Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin i Zofia Klepacka awanturują się przed lokalem wyborczym! "Co ta pani osiągnęła w życiu, kim ona jest" (WIDEO)

1488
Podziel się

Sporstmenka twierdzi, że dziennikarka wyzywała ją na ulicy za homofobiczne wpisy. Nagrała ich konfrontację.

Kinga Rusin i Zofia Klepacka awanturują się przed lokalem wyborczym! "Co ta pani osiągnęła w życiu, kim ona jest" (WIDEO)
bDmAOUjV

W dzień wyborów do Europarlamentu spora część gwiazd i celebrytów zachęca obserwujących ich profile w mediach społecznościowych do oddania głosu. Zdjęcie sprzed komisji wyborczej wrzuciła też Kinga Rusin, która na co dzięń bardzo chętnie wypowiada się na ważne tematy polityczne czy społeczne. Okazuje się jednek, że dziennikarka swój głos oddawała w nerwowej atmosferze. Przed lokalem Rusin spotkała się z... Zofią Klepacką i postanowiła wykorzystać tę okazję, by powiedzieć olimpijce, co myśli na temat jej wypowiedzi o LGBT.

Według relacji Klepackiej, która postanowiła nagrać całą konfrontację telefonem, Rusin krzyczała w jej kierunku "wstyd".

bDmAOUjX

Chciałam pani powiedzieć, że to jest wstyd. Straszny wstyd, chciała, żeby mnie pani usłyszała. Czego się pani Zofia powinna wstydzić? Tego, że obraża ludzi. Uwielbiałam Panią jako sportowca, trzymam kciuki za wszystkich sportowców. Jest pani wspaniałym sportowcem, ale... - zaczęła Rusin.

Klepacka nie dała jej dokończyć:

Z drugiego końca ulicy krzyczała "wstyd" do medalistki igrzysk olimpijskich. Co ta pani osiągnęła w życiu, pani Kinga Rusin, kim ona jest.

Na pewno nikim, w porównaniu z panią - odgryzła się Rusin.

bDmAOUkd

Osiągnęła pani wielki sukces w sporcie, chwała pani za to, ale pisanie homfobicznych wpisów, obrażanie ludzi... - dodała.

Spodziewaliście się takiego starcia?

bDmAOUke
bDmAOUky
KOMENTARZE
(1488)
gość
rok temu
wstyd pani resortowa
Gość
rok temu
Hipokryzja. Przecież Klepacka tez ma prawo do wyrażania własnego zdania.
Gość
rok temu
Klepacka trochę kultury kobieto jak można filmować kogoś kto sobie tego nie życzy i jeszcze filmik upublicznić Żenada !!!! Niby wielka mistrzyni a kultury ZERO!!!
bDmAOUkz
Prezes
rok temu
Kochajmy się
gość
rok temu
A gdzie tolerancja !!!
Najnowsze komentarze (1488)
Iławianka
5 miesięcy temu
Wstyd to powinno Być Klepackiej Ogarnij sie dziewczyno widzisz tylko u kogoś jakies ale a koło siebie nic a po za tym jak pani Kinga nie życzy sobie nagrywanie rodziny to co ona lata z telefonem jej pod nosem....Niech Klepacka skupi się na swoim życiu a nie drze sie również
KOKO
5 miesięcy temu
Za nieuprawnione filmowanie rodziny - wstyd.
Ten Gość
rok temu
Widać na załączonym obrazku że Pani Klepacka po prostu nie ma kultury i nie potrafi prowadzić merytorycznej rozmowy. Pani Kinga pokazała klase i doświadczenie dziennikarskie.
neutranie
rok temu
Pani Klepacka to taki przykład osoby z jakimś tam sukcesem , o którym nikt nie słyszał i twarzą nieskalaną myśleniem....
Pol
rok temu
Lemingi a wy ile zdobyliście medali z panią kingą na czele Nawet do kadry się nie nadajecie
xnx
rok temu
Każdy ma prawo do swoich poglądów ale widać ,że pani olimpijka ewidentnie przegina i jest znerwicowana
gość
rok temu
Rusin osiągnęła to ,ze sb lis ja dymal i mąż nim bachory
Małgosia
rok temu
Dobrze, że jest demokracja i każdy może się wypowiedzieć. Pani Kinga może wyrażać swoje zdanie, natomiast nie wiem po co ocenia Panią Zosie. Przecież Pani Zosia ma swoje przekonania i skąd pewność która Pani ma rację... Może żadna Nie dajcie się wciągać w gry międzyludzkie.
bDmAOUkr
gość
rok temu
I prawde jej powiedziala. WSTYD! No ale osiedlowy ziomal nie rozumie co sie do niej mowi.
Gość
rok temu
Glapacka chowasz się w porównaniu z Kingą
Gość
rok temu
Kto to ta glapacka nie znam baby
Bea
rok temu
Obie zachowały się źle, to chyba nie czas i miejsce na takie dyskusje. Swoje poglądy można manifestowac na przeróżne kulturalne sposoby. Jednak zdecydowanie Rusin broni słusznej sprawy - tolerancji. Ja też nie lubię niektórych koleżanek z pracy, ale nie opowiadam całemu światu, że ich nie lubię i nie namawiam całego świata, żeby też ich nie polubił. Ktoś jest homoseksualistą,inny jest wulgarny, tamten jest pijakiem, a ktoś ma za duży nos czy brzuch. I CO Z TEGO? Żyjmy i dajmy życ innym.
gość
rok temu
co za protak ta pani KLEPACKA
Anna
rok temu
ale nie w sposób obrażający innych ludzi
...
Następna strona
bDmAOUkT