Poniedziałek 10.06.2019 09:45

Ida Nowakowska zapewnia: "Nikogo nie wygryzłam!"

Ida Nowakowska Łukasz Nowicki Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska zapewnia: "Nikogo nie wygryzłam!"

Ida Nowakowska, która wypromowała się w show biznesie dzięki programowi You Can Dance, minione miesiące spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie, z sukcesem, próbowała swoich sił w tamtejszej telewizji. Na początku roku dołączyła do jury światowego talent show The World”s Best u boku Drew Barrymore, RuPaula i Faith Hill.

Zobacz: Ida Nowakowska zasiądzie w jury światowego talent show! "Drew Barrymore to jedna z najbardziej szalonych kobiet, jakie poznałam”

Wtedy upomniał się o nią polski show biznes. Ida wróciła do ojczyzny, zachęcona ofertą złożoną jej przez producentów programu Dance, dance, dance. Zdaniem TVP tak świetnie poradziła sobie jako jurorka, że pojawiła się pokusa zatrzymania jej w stacji na dłużej.


Nowakowska dołączyła do ekipy Pytania na śniadanie i zaczęła prowadzić piątkowe wydania z Łukaszem Nowickim. Na stanowisku prowadzącej zastąpiła Marzenę Kawę, co wywołało niemiłe i, zdaniem Idy, nieuzasadnione plotki.

Nikogo nie wygryzłam! - zapewnia w rozmowie z magazynem Flesz. Nigdy nie chodziłam prosić o pracę, do nikogo nie dzwoniłam. Nie jestem typem takiej osoby, a Marzenę bardzo szanuję, cenię i lubię.

Cóż, po tym, co się stało, zachodzi obawa, że to może być jednostronna sympatia…

Na razie wszyscy zastanawiają się, jak Ida zamierza pogodzić nową pracę z małżeństwem z Jackiem, który na razie został w USA, ale od września zaczyna pracę w Paryżu. Tym bardziej, że planują starać się o dziecko, a to rzadko udaje się na odległość.

Paryż jest jednak bliżej Warszawy niż Waszyngton - pociesza się Ida. Kochamy się i planujemy powiększyć rodzinę. 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (146)

Odpowiedz
10 2
zgłoś
Gość 10.06.2019 10:16
Ona sie w ogole do tego nie nadaje, brak profesjonalizmu, nie potrafi sluchac, sama chcialaby ciagle gadac, no i te ruchy dziwne, caly czas sie jakos nerwowo otrzepuje.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 10.06.2019 10:16
Gość: Ma tak dziwny wygląd że aż przeraża. Wyglada jak zmutowana. Nic do siebie nie pasuje. Ciężko sie skupić na tym co robi i mówi bo jej wygląd rozprasza i nie pozwala skupić się na niczym. Do tego mam wrazenie ze jest przemadrzala i sztuczna. W sumie to mi szkoda takich osób wiec niech sie jej wiedzie jak najlepiej.Mi sie w życiu nie powiodlo.
Na początku zdania nigdy nie można napisać mi
Odpowiedz
2 3
zgłoś
Gość 10.06.2019 10:17
A co tu sie oburzać? Nic nowego... Jak ktoś jest do wymiany to czy ta czy inna wskoczy na jej miejsce. Nie pierwsza nie ostatnia która wylatuje
Odpowiedz
2 3
zgłoś
Gość 10.06.2019 10:17
A co tu sie oburzać? Nic nowego... Jak ktoś jest do wymiany to czy ta czy inna wskoczy na jej miejsce. Nie pierwsza nie ostatnia która wylatuje
Odpowiedz
2 3
zgłoś
Gość 10.06.2019 10:19
Warto tkwić w małżeństwie w którym to tylko facet pozwala sobie na podejmowanoe decyzji? Czy ja jako żona nie mam prawa mieć wlasnego zdania? Załamana....
Ładowanie komentarzy…