Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zofia Klepacka kolejny raz atakuje Kartę LGBT: "Pamiętajcie o wartościach, w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć"

771
Podziel się

Olimpijka wciąż nie może pogodzić się z podpisaniem dokumentu przez prezydenta Warszawy - Rafała Trzaskowskiego.

Zofia Klepacka kolejny raz atakuje Kartę LGBT: "Pamiętajcie o wartościach, w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć"
bDmDIcKt

Nikt chyba nie spodziewał się, że podpisanie Karty LGBT przez Rafała Trzaskowskiego, nowego prezydenta Warszawy, wywoła aż takie poruszenie. W sprawie uchwały zabierają głos nie tylko politycy, ale i celebryci, a nawet sportowcy. Jakiś czas temu w walkę z uprzedzeniami zaangażowali się też Małgorzata i Radosław Majdanowie, którzy wsparli akcję, pozując wspólnie w koszulkach z napisem "Sport Przeciw Homofobii".

Najgłośniejszą przeciwniczką karty zdaje się być Zofia Klepacka, medalistka olimpijska w windsurfingu. Pod koniec lutego 32-latka pokusiła się o bulwersujący wpis, który zamieściła na Facebooku:

bDmDIcKv

Mówię kategorycznie nie dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się... Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje? - napisała wówczas Klepacka, powołując się, z niewiadomych przyczyn, na walkę Powstańców o wolną Warszawę.

Zofia, mimo fali negatywnych komentarzy, wciąż nie dawała za wygraną, aż w końcu Facebook usunął jej homofobiczne wpisy. W międzyczasie, olimpijka przypomniała sobie również o swojej homoseksualnej koleżance z kadry, Jolancie Ogar, którą... przeprosiła. Zdecydowała się też wtedy wycofać z komentowania bieżących wydarzeń. Jak się jednak okazało, nie na długo.

bDmDIcKB

W środę, Klepacka zaatakowała kolejny raz i zamieściła na swoim profilu na Facebooku nagranie, w którym znów wyraziła swój krytyczny stosunek do środowisk LGBT:

Siemanko, wszyscy moi hejterzy, którzy chcieliście odebrać mi medale, wywalić mnie z kadry olimpijskiej. Nie udało się Wam mnie zdyskredytować, którzy pisali do world sailingu, aby mnie zdyskredytować - no sorry, nie udało wam się tego zrobić. Ale zrobiliście dobrą robotę. Wszyscy się dowiedzieli o tej karcie LGBT, którą chcieliście wprowadzić do szkół i indoktrynować nasze dzieci. My jako rodzice nie pozwolimy na to. Możemy powiedzieć, że wygraliśmy tę batalię. Gdzie jest Wasz lider Rabiej? Wyjechał na wakacje, czy gdzieś się schował? - zaczyna swój wywód sportsmenka. Zofia zdecydowała się też podziękować, tym, którzy wsparli ją i jej przekonania:

Chcę podziękować wszystkim rodzicom, którzy zauważyli co się dzieje. Kibicom, którzy zorganizowali ogólnopolską akcję, wszystkim stowarzyszeniom, które kategorycznie mówią nie dla karty LGBT. Niech nas Bóg błogosławi. Pamiętajcie o trzech wartościach, w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć - możemy usłyszeć na nagraniu.

bDmDIcKC
bDmDIcKD
bDmDIcKW
KOMENTARZE
(771)
Gość
2 lata temu
Ale po co tak się zachowywac?
Gość
2 lata temu
Wspomniała o Bogu...hmmmm...chyba nie za bardzo zrozumiała jego nauki.....
Gość
2 lata temu
Mi nie przeszkadza jak inni żyją i kogo kochają. Jestem zbyt zajęta swoim życiem.... By wchodzić butami w cudze. Dopóki nikt nie sprawia, że moje życie lub moich bliskich jest zagrożone nic mi do niego.
bDmDIcKX
gość
2 lata temu
Jaki HONOR? Oni w ogóle wiedzą, co to słowo znaczy?
Dnekwloslqpql...
2 lata temu
Wez leki kobieto, moze jeszcze nie jest za pozno.
Najnowsze komentarze (771)
gość
2 lata temu
Boi się, że chłopaków zabraknie?
Przemek
2 lata temu
Q**a ludzie ,nie mam nic do pedałów i lesbijek,ale jeśli mają mieć prawo adoptować dzieci ,no sorry,ale coś jest nie halo.Rodzina to ojciec ,matka i dziecko.Nie jak w kawale *poznałem Twoich rodziców ,mili panowie*. Takiemu dziecku od maleńkości wypaczany będzie umysł,bo w takiej *rodzinie* są dwie mamy,lub dwóch tatusiów.Powielając te wzory ,bo przecież ani mamusie,ani tatusiowie,nie przyzjaną się do tego ,że to jest zboczenie,dziecko będzie przyjmować takie wzorce za normalne i szukać partnera tej samej płci.Nie daję przyzwolenia na to ,żeby krzywić dzieciom psychike i uczyć i zachowań nienormalnych.Pozostaje tylko nadzieja,że szkoły pomimo nauki tolerancji,dalej będą pokazywać normalny wzorzec rodziny.
GOSC
2 lata temu
dlaczego klepacka klepie bzdury i innym ludziom uklada zycie ja jej pod koldre nie zagladam z iloma spi
GOSC
2 lata temu
DLACZEGO KLEPACKA KLEPIE BZDURY I INNYM LUDZIOM UKLADA ZYCIE JA JEJ POD KOLDRE NIE ZAGLADAM Z ILOMA SPI
gość
2 lata temu
dlaczego klepacka klepie bzdury i innym ludziom uklada zycie ja jej pod koldre nie zagladam z iloma spi
gość
2 lata temu
dlaczego klepacka klepie bzdury i innym ludziom uklada zycie ja jej pod koldre nie zagladam z iloma spi
gość
2 lata temu
Dobrze robi - tolerancja to jedna w wchodzenie butami w rozwój dzieci to drugie. Powinna być tolerancja ale nie kosztem i przymusem dzieci. Seksualnie dzieci indoktrynować od małych lat to chore.
gość
2 lata temu
Niech uda się na dodatkowe rekolekcje .
bDmDIcKP
Venra
2 lata temu
Czyli jeśli dobrze rozumiem, środowiska LGBT domagają się równości i wolności ale gdy ktoś ich krytykuje i wyraża swoje zdanie to od razu "atakuje" i jest mieszany z błotem? Gdy ktoś mówi o swoich poglądach LGBT to super ale gdy inna osoba krytykuje LGBT to od razu homofobia tak? A nie są to podwójne standardy przypadkiem?
gość
2 lata temu
A ona nie jest czasem transem? Bo trochę tak wyglada....
mers
2 lata temu
Co ona ma na twarzy?...
gość
2 lata temu
Baba p****k.
esteta
2 lata temu
Odezwała się "trans-lasencja"... przepadnij szpeto w odmęty i cofnij się najlepiej do średniowiecza!!! :/
Twoja Kibick...
2 lata temu
Zosia, Jesteś wybitną windsurferką i na sporcie znasz się jak mało kto, ale zupełnie nie zgadzam się z Twoimi poglądami dotyczącymi kwestii orientacji homoseksualnej. Skąd w Tobie tyle agresji? Daj żyć ludziom, którzy są troszkę inni od Ciebie. Też mają sece, też kochają i chcą być kochani. I nie mieszaj do tego Pana Boga, ani Honoru ani Ojczyzny. Pozdrawiam!
...
Następna strona
bDmDIcLr