Trwa ładowanie...

Rihanna mieszka w londyńskiej willi wartej 30 MILIONÓW FUNTÓW! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Wynajem luksusowej willi w Północnym Londynie wynosi barbadoskę 16 tysięcy funtów tygodniowo. Piękna?

1
 / 14
Rihanna mieszka w londyńskiej willi wartej 30 MILIONÓW FUNTÓW!
0
0

Trzeba przyznać, że mimo statusu mega gwiazdy Rihannie udaje się - choć nie zawsze tak było - odseparować życie zawodowe od prywatnego, w związku z czym mało kto wie, jak wygląda codzienność piosenkarki z dala od świateł jupiterów. Ku powszechnemu zdziwieniu okazuje się, że 12 ostatnich miesięcy pracowita 31-latka spędziła w Londynie, gdzie przygotowuje się do wydania nowego, dziewiątego albumu.

Dokładne położenie domu Rihanny przez dłuższy czas pozostawało tajemnicą, jednak czujnym reporterom udało się w końcu ustalić, że "brytyjskie gniazdko" celebrytki znajduje się w najbardziej ekskluzywnej części Północnego Londynu. Warta 30 milionów funtów willa została wyposażona w siłownię, basen, podziemny parking, siedem przestronnych pokoi oraz wielki ogród w stylu angielskim. Według informacji Daily Mail, najem rezydencji kosztuje Barbadoskę skromne 16 tysięcy funtów tygodniowo czyli prawie 80 tysięcy złotych.

Zobaczcie londyńską willę, w której od 12 miesięcy mieszka Rihanna. Warta swojej ceny?

2
 / 14
Posiadłość w Północnym Londynie

Pogłoski o tym, że Rihanna przeprowadziła się do Londynu krążyły w kuluarach już od jakiegoś czasu.

3
 / 14
Siedem pokoi

Brytyjskim reporterom udało się ustalić, że Barbadoska od 12 miesięcy mieszka w luksusowej willi znajdującej się w najbardziej eksluzywnej części Północnego Londynu.

4
 / 14
Sypialnia

W siedmiopokojowej rezydencji znajduje się między innymi przestronna sypialnia, której okna wychodzą na wielki ogród.

5
 / 14
Jadalnia

W "brytyjskim" gniazdku Rihanny mieści się wielki stół, przy którym 31-latka lubi zasiadać w towarzystwie swojej licznej świty.

6
 / 14
Taras

Willa została wyposażona w wielki taras, na którym piosenkarka może zażywać słonecznych kąpieli.

7
 / 14
Prywatna siłownia

W domu znajduje się również podziemna siłownia oraz basen i sauna.

8
 / 14
Salon

W dużym salonie piosenkarka często gości przyjaciół i członków rodziny, od czasu do czasu dzieląc się nagraniami z prywatnych imprez na swoim Instagramie.

9
 / 14
Ogród w stylu angielskim

Na terenie należącym do rezydencji znajduje się wielki ogród w stylu angielskim.

10
 / 14
Rihanna mieszka w londyńskiej willi wartej 30 MILIONÓW FUNTÓW!
11
 / 14
Rihanna mieszka w londyńskiej willi wartej 30 MILIONÓW FUNTÓW!
12
 / 14
Rihanna mieszka w londyńskiej willi wartej 30 MILIONÓW FUNTÓW!
13
 / 14
Rihanna mieszka w londyńskiej willi wartej 30 MILIONÓW FUNTÓW!
14
 / 14
Rihanna mieszka w londyńskiej willi wartej 30 MILIONÓW FUNTÓW!
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anna Lewandowska odnowiła salon w swoim hiszpańskim zakątku: wazony ceramiczne, rozkładany fotel, dominująca biel. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zdecydowała się na przedwiosenną metamorfozę. Nie zafundowała sobie jednak nowej fryzury czy odświeżenia garderoby. Zamiast tego zaopatrzyła się w nowe meble, dzięki którym jej duży pokój zyskał na przestronności.
9.

Odziana w przezroczystą koszulę Kate Moss zmierza na pokaz Toma Forda w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie mogła zabraknąć na tegorocznym Paris Fashion Weeku. Modelka pojawiła się na pokazie Toma Forda i po raz kolejny przyciągała wzrok swoją stylizacją. Zobaczcie, co na siebie włożyła.
8.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
7.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
6.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
5.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
4.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
3.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".
2.

Niesiony przez Małgorzatę Rozenek jamnik wybrał się z Majdanami na obiad. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotkali ostatnio na swojej drodze paparazzi. Małżonkowie wybrali się z dziećmi na rodzinny obiad. Zabrali też ze sobą czworonożnego członka familii.
1.

53-letnia Sofia Vergara kusi dekoltem, przechadzając się po Paryżu. Diwa? (ZDJĘCIA)

Sofię Vergarę sfotografowano w stolicy Francji podczas trwającego aktualnie Paris Fashion Weeku. Aktorka miała na sobie stylizację, obok której nie dało się przejść obojętnie.