Jacek Rozenek przeszedł udar? "Rodzina nie chce komentować"

262
Podziel się

Jak ustalił "Fakt", aktor miał udar podczas objazdowej trasy teatralnej. "Jego telefon odbiera teraz syn".

Jacek Rozenek przeszedł udar? "Rodzina nie chce komentować"

O tym, że Jacek Rozenek podupadł na zdrowiu, było wiadomo od marca, kiedy w warszawskim Teatrze Kamienica doszło do dramatycznej sytuacji. Czekający za kulisami na moment wejścia na scenę Jacek Rozenek nagle zasłabł. Karetka zabrała go do szpitala, a szef teatru, Emilian Kamiński dokończył za niego spektakl.

Wtedy jeszcze wydawało się, że zasłabnięcie jest wynikiem przemęczenia. Bliscy Jacka od dawna niepokoili się, że bierze na siebie za dużo obowiązków. Gra w Barwach szczęścia i w teatrze, bierze udział w spektaklach wyjazdowych, a także prowadzi własną firmę szkoleniową.

Osobom z otoczenia aktora wymsknęło się wtedy, że w szpitalu, do którego przewieziono go z Teatru Kamienica, zdiagnozowano u niego stan przedzawałowy. Sytuację udało się jednak opanować. Niestety, jak się okazało, nie na długo.

W połowie maja Jacek Rozenek znów trafił do szpitala i tym razem jego stan jest dużo poważniejszy. Jak ustalił Fakt, aktor przeszedł udar podczas objazdowej trasy teatralnej.

Niewiele więcej na ten temat wiadomo, bo bliscy aktora odmawiają rozmów z dziennikarzami. Tabloid odkrył tylko, że czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja.

Na wieść o tym Małgorzata opóźniła zaplanowany wcześniej zagraniczny wyjazd i skupiła się na zapewnieniu byłemu mężowi pomocy - pisze gazeta. Rodzina nie chce komentować sytuacji, podobnie jak Roxy Gąska, z którą ostatnio Rozenkowi układało się niezbyt dobrze. Telefon Jacka Rozenka odbiera teraz jego syn z wcześniejszego małżeństwa, Adrian.

Trudno nawet wyobrażać sobie, co przeżywa. Podczas gdy tata walczy o powrót do zdrowia w szpitalu w Warszawie, mama Adriana, Katarzyna Litwiniak jest poddawana nowatorskiej terapii leczenia raka w klinice w Monachium.

KOMENTARZE
(262)
Gość
9 miesięcy temu
W gruncie rzeczy to miłe, że była żona nie odcina się od niego tylko mu pomaga. Wbrew pozorom to rzadkie wśród rozwiedzionych par.
Gość
9 miesięcy temu
Panowie, nie bierzcie sobie do łóżek młodych lasek, bo w chorobie one odchodzą, a Wami nie ma kto sie zająć.
Gość
9 miesięcy temu
A Gąska gdzie? Już innego szuka ta pijawka?
gość
9 miesięcy temu
Rozenek w szpitalu a Roxi z facetami po barach urzęduje..
Gość
9 miesięcy temu
Stres ,nałogi ,nieodpowiednia dieta etc.
Najnowsze komentarze (262)
Klocek
4 tyg. temu
Bohatera? Kogoś tam ostro pogięło...
Was
miesiąc temu
w dzisiejszych czasach wszystko jest na pokaz ... Nic prywatności Człowiek się załamał zaczol wyrywać młode Laski Lubię tego aktora widać że norm mężczyzna . Zdrowia życzę
Lotyu
miesiąc temu
Za dużo seksu ot problem
GdzieWeselepl
2 miesiące temu
ZDROWIA ŻYCZĘ
Monia
3 miesiące temu
nikogo to nie obchodzi
Ona
3 miesiące temu
To jest Małgorzata, zupełnie inaczej wyglądała...nie podobna do teraźniejszej...
zbyl
3 miesiące temu
baby obracał gorzałe pił i teraz klops
o jej
4 miesiące temu
Biedny Rozenek chce dogonić Majdanową w kasie, aby zaimponować swoim synom. Szkoda zdrowia. Oni pana i tak bardzo kochają.
gość
9 miesięcy temu
Swietny tytuł-:tabloid ustalił, co się stało Rozenkowi".Czy tabolid kończył medycynę?
Koturbasz
9 miesięcy temu
"Rozenek w szpitalu. Tabloid ustalił, co się stało aktorowi" gdyby nie tabloid to by lekarze do dzisiaj nie wiedzieli co mu dolega ;P co ludzie by zrobili bez tych tabloidów :P
Gość
9 miesięcy temu
małgosia - pieniądz a nie uroda upiększa kobiety.
piter
9 miesięcy temu
zycze zdrowia
gość
9 miesięcy temu
CZy tylko on jeden jest w szpitalu,jego sprawa.Kogo to interesuje że jakiś tam Rożen jest w szpitalu.Aniech sobie leży wyjdzie mu to na zdrowie.
gość
9 miesięcy temu
ZDROWIA ŻYCZĘ PONIEWAŻ JEST NAJWAŻNIEJSZE ...
...
Następna strona