Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była żona Grzegorza Ciechowskiego wspomina: "Ukrywanie naszego uczucia przed Małgorzatą było bardzo trudne"

509
Podziel się

Anna Skrobiszewska pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała m.in. o swoim romansie z muzykiem.

Była żona Grzegorza Ciechowskiego wspomina: "Ukrywanie naszego uczucia przed Małgorzatą było bardzo trudne"
bCYEQsth

Choć od śmierci Grzegorza Ciechowskiego minęło już prawie 18 lat, jego byłe partnerki, Małgorzata Potocka i Anna Skrobiszewska, wciąż spierają się w kwestii tego, która z nich rzeczywiście była "tą jedyną".

Skrobiszewska, która z początku była jedną z wielbicielek Ciechowskiego, w ostrych słowach skrytykowała książkę, którą Potocka napisała kilka lat temu, nazywając ją "spowiedzią podstarzałej mitomanki". W dziele pod tytułem jasno nawiązującym do Mistrza i Małgorzaty aktorka kolejny raz opowiedziała o ich wyjątkowej miłości i o tym, że ukochanego odbiła jej 20-letnia wówczas fanka i była niania ich córki, Anna. Oskarżała ją również o zmuszenie muzyka do zmiany testamentu.

bCYEQstj

W sobotę Skrobiszewska po raz kolejny postanowiła zabrać głos w temacie Ciechowskiego. W tym celu pojawiła się wraz z obecnym mężem, Wojtkiem Skrobiszewskim i synem z małżeństwa z Ciechowskim, Brunem, w Dzień Dobry TVN. Cała trójka mówiła o filmie, w którym Anna zdecydowała się opowiedzieć historię swojej relacji z Grzegorzem. Co ciekawe, twórcą osobistej produkcji dokumentalnej jest jej aktualny mąż.

Debiutanckie dzieło Skrobiszewskiego miało premierę w grudniu 2018 roku w ramach toruńskich obchodów Dni Grzegorza Ciechowskiego w klubie Od Nowa. Obywatela miłość zobaczyły wówczas m.in. mama i siostra artysty.

bCYEQstp

Siedząc na kanapie w studio Dzień dobry TVN, mąż Anny mówił Kindze Rusin i Piotrowi Kraśce, że przy tworzeniu filmu trudniejsze były dla niego sprawy techniczne niż to, że jego żona musiała mu opowiedzieć o swojej miłości do Ciechowskiego:

Od lat wiedziałem, że Ania powinna przerwać milczenie. Przez lata narosło wiele nieprawdziwych historii - stwierdził.

Skrobiszewska zapewnia, że film powstał dla jej dzieci.

_Zrobiłam to dla dzieciaków, bo nie znały tej historii - wyznała._

Była żona lidera Republiki w dokumencie mówi m.in. o tym, jak go poznała oraz o tym, że nawiązała z nim romans, gdy muzyk był jeszcze w związku z Potocką.

bCYEQstq

Stawaliśmy się sobie coraz bardziej bliscy i to się w końcu stało. Zaczęliśmy ze sobą sypiać - wspomina Skrobiszewska. Małgorzata w domu bywała. Kiedy się pojawiała, wszyscy robiliśmy dobrą minę do złej gry. To trwało miesiącami, właściwie latami. Ukrywanie naszego uczucia było bardzo trudne.

Współczujecie jej?

bCYEQstr
bCYEQstK
KOMENTARZE
(509)
Gość
rok temu
Kolo sam nie wiedział czego chce. Podobno chciał wrócić do Małgorzaty. Generalnie romansujący w związkach to dupki. Nie pasuje to trzeba się rozstać i na nowo szukać szczęścia a nie oszukiwać ludzi
gość
rok temu
I tak się kręci biznes. Mąż kręci "film" o danym związku obecnej żony a wszystko to oczywiście dla dzieci, bo przecież nie można było przekazać im tej historii w prywatnej rozmowie. Cyrk XD
gość
rok temu
Muszą bardzo nie lubić Małgorzaty, żeby za Jej życia mówić o tej zdradzie, bardzo to "niesmaczne", najdelikatniej mówiąc.
bCYEQstL
gość
rok temu
faktycznie trzeba z tym isc do telewizji... niedlugo koncert back street boys w wawie!
gość
rok temu
Naprawdę jest się czym chwalić?
Najnowsze komentarze (509)
gość
rok temu
Pani Potocka gdyby była Pani tą jedyną to Ciechowski nie wdałby się w romans a na pewno by nie odszedł!!!
gość
rok temu
żenada, kto ile z niego wyciągnie. wstyd pani skrobiszewska
Gość
rok temu
Za moich czasów zdrada żony i długoletni romans to był powód do potępienia. A teraz kochanki się tym chwalą i uważają że wszystko jest Ok. I wy to jeszcze wszystko promujecie. Wstyd.
gość
rok temu
To jak tak bardzo zakochał się w tobie to dlaczego nie wyprowadził się od Potockiej ? Przecież wystarczyło wyjść , przecież nawet rozwodu nie musiał brać . Musieliście latami ukrywać miłość , po co ? Przecież mogliście wyprowadzić się stamtąd i zamieszkać razem . Nie kumam tego.
gość
rok temu
Kasa jest i biznes się kręci . Żenujące , podłe !
gość
rok temu
Żenujace i na bardzo niskim poziomie, no ale czego wymagać od dziewczyny bez szkoły i bez wykształcenia oraz zawodu za to z ogromnym tupetem. Średnio inteligentny człowiek zrozumiałby , że nie ma się czym chwalić . Opowiadać o tym , że latami ukrywało się romans żyjąc pod jednym dachem z partnerką Ciechowskiego ( nie jest istotne , czy była żoną czy nie ) to jest szczyt tupetu i zero inteligencji. Znam akurat ową historię - nie z gazet bynajmniej.
gość
rok temu
Ale po co ten film ? Żenujące
gość
rok temu
Kobieta-potwór! Wampir i strzyga w jednym. Odbiła męża swojej pracodawczyni i jeszcze się tym chwali! A film ma być instruktazem dla jej dzieci, żeby robiły to co ona?
bCYEQstD
mimi
rok temu
bezczelna kobieta ukradła męża i jeszcze nieszczęsliwa
gość
rok temu
Sypiac z mezem matki której dziecmi się opiekowala pod 1 dachem to rzeczywiście piekna historia dla dzieci..japrdl...
gość
rok temu
no biedactwo..rzeczywiscie to musiało byc bardzo stresujace:P co za zenada:P
gość
rok temu
Tan ciechowski to niezły gad. Ten Ciechowski to niezły gad tyle czasu okłamywał Małgorzatę . Współczuje jej.
gość
rok temu
Czym ona si,ę chwali-obrzydliwe.
gość
rok temu
Obywatel między żoną - młotem, a kochanką - kowadłem, nie dziwota, że na serce zszedł.
...
Następna strona
bCYEQsuf