralda stoczyła ''walkę'' podczas FAME MMA 3, gdzie zmierzyła się z patostreamerką. Tym razem jednak Godlewska zdecydowała się podzielić z fanami szokującą relacją.

Zapłakana Esmeralda zamieściła na swoim instagramowym koncie nagranie, na którym pokazała posiniaczoną twarz i ciało. Rozbita emocjonalnie celebrytka wyznała, że sprawcą pobicia jest jej partner Bartłomiej. Jednak sprawa okazuje się jeszcze ciekawsza, ponieważ Esmeralda nie zgłosiła tego na policję. Powód? Godlewska obawia się o własne życie, bowiem jej partner... ma powiązania z mafią (!).

- Dla mojej rodziny to chodzący ideał - "pan doktor". Cudowny, pomocny, miły, grzeczny. Szkoda, że nie znają go od tej prawdziwej strony. Połączenia z mafią i innym g**nem. To są ludzie, z którymi nie wolno zadzierać. Opowiedzą teraz takie bajki na mój temat… Że to ja zostanę i tak jak zwykle tą najgorszą. A poza tym policja... kto mi uwierzy? Zawsze ja jestem ta najgorsza, ta zła. Szkoda tylko, że nikt nigdy nie zastanawiał się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego te wszystkie sytuacje miały miejsce, i jakie jest źródło tego problemu - relacjonuje Esmeralda.

Jakby tego było mało, Esmeralda oskarża również swoją siostrę Magdę, nazywając ją współwinną pobicia. Ze słów pobitej celebrytki wynika, że to właśnie Magda wprowadziła ją do ''strasznego świata'', gdy miała zaledwie 18 lat. Jak można się domyślać, oskarżony o przemoc partner szybko zabrał głos w tej sprawie.

Mężczyzna błyskawicznie po opublikowaniu materiału przez Godlewską wydał oświadczenie, w którym oczywiście nie przyznaje się do pobicia Esmeraldy. Pikanterii dodaje także fakt, że według relacji Bartłomieja Bartnickiego (bo tak nazywa się rzekomy sprawca) nie jest i nigdy nie był partnerem celebrytki. W jego wypowiedzi można przeczytać, m.in.:

W odpowiedzi na filmy zamieszczone na Instagramie przez Monikę (Esmeraldę) Godlewską oświadczam, iż przedstawione przez nią wydarzenia nie miały miejsca. Nie pobiłem jej i nigdy jej nie groziłem. Nie byłem i nie jestem jej partnerem. Rozumiem, że dla pozostania popularną osobą w mediach musi zamieszczać wzbudzające sensację i dużą oglądalność filmy, zdjęcia i posty. Jestem jednak zszokowany wymyśloną narracją i przedstawionymi nieprawdziwymi informacjami, jak to ma miejsce w ciągu kilku ostatnich dni.

Wiele wskazuje na to, że sprawa oskarżeń Esmeraldy nie obejdzie się bez sądu. Jednak to rzekoma poszkodowana może odpowiedzieć za zamieszczone rewelacje. Godlewska chwyta się każdego sposobu, aby było o niej głośno. Czy tym razem przesadziła?

KOMENTARZE
(231)
Gość
3 lata temu
Szkoda mi jej syna. Ona się bardzo zle prowadzi i jest uzależniona od alkoholu...
123
3 lata temu
Ta dziewczyna ma ogromny problem ze sobą
gość
3 lata temu
Cieszę się że nie jestem celebrytą tylko zwykłym szarym człowiekiem. Za żadne skarby nie chciałbym obracać się w tak patologicznym środowisku.
gość
3 lata temu
Prawdą jest co powiedziała o swojej siostrze Magdzie .Magda udaje teraz świętą a to ona była najgorszą patolą to ona zapoczątkowała qrewski biznes.W necie nic nie ginie można sobie popatrzeć kim była Magda G.A Monikę Esmeraldę powinni zamknąć w szpitalu psychiatrycznym bo ona sobie sama już nie poradzi - ćpanie, chlanie
gość
3 lata temu
Oj, zdziwiłabyś się z jakimi paniami, i to na długą metę, zadają się lekarze, prawnicy, przedsiębiorcy, politycy... Srogo byś się zdziwiła ;)
Najnowsze komentarze (231)
Romek
2 lata temu
"Zooffia" w brudnej halce z filmu "MIŚ', to przy niej dama.
gość
3 lata temu
jest poprostu zwyklym debilem nie mam nic wiecej do dodania ... jej wyglad mowi sam za siebie szlaufik zwykly, zadaja sie z kim chca to nie ma nic do ich zawodu jesli s**i same chcą to się lansuja d***** zwykle godlewskie to dla mnie smieszny tematy jak widze ich zdjecia na necie to az mi sie smiac chce ... jedna po glowie dostaala druga swiruje leczta sie na leb tyle w temacie zdziry male /// fejm chcecie do burdelu sie zapisac szlaufy... z***b se w kipe polepszy ci sie troche .. j****e Cie paru i bedzie git braknie bedziesz na necie szlaufie se robic opinie c*****j sie jedna i druga yoł dla kumatych
PS
3 lata temu
Ona jet tyle samo warta jak towarzystwo w którym się obracała. Tacy zrobią z siebie g****o dla kasy,rozgłosu,kontrowersji i popularności. Taka jest smutna prawda. Nie współczuje im ,a nawet potępiam tych żałosnych p*********w.
gość
3 lata temu
Nie wierzę jej. Po prostu. Jak ktoś chla i ćpa non stop to później nie ma zdrowego obrazu rzeczywistości tylko jakieś poprane wyobrażenia z kosmosu. I ma rację. Nikt nie uwierzy w te bzdury. Sama na siebie kręci bat, że w końcu trafi na jakiegoś psychola, który faktycznie zrobi jej krzywdę,. ale wtedy będzie już za późno. Szkoda mi tylko jej dziecka. Za matkę ma niedorobioną dz**kę.
gumis
3 lata temu
Powinna oskarzyc lekarza ktory upuscil Ja przy porodzie:)
Ida_WaWa
3 lata temu
Na filmie jest albo pijana albo naćpana. Wszystko wskazuje na to, że wymaga szybkiej pomocy psychiatrycznej. Już ma ograniczone prawa rodzicielskie i syna na co dzień wychowuje ojciec. Zrobiła pokazówkę (wzorując się na zainteresowaniu sprawą Rosati vs. Ortopeda i Bieniuk vs. Szczepańska). To jest tzw.: EMERGENCY CALL. ONA jest CHORA !!!
Ewa
3 lata temu
Żal mi ich - szczególnie tej Esmeraldy . Widać , że dziewczyna się pogubiła ...
Gość
3 lata temu
Takie nowe Grycanki tylko patologia 100 procent. A ona nie była ostatnio w ciąży czy już zapomniała??
Gość
3 lata temu
Dlaczego ona nie ma ograniczonych praw do dziecka?
Gość
3 lata temu
One wszystkie maja chudziutkie długie nogi na insta a w realu mała sardelka,sama w takie widziałam,tylko zastanawiam się po co aż tak przerabiaja te foty
Gość
3 lata temu
a co sama sie pobiła??!!! najlepiej zrobić z niej wariatke!!!
Gość
3 lata temu
a co sama sie pobiła??!!! najlepiej zrobić z niej wariatke!!!
Gość
3 lata temu
Nie lubię jej ale jej wierze
Gość
3 lata temu
Patologia level master.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie