Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle jeszcze nie wraca do "pracy"? "Kopiuje to, jak na urlopie macierzyńskim zachowywała się księżna Kate"

56
Podziel się

Choć Pałac Kensington nie potwierdził czasu trwania urlopu macierzyńskiego księżnej Sussex, informator twierdzi, że wróci do swoich obowiązków dopiero jesienią.

Meghan Markle jeszcze nie wraca do "pracy"? "Kopiuje to, jak na urlopie macierzyńskim zachowywała się księżna Kate"
bDhfeUGJ

Od kilku tygodni Wielka Brytania żyje pojawieniem się w rodzinie królewskiej nowego royal baby. Meghan Markle i książę Harry postanowili kolejny raz zerwać z panującą tradycją i nie wychodzić przed szpital z dzieckiem na rękach, jak zrobiły to księżna Diana czy księżna Kate. 8 maja książęca para zdecydowała się po raz pierwszy pokazać światu swojego synka na specjalnie zorganizowanym w tym celu spotkaniu z prasą.

Od tamtej pory media nie przestają rozpisywać się zarówno na temat małego Archiego, jak i Meghan w roli matki. Tabloidy spekulują również o tym, jak długo potrwa urlop macierzyński księżnej Sussex. Przed narodzinami synka Amerykanka nie próżnowała i niemal do porodu wywiązywała się ze swoich książęcych obowiązków, pojawiając się na przeróżnych uroczystościach.

bDhfeUGL

Dlatego gdy tylko Meghan zaszczyciła swoją obecnością uroczyste urodziny królowej Elżbiety, niemal od razu zaczęto pisać o tym, że na dobre powróciła do "pracy". Jednakże nic bardziej mylnego. Jak donosi Vanity Fair, urlop księżnej ma potrwać aż do jesieni, a uczestnictwo w Trooping the Colour było jedynie wyjątkiem:

Udział w urodzinach był dla niej ważny ze względu na szacunek do królowej - twierdzi informator.

bDhfeUGR

Meghan chce ponoć pójść śladem szwagierki, czyli pojawić się na kilku ważnych uroczystościach, jednak oficjalnie powrócić do obowiązków dopiero jesienią. Księżna Kate po ostatniej ciąży wróciła do pracy, gdy książę Louis miał 5 miesięcy:

Kopiuje to, jak na urlopie macierzyńskim zachowywała się księżna Cambridge. Prawdopodobnie zobaczymy ją kilka razy, ale z pewnością nie wróci do pracy do końca roku - podaje źródło.

Pałac Kensington jak dotychczas nie potwierdził oficjalnie czasu trwania urlopu macierzyńskiego księżnej Sussex.

bDhfeUGS
bDhfeUGT
bDhfeUHm
KOMENTARZE
(56)
Gość
rok temu
Wróci jak schludnie :D
Gość
rok temu
Oby się nie przepracowała...
Gość
rok temu
Takim to dobrze :-) Tez kiedyś chciałabym moc tak po prostu nie martwić się praca i skupić na sobie i dziecku. Życzę każdej kobitce tutaj, aby się nam wszystkim poszczęściło!
bDhfeUHn
Gość
rok temu
Megan po ciąży jest gruba
Gość
rok temu
A jakie ona ma obowiązki...
Najnowsze komentarze (56)
gość
rok temu
Ona nie jest opuchnieta, jest gruba. Popatrzcie na jej szyję. Kiedyś to udo miała chudsze, niż teraz szyję.
Gość
rok temu
Ja rozumiem spekulacje kiedy ślub kiedy dziecko kiedy rozwód, ale żeby zastanawiać się kiedy jakaś podrzędna księżna skończy urlop macierzyński?? Lol. A poza tym ten urlop to od czego niby? Od bywania?
gość
rok temu
Musi się odchudzić przecież.
gość
rok temu
ma dwa różne buty na jednym ze zdjęć
Gość
rok temu
Jakiej pracy??
gość
rok temu
Banialukow ciag dalszy.......... !!! Rozdzial bajek dla niedojrzalych !!
gość
rok temu
Wyglada fatalnie jest opuchnieta ma malutkie oczka a przeciez urodzila juz miesiac temu. Lepiej niech sie jeszcze nie pokazuje. A mowi sie ze to dziewczynki odbieraja matce urode.
Gość
rok temu
Boże wróci to będzie nie da się już tego czytac
bDhfeUHf
Gość
rok temu
Ona musi dojść do formy, bo naprawdę niekorzystnie teraz wygląda. Widać to było w sobotę.
Gość
rok temu
Jakiej pracy? Ja bym to raczej nazwała ‚obowiązkiem’ a nie pracą!
gość
rok temu
Jakoś jej nie lubię
gość
rok temu
coraz bardziej podobna do matki. Szybko się zestarzeje.
gość
rok temu
pewnie przeczytala te wszystkie "zyczliwe" komentarze na temat swojego grubego wygladu i stwierdzila, ze lepiej najpierw schudnie zanim sie naprawde swiatu zacznie pokazywac
gość
rok temu
To Znajdz księcia ale z tym charakterem będzie trudna
bDhfeUHH