Wtorek 28.05.2019 10:00

Jacek Rozenek przeszedł udar? "Rodzina nie chce komentować"

Małgorzata Rozenek-Majdan Katarzyna Litwiniak Jacek Rozenek Adrian Rozenek

Jacek Rozenek przeszedł udar?  "Rodzina nie chce komentować"O tym, że Jacek Rozenek podupadł na zdrowiu, było wiadomo od marca, kiedy w warszawskim Teatrze Kamienica doszło do dramatycznej sytuacji. Czekający za kulisami na moment wejścia na scenę Jacek Rozenek nagle zasłabł. Karetka zabrała go do szpitala, a szef teatru, Emilian Kamiński dokończył za niego spektakl.

Zobacz: Jacek Rozenek ma problemy zdrowotne? "Podobno to był stan przedzawałowy"

Wtedy jeszcze wydawało się, że zasłabnięcie jest wynikiem przemęczenia. Bliscy Jacka od dawna niepokoili się, że bierze na siebie za dużo obowiązków. Gra w Barwach szczęścia i w teatrze, bierze udział w spektaklach wyjazdowych, a także prowadzi własną firmę szkoleniową.


Osobom z otoczenia aktora wymsknęło się wtedy, że w szpitalu, do którego przewieziono go z Teatru Kamienica, zdiagnozowano u niego stan przedzawałowy. Sytuację udało się jednak opanować. Niestety, jak się okazało, nie na długo.

W połowie maja Jacek Rozenek znów trafił do szpitala i tym razem jego stan jest dużo poważniejszy. Jak ustalił Fakt, aktor przeszedł udar podczas objazdowej trasy teatralnej.

Niewiele więcej na ten temat wiadomo, bo bliscy aktora odmawiają rozmów z dziennikarzami. Tabloid odkrył tylko, że czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja.

Na wieść o tym Małgorzata opóźniła zaplanowany wcześniej zagraniczny wyjazd i skupiła się na zapewnieniu byłemu mężowi pomocy - pisze gazeta. Rodzina nie chce komentować sytuacji, podobnie jak Roxy Gąska, z którą ostatnio Rozenkowi układało się niezbyt dobrze. Telefon Jacka Rozenka odbiera teraz jego syn z wcześniejszego małżeństwa, Adrian. 

Trudno nawet wyobrażać sobie, co przeżywa. Podczas gdy tata walczy o powrót do zdrowia w szpitalu w Warszawie, mama Adriana, Katarzyna Litwiniak jest poddawana nowatorskiej terapii leczenia raka w klinice w Monachium.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (308)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 308
Odpowiedz
1047 30
zgłoś
Gość 28.05.2019 10:04
W gruncie rzeczy to miłe, że była żona nie odcina się od niego tylko mu pomaga. Wbrew pozorom to rzadkie wśród rozwiedzionych par.
Odpowiedz
535 21
zgłoś
Gość 28.05.2019 10:04
Zdrowia!
Odpowiedz
90 6
zgłoś
Gość 28.05.2019 10:05
Zawsxe jak gram w Wiedzmina słyszę jego głos. ..zdrowia życzę: )
Odpowiedz
41 11
zgłoś
Gość 28.05.2019 10:06
Trzeba będzie się zajmować,
Odpowiedz
109 8
zgłoś
Gość 28.05.2019 10:06
Głos Geralta....proszę się trzymać ciepło panie Jacku
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 308