Sobota 08.06.2019 15:00

Była żona Grzegorza Ciechowskiego wspomina: "Ukrywanie naszego uczucia przed Małgorzatą było bardzo trudne"

Grzegorz Ciechowski Anna Skrobiszewska Wojciech Skrobiszewski Małgorzata Potocka

Była żona Grzegorza Ciechowskiego wspomina: "Ukrywanie naszego uczucia przed Małgorzatą było bardzo trudne"

Choć od śmierci Grzegorza Ciechowskiego minęło już prawie 18 lat, jego byłe partnerki, Małgorzata Potocka i Anna Skrobiszewska, wciąż spierają się w kwestii tego, która z nich rzeczywiście była "tą jedyną".

Zobacz: Wdowa po Ciechowskim tłumaczy się: "Jestem JEDYNĄ SPADKOBIERCZYNIĄ!"

Skrobiszewska, która z początku była jedną z wielbicielek Ciechowskiego, w ostrych słowach skrytykowała książkę, którą Potocka napisała kilka lat temu, nazywając ją "spowiedzią podstarzałej mitomanki". W dziele pod tytułem jasno nawiązującym do Mistrza i Małgorzaty aktorka kolejny raz opowiedziała o ich wyjątkowej miłości i o tym, że ukochanego odbiła jej 20-letnia wówczas fanka i była niania ich córki, Anna. Oskarżała ją również o zmuszenie muzyka do zmiany testamentu.

Przypomnijmy: Wdowa po Ciechowskim: "Spowiedź PODSTARZAŁEJ MITOMANKI! Kompleksy, dziadostwo!"

W sobotę Skrobiszewska po raz kolejny postanowiła zabrać głos w temacie Ciechowskiego. W tym celu pojawiła się wraz z obecnym mężem, Wojtkiem Skrobiszewskim i synem z małżeństwa z Ciechowskim, Brunem, w Dzień Dobry TVN. Cała trójka mówiła o filmie, w którym Anna zdecydowała się opowiedzieć historię swojej relacji z Grzegorzem. Co ciekawe, twórcą osobistej produkcji dokumentalnej jest jej aktualny mąż.

Debiutanckie dzieło Skrobiszewskiego miało premierę w grudniu 2018 roku w ramach toruńskich obchodów Dni Grzegorza Ciechowskiego w klubie Od Nowa. Obywatela miłość zobaczyły wówczas m.in. mama i siostra artysty.

Siedząc na kanapie w studio Dzień dobry TVN, mąż Anny mówił Kindze Rusin i Piotrowi Kraśce, że przy tworzeniu filmu trudniejsze były dla niego sprawy techniczne niż to, że jego żona musiała mu opowiedzieć o swojej miłości do Ciechowskiego:

Od lat wiedziałem, że Ania powinna przerwać milczenie. Przez lata narosło wiele nieprawdziwych historii - stwierdził.

Skrobiszewska zapewnia, że film powstał dla jej dzieci.

Zrobiłam to dla dzieciaków, bo nie znały tej historii - wyznała.

Była żona lidera Republiki w dokumencie mówi m.in. o tym, jak go poznała oraz o tym, że nawiązała z nim romans, gdy muzyk był jeszcze w związku z Potocką.

Stawaliśmy się sobie coraz bardziej bliscy i to się w końcu stało. Zaczęliśmy ze sobą sypiać - wspomina Skrobiszewska. Małgorzata w domu bywała. Kiedy się pojawiała, wszyscy robiliśmy dobrą minę do złej gry. To trwało miesiącami, właściwie latami. Ukrywanie naszego uczucia było bardzo trudne.

Współczujecie jej?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (776)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 751-776 z 776
Odpowiedz
3 0
zgłoś
blondi 11.06.2019 15:11
Nie miał gustu ten Ciechowski. Obie panie bardzo nieciekawe
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 11.06.2019 17:01
NIe współczuje Pani Skrobiszewskiej a wręcz przeciwnie, uważam sypianie z mężem pracodawczyni za skandal!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 12.06.2019 10:00
po co to wszystko tylko dla kasy..lepiej bylo jak siedziala cicho wiecej mialam dla niej szacunku...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.06.2019 10:01
Lidka: Wstyd
SLABY KOMENTARZ W STYLU PANI RUSIN...
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 12.06.2019 11:36
Oglądałam ich w TV...Byłam zniesmaczona! Małgorzata wprowadziła ja do domu, zaufała a ta zalecała sie do Ciechowskiego aż w końcu go odbiła! Czy to normalne? I jeszcze szuka usprawiedliwienia! Szok!!! Dla Potockiej był to cios...Czy można zaufać młodej niani? NIE! To co zrobiła Skrobiszewska jest niedopuszczalne i naganne bez usprawiedliwienia!
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 751-776 z 776