Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Racewicz: "Będę kochać mojego syna niezależnie od tego, czy powie, że jego partnerem będzie dziewczyna czy chłopak"

339
Podziel się

"Dziecku trzeba dać przede wszystkim miłość, niezależnie od tego, jakie wybory poczyni, czy jakiej tożsamości się okaże" - podkreśla dziennikarka.

Joanna Racewicz: "Będę kochać mojego syna niezależnie od tego, czy powie, że jego partnerem będzie dziewczyna czy chłopak"
bCGdDHcR

Dużo jeszcze trzeba zrobić w kwestii edukacji seksualnej w Polsce, co potwierdza historia Zofii Klepackiej. Windsurferka nie tylko myli podstawowe pojęcia takie jak "gender", ale też w pokrętny sposób łączy "polską tradycję" z LGBT twierdząc, że jedno szkodzi drugiemu.

bCGdDHcT

Sportsmenka nie przemyślała chyba jeszcze opcji, wedle której jej własne dzieci mogłyby być homoseksualne i tego, jak jej słowa w takiej sytuacji mogłyby je skrzywdzić. Na szczęście nie wszyscy mają takie podejście. Joanna Racewicz w wywiadzie dla Plejady wyznała, że w pełni zaakceptowałaby wieść o tym, że jej syn jest homoseksualny:

Dziecku trzeba dać przede wszystkim miłość, niezależnie od tego, jakie wybory poczyni, czy jakiej tożsamości się okaże. Będę kochać mojego syna niezależnie od tego, czy powie, że jego partnerem będzie dziewczyna czy chłopak - powiedziała dziennikarka.

bCGdDHcZ
bCGdDHdu
KOMENTARZE
(339)
Gość
rok temu
Mądra kobieta,
Gość
rok temu
A moi dziadkowie wlasnie o taka polske walczyli. Po latach wojen o szacunek i spokój.
Gość
rok temu
Brawo. A wy Pudelku skończcie o Klepackiej. Nie zasłużyła na taką rozpoznawalność.
bCGdDHdv
Gość
rok temu
Czekamy na komentarz klepackiej 😂😂😂
Gość
rok temu
Brawo!
Najnowsze komentarze (339)
w stronę świa...
rok temu
Bardzo prawdopodobne,że pani syn będzie gejem.Demoralizacja jest szczgólnie wśród celebrytów,uczy się dewiacji już od przedszkola,nawet na ulicy na marszu profanuje się Najswiętszy Sakrament.
dthbv
rok temu
Najważniejsze żeby wnuków było dużo ;)
innuit
rok temu
Nastepna z "naturalna" uroda:))) Wyglada to tragicznie. Wy, baby, naprawde wydajecie taka kase tylko po to zeby potem wygladac jak Michael Jackson? Rozpacz.
gość
rok temu
Klepacka ma zryty beret, widocznie ogląda TVPis
gość
rok temu
Pani Racewicz wyglądem wkrótce przeobrazi się w panią Minge. Tak trzymać a będzie pewny sukces!
qwerty
rok temu
Brawo Klepacka!!!!!
gość
rok temu
To prawda że botoks rozwala mózg!!
gość
rok temu
A jakie kino odstawia odbierając dzieciaka ze szkoły, .....tego nie da się nawet komentować.
bCGdDHdn
qwerty
rok temu
Dla lansu ten manekin napapla wszystko w mediach.
matka
rok temu
Pani Racewicz, syna matka zawsze kocha, ale w pewnych sytuacjach bardzo cierpi. A Pani Klepacka jest osobą prawą i odważną.
lalka
rok temu
popieram p. Joannę.
gość
rok temu
Pani Racewicz po tragicznej śmierci męża chyba trochę pomieszało się w głowie. Kiedyś to była naprawdę piękna kobieta. Zrobiła z siebie jakieś sztuczne nie wiadomo co. Współczuje synkowi. Mam wrażenie że ona liczy na to że on będzie gejem. Świat zwariował!
kobieta
rok temu
CIEKAWA JESTEM,JAK ZAREAGUJĘ NA TAKĄ REWELACYJNĄ WIADOMOŚĆ.Mając jedynego syna chyba czegoś innego się spodziewa.Teraz tylko gra bohaterkę.
gość
rok temu
co jej sie w twarz stało?
...
Następna strona
bCGdDHdP