Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukulska rozgrzesza Rusin za wpadkę w "DDTVN": "Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem"

126
Podziel się

Dziennikarka pomyliła na wizji katastrofę samolotu "Kopernik", w której zginęła mama wokalistki, z późniejszą o siedem lat tragedią w Lesie Kabackim.

Kukulska rozgrzesza Rusin za wpadkę w "DDTVN": "Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem"
bCOnYaXV

Trzeba przyznać, że jak na jedną z najpopularniejszych dziennikarek w polskiej telewizji, Kindze Rusin wyjątkowo często przydarzają się różnej maści wpadki na wizji. W niedzielę pupilka Edwarda Miszczaka po raz kolejny ściągnęła na siebie gniew telewidzów, tym razem myląc katastrofę samolotu Kopernik, z tragedią samolotu Kościuszko, do której doszło siedem lat później w Lesie Kabackim. Co gorsza, z błędu prowadzącą DD TVN musiała wyprowadzić córka jednej z ofiar poległych w katastroie sprzed 39 lat, Natalia Kukulska.

bCOnYaXX

Po Piotrze Kraśko, który postanowił obronić wieloletnią koleżankę z programu w instagramowym wpisie, głos w sprawie postanowiła zabrać sama zainteresowana. Natalia udostępniła na Instagramie zdjęcie przedstawiające ją i dwóch gości towarzyszących jej dzień wcześniej na kanapie programu Dzień Dobry TVN, Adama Sztabę i Kubę Badacha. Fotografii towarzyszył długi opis, w którym gwiazda zdecydowała się rozgrzeszyć Rusin.

W ostatnią sobotę odwiedziłam wraz z Kubą Badachem i Adamem Sztabą studio "Dzień Dobry TVN" - napisała Kukulska. Pretekstem naszej rozmowy był koncert poświęcony moim rodzicom pt "Życia mała garść", który odbędzie się 26 maja w Dzień Matki na warszawskim Torwarze. Podczas rozmowy, prowadząca program Kinga zadała mi pytanie dotyczące miejsca katastrofy, w której zginęła moja mama, a które po wielu latach postanowiłam zobaczyć… powiedziała o Lesie Kabackim.

W dalszej częścii wpisu Natalia przyznała, że nie żywi urazy do Kingi, którą uważa za "profesjonalistkę i wrażliwego człowieka", przy okazji prosząc fanów o zaprzestanie "szerzenia hejtu".

bCOnYaYd

Owszem, pomyliła miejsca. Wiele osób myli. Dziennikarze w ferworze dysponowania wieloma informacjami również mogą się pomylić. Sprostowałam dla porządku. Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem a wytykanie takiej, jak to nazywają media "wpadki" jest niepotrzebną zachętą do szerzenia hejtu w Internecie. A z tym powinniśmy walczyć. Serdeczności - zakończyła.

Zgadzacie się z Kukulską?

bCOnYaYe
bCOnYaYy
KOMENTARZE
(126)
Gość
rok temu
Natalia ma fajny styl nie uważacie?
gość
rok temu
Nareszcie, mam nadzieję, że ta fala hejtu się już skończy
Kasia
rok temu
Ojej, no zdarza się, a teraz już 4 artykuł o tym... Lepiej przyjrzycie się sobie Redaktorzy z Pudelka
bCOnYaYz
Gość
rok temu
STOP HEJT! Taaaak??? A jesteście pierwsi do szczucia. Obrzydliwi jesteście w tym zakłamaniu.
Gość
rok temu
Tak ale jako dziennikarka powinna się jednak przygotować...
Najnowsze komentarze (126)
gość
rok temu
fajnie, że Natalia nie widzi problemu, wy też nie powinniście.
gość
rok temu
ciekawe że innym osobom się tak nie wypomina jak Kindze, słabo..
gość
rok temu
każdy się może pomylić, więc i Kindze się zdarzyło, sa gorsze rzeczy.
gość
rok temu
jedna pomyłka i wielkie halo, Kinga jest pro i tak!
Jolanta
rok temu
A jak inaczej miała skomentować Natalia tę wpadkę. K. Rusin to chichotka nie przygotowanado pracy.
gość
rok temu
rusin sama hejtuje, wiec jak to mowia- karma wraca
Gość
rok temu
Natalia ma klasę. Z Kingi dziennikarki nie będzie
gość
rok temu
super babki
bCOnYaYr
anna
rok temu
Super NATALIO każdy ma prawo do pomylek,jesteś normalna a mało dzisiaj takich ludzi.
gość
rok temu
Pomyłki rzecz normalna każdemu może sie zdarzyć wielkie halo
Gość
rok temu
Rusin na pole chochoł wiązać !!!!
Gość
rok temu
Rusin czesto jest nieprzygotowany i myli wszystko, juz dawno powinni sie jej pozbyć z programu, ale cóż. A Natalia sama elegancja.
Gość
rok temu
Rusin wal sie na ryj
gość
rok temu
Natalia Ja broni,to eleganckie tylko,ze .Rusin to ani profesjonalistka ani wrazliwy czlowiek
...
Następna strona
bCOnYaYT