Wtorek 11.06.2019 12:00

Piers Morgan ostro do Meghan Markle: "Należysz do rodziny królewskiej, a to oznacza, że musisz robić to, co się od Ciebie wymaga!"

Meghan Markle księżna Meghan Donald Trump Piers Morgan

Piers Morgan ostro do Meghan Markle: "Należysz do rodziny królewskiej, a to oznacza, że musisz robić to, co się od Ciebie wymaga!"

W zeszłym tygodniu Donald Trump złożył oficjalną wizytę w Wielkiej Brytanii, gdzie spędził prawie trzy dni. Spotkał się m.in. z królową Elżbietą, a na jego cześć została wydana uroczysta kolacja. Gdy tylko do wiadomości publicznej dotarła informacja o audiencji prezydenta Stanów Zjednoczonych, brytyjskie media zaczęły spekulować, jak mogłoby potoczyć się ewentualne spotkanie Trumpa z Meghan Markle, która od dawna nie kryje niechęci do swojego prezydenta. Jak się okazało z wzajemnością.

Zobacz: Donald Trump o Meghan Markle: "Nie wiedziałem, że jest TAKA PASKUDNA"

Choć ostatecznie do spotkania nie doszło, nieobecność księżnej Sussex była szeroko komentowana m.in. ze względu na zachowanie księcia Harry'ego, który najwyraźniej nie pałał entuzjazmem do amerykańskiej delegacji.

Zobacz: Wizyta Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii: "Książę Harry unikał wspólnych kadrów z prezydentem Stanów Zjednoczonych". Przez Meghan?

Ku zdziwieniu większości, oficjalnie przebywająca na urlopie Markle, pojawiła się na urodzinach królowej Elżbiety, które odbyły się zaledwie kilka dni po wizycie Trumpa. Cała sytuacja nie spodobała się brytyjskiemu dziennikarzowi, który słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i wyraźnej niechęci do amerykańskiej aktorki. Piers Morgan już niejednokrotnie podkreślał, że ma do Meghan żal po tym jak wraz z wkroczeniem do brytyjskiej rodziny królewskiej zerwała z nim wszelkie kontakty. Według Morgana Markle jako jedyna Amerykanka w szeregach dworu królewskiego powinna być obecna podczas wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Jest jedyną Amerykanką w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a w końcu to przywódca jej kraju przyjeżdża do jej królowej. Zamiast tego siedziała w swoim odremontowanym za pieniądze podatników domu w Frogmore Cottage w Windsorze - czytamy w Daily Mail.

Nie sądzę, by jej nieobecność w czasie wizyty Trumpa miała coś wspólnego z opieką nad dzieckiem. Chodziło tylko i o jej niechęcią do prezydenta - twierdzi oburzony Morgan i dodaje: To niedopuszczalne. Kiedy ktoś taki jak Meghan wkracza do rodziny królewskiej musi się liczyć z nowymi obowiązkami. Oczekuje się od niej, że będzie się zachowywać w sposób godny bycia członkiem dworu królewskiego.

Dziennikarz twierdzi, że zamykanie się w domu, gdy do kraju przyjeżdża amerykański prezydent jest nieprofesjonalne:

To była ważna wizyta, dlatego że miała upamiętnić 75. rocznicę Lądowania w Normandii. Spotkanie miało na celu uczczenie niezwykłej odwagi, którą wykazali się zarówno amerykańscy, jak i brytyjscy żołnierze na plażach Normandii. Zatem chowanie się w domu jest po prostu niedopuszczalne - kontynuuje w tabloidzie.

Zgaduję, że celowo zlekceważyła Trumpa, ponieważ bała się, że zostanie z nim sfotografowana i będzie wyglądać, jakby cieszyła się jego towarzystwem. Bała się, że straci w oczach swoich sławnych liberalnych znajomych - rozwodzi się Piers. Zlekceważyłaś książęcy obowiązek. Osobiste odczucia były dla Ciebie ważniejsze od interesu Wielkiej Brytanii. Należysz teraz do rodziny królewskiej, a to oznacza, że musisz robić to, co się od Ciebie wymaga - skwitował wyraźnie poirytowany dziennikarz.

Ma rację?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (327)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327
Odpowiedz
1212 245
zgłoś
gość 11.06.2019 12:01
i ma racje.
Odpowiedz
167 210
zgłoś
gość 11.06.2019 12:01
pilnuj siebie a nie Meghan.
Odpowiedz
69 89
zgłoś
Gość 11.06.2019 12:05
Geje to tez ludzie!
Odpowiedz
135 46
zgłoś
Gość 11.06.2019 12:05
Przeczytałam pies i myślałam że będzie news o psie Megan
Odpowiedz
180 114
zgłoś
Gość 11.06.2019 12:05
ale po niej jada. Wiekszosc z nich nie wie co na prawde dzieje sie w rodzinie krolewskiej a czepiaja sie ile moga
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327