Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zofia Klepacka kolejny raz atakuje Kartę LGBT: "Pamiętajcie o wartościach, w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć"

771
Podziel się

Olimpijka wciąż nie może pogodzić się z podpisaniem dokumentu przez prezydenta Warszawy - Rafała Trzaskowskiego.

Zofia Klepacka kolejny raz atakuje Kartę LGBT: "Pamiętajcie o wartościach, w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć"
bCOPBgCZ

Nikt chyba nie spodziewał się, że podpisanie Karty LGBT przez Rafała Trzaskowskiego, nowego prezydenta Warszawy, wywoła aż takie poruszenie. W sprawie uchwały zabierają głos nie tylko politycy, ale i celebryci, a nawet sportowcy. Jakiś czas temu w walkę z uprzedzeniami zaangażowali się też Małgorzata i Radosław Majdanowie, którzy wsparli akcję, pozując wspólnie w koszulkach z napisem "Sport Przeciw Homofobii".

Najgłośniejszą przeciwniczką karty zdaje się być Zofia Klepacka, medalistka olimpijska w windsurfingu. Pod koniec lutego 32-latka pokusiła się o bulwersujący wpis, który zamieściła na Facebooku:

bCOPBgDb

Mówię kategorycznie nie dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się... Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje? - napisała wówczas Klepacka, powołując się, z niewiadomych przyczyn, na walkę Powstańców o wolną Warszawę.

Zofia, mimo fali negatywnych komentarzy, wciąż nie dawała za wygraną, aż w końcu Facebook usunął jej homofobiczne wpisy. W międzyczasie, olimpijka przypomniała sobie również o swojej homoseksualnej koleżance z kadry, Jolancie Ogar, którą... przeprosiła. Zdecydowała się też wtedy wycofać z komentowania bieżących wydarzeń. Jak się jednak okazało, nie na długo.

bCOPBgDh

W środę, Klepacka zaatakowała kolejny raz i zamieściła na swoim profilu na Facebooku nagranie, w którym znów wyraziła swój krytyczny stosunek do środowisk LGBT:

Siemanko, wszyscy moi hejterzy, którzy chcieliście odebrać mi medale, wywalić mnie z kadry olimpijskiej. Nie udało się Wam mnie zdyskredytować, którzy pisali do world sailingu, aby mnie zdyskredytować - no sorry, nie udało wam się tego zrobić. Ale zrobiliście dobrą robotę. Wszyscy się dowiedzieli o tej karcie LGBT, którą chcieliście wprowadzić do szkół i indoktrynować nasze dzieci. My jako rodzice nie pozwolimy na to. Możemy powiedzieć, że wygraliśmy tę batalię. Gdzie jest Wasz lider Rabiej? Wyjechał na wakacje, czy gdzieś się schował? - zaczyna swój wywód sportsmenka. Zofia zdecydowała się też podziękować, tym, którzy wsparli ją i jej przekonania:

Chcę podziękować wszystkim rodzicom, którzy zauważyli co się dzieje. Kibicom, którzy zorganizowali ogólnopolską akcję, wszystkim stowarzyszeniom, które kategorycznie mówią nie dla karty LGBT. Niech nas Bóg błogosławi. Pamiętajcie o trzech wartościach, w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć - możemy usłyszeć na nagraniu.

bCOPBgDi
bCOPBgDj
bCOPBgDC
KOMENTARZE
(771)
Gość
rok temu
Ale po co tak się zachowywac?
Gość
rok temu
Wspomniała o Bogu...hmmmm...chyba nie za bardzo zrozumiała jego nauki.....
Gość
rok temu
Mi nie przeszkadza jak inni żyją i kogo kochają. Jestem zbyt zajęta swoim życiem.... By wchodzić butami w cudze. Dopóki nikt nie sprawia, że moje życie lub moich bliskich jest zagrożone nic mi do niego.
bCOPBgDD
gość
rok temu
Jaki HONOR? Oni w ogóle wiedzą, co to słowo znaczy?
Dnekwloslqpql...
rok temu
Wez leki kobieto, moze jeszcze nie jest za pozno.
Najnowsze komentarze (771)
gość
rok temu
Boi się, że chłopaków zabraknie?
Przemek
rok temu
Q**a ludzie ,nie mam nic do pedałów i lesbijek,ale jeśli mają mieć prawo adoptować dzieci ,no sorry,ale coś jest nie halo.Rodzina to ojciec ,matka i dziecko.Nie jak w kawale *poznałem Twoich rodziców ,mili panowie*. Takiemu dziecku od maleńkości wypaczany będzie umysł,bo w takiej *rodzinie* są dwie mamy,lub dwóch tatusiów.Powielając te wzory ,bo przecież ani mamusie,ani tatusiowie,nie przyzjaną się do tego ,że to jest zboczenie,dziecko będzie przyjmować takie wzorce za normalne i szukać partnera tej samej płci.Nie daję przyzwolenia na to ,żeby krzywić dzieciom psychike i uczyć i zachowań nienormalnych.Pozostaje tylko nadzieja,że szkoły pomimo nauki tolerancji,dalej będą pokazywać normalny wzorzec rodziny.
GOSC
rok temu
dlaczego klepacka klepie bzdury i innym ludziom uklada zycie ja jej pod koldre nie zagladam z iloma spi
GOSC
rok temu
DLACZEGO KLEPACKA KLEPIE BZDURY I INNYM LUDZIOM UKLADA ZYCIE JA JEJ POD KOLDRE NIE ZAGLADAM Z ILOMA SPI
gość
rok temu
dlaczego klepacka klepie bzdury i innym ludziom uklada zycie ja jej pod koldre nie zagladam z iloma spi
gość
rok temu
dlaczego klepacka klepie bzdury i innym ludziom uklada zycie ja jej pod koldre nie zagladam z iloma spi
gość
rok temu
Dobrze robi - tolerancja to jedna w wchodzenie butami w rozwój dzieci to drugie. Powinna być tolerancja ale nie kosztem i przymusem dzieci. Seksualnie dzieci indoktrynować od małych lat to chore.
gość
rok temu
Niech uda się na dodatkowe rekolekcje .
bCOPBgDv
Venra
rok temu
Czyli jeśli dobrze rozumiem, środowiska LGBT domagają się równości i wolności ale gdy ktoś ich krytykuje i wyraża swoje zdanie to od razu "atakuje" i jest mieszany z błotem? Gdy ktoś mówi o swoich poglądach LGBT to super ale gdy inna osoba krytykuje LGBT to od razu homofobia tak? A nie są to podwójne standardy przypadkiem?
gość
rok temu
A ona nie jest czasem transem? Bo trochę tak wyglada....
mers
rok temu
Co ona ma na twarzy?...
gość
rok temu
Baba p****k.
esteta
rok temu
Odezwała się "trans-lasencja"... przepadnij szpeto w odmęty i cofnij się najlepiej do średniowiecza!!! :/
Twoja Kibick...
rok temu
Zosia, Jesteś wybitną windsurferką i na sporcie znasz się jak mało kto, ale zupełnie nie zgadzam się z Twoimi poglądami dotyczącymi kwestii orientacji homoseksualnej. Skąd w Tobie tyle agresji? Daj żyć ludziom, którzy są troszkę inni od Ciebie. Też mają sece, też kochają i chcą być kochani. I nie mieszaj do tego Pana Boga, ani Honoru ani Ojczyzny. Pozdrawiam!
...
Następna strona
bCOPBgDX