Trwa ładowanie...
Przejdź na

Teledysk "Grzechy Sodomskie" z Zofią Klepacką został zdjęty z Youtube'a za MOWĘ NIENAWIŚCI

189
Podziel się

W kontrowersyjnym klipie windsurferka czytała w kościele Pismo Święte, gdy muzyk rapował, że "facet ma być męski, a kobita kobieca".

Teledysk "Grzechy Sodomskie" z Zofią Klepacką został zdjęty z Youtube'a za MOWĘ NIENAWIŚCI
bDzPNYiJ

Jak pewnie wielu z Was wie, 11 czerwca w serwisie Youtube swoją premierę miał teledysk warszawskiego rapera Karata NM do piosenki Grzechy sodomskie, którego gwiazdą była Zofia Klepacka. W rzeczonym klipie można było zobaczyć, jak znana z homofobicznych wypowiedzi Klepacka czyta w kościele fragment Pisma Świętego, "Sąd nad Sodomą i Gomorą", gdy muzyk rapował w tle, że "facet ma być męski, a kobita kobieca", i że jeśli "ktoś ma zboczenia, niech się lepiej leczy". Oprócz tego 33-latka nostalgicznie przeglądała przed kamerą rodzinne albumy ze zdjęciami, a w kulminacyjnym momencie rozłożyła żagiel windsurfingowy z widocznym znakiem swojej ulubionej drużyny piłkarskiej, Legii Warszawa.

Nie donosiliśmy Wam o teledysku ze sportsmenką, w którym piętnowane są związki jednopłciowe i aborcja, ponieważ zdecydowaliśmy, że nie chcemy promować piosenki o wysokiej szkodliwości społecznej, otwarcie nawołującej do nienawiści. Na szczęście nie tylko my stwierdziliśmy, że "hit" Karata NM nadaje się do niezwłocznej delegalizacji.

bDzPNYiL

Jak podaje profil Lekcjareligii.pl, w czwartek, zaledwie kilka dni po premierze, obraźliwe video zniknęło z serwisu Youtube ze względu na mowę nienawiści.

Homofobiczny teledysk "Grzechy sodomskie" by Karat Napalm Grupa feat. Zofia Klepacka zdjęty przez YouTube - czytamy.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci wyrazili ulgę, że kontrowersyjny klip został usunięty z sieci w takim szybkim tempie.

"No i super!", "Co za pech... :) Bogu niech będą dzięki", "Nareszcie! To było już przegięcie"- cieszyli się użytkownicy Facebooka.

bDzPNYiR

Znaleźli się też tacy, którzy uznali zdjęcie klipu za "podważenie zasad demokracji" i... "nietolerancję".

"Znowu lewactwo walczy z wolnością słowa", "I gdzie ta tolerancja dla innych poglądów niż Wasze..." - pisali.

Dziękujemy władzom serwisu Youtube i wszystkim osobom, które teledysk zgłosiły.

bDzPNYiS
bDzPNYiT
bDzPNYjm
KOMENTARZE
(189)
gość
2 lata temu
Dziewczę wybitnie chciałoby kariery takiej, jaką wydeptała sobie u PIS Magdalena Ogórek.
Gość
2 lata temu
I bardzo dobrze!
Gość
2 lata temu
Stop mówię nienawiści 👏
bDzPNYjn
gość
2 lata temu
jak kobieta ma byc kobieca to czemu klepacka zawodowo uprawia sport? to nie jest zajecie dla kobiety, jesli ma takie poglady to niech bedzie konsekwentna, do garow i rodzic dzieci
Gość
2 lata temu
To jakaś chora walka, dajcie ludziom żyć! A tej pani chyba za bardzo wkręciła się misja obrony rodziny. Ludzie homoseksualni nikogo nie przekonują do bycia homo, chcą po prostu być traktowani ja równi.
Najnowsze komentarze (189)
gość
2 lata temu
Zocha,jestem z Tobą!
Nono
2 lata temu
Brawo p. Zofio!!!!!!
Gość
2 lata temu
Czemu gdy geje i lizbijki opowiadają o swoich przekonaniach to jest dobrze i nikt nie może nawet skrytykować a co dopiero zablokować , a gdy ktos napisał ze facet powinien być męski to to jest mowa nienawiści ? Do czego doszło..
gość
2 lata temu
I tak nie zostanie idolką ONRowców i Wszechpolaków, bo wyszła za jakiegoś latino lovera zamiast prawilnego chłopaka z RP
gość
2 lata temu
Klepackiej brakuje 5 klepki...
Gość
2 lata temu
Wg lewactwa tylko jest słuszne to co oni uznają- przeżytek małzeństwa, promocja rozwiązłość każdy jechać każdego może, im więcej zezwierzęcenia tym lepiej, to jest super. Życie wg zasad rodzina czysta pełna miłości dla nich nie wchoďzi w grę . Ich uprawianie seksu jak pietruszki to produkcja zboczków i dewiantów. Żygać się chce.
gość
2 lata temu
a masło maślane
gość
2 lata temu
Boże, jakie szkaradztwo.... Wybitnie "kobieca" nie ma o :D
bDzPNYjf
Gość
2 lata temu
Pudel odjechał... Skoncz wreszcie bo ludzie mają dość. Nie ma innych tematów?😵🙄
A
2 lata temu
Ciekawe co zrobisz jak twoje dzieci okażą się inne...a to byłaby dopiero niespodzianką!
Gość
2 lata temu
Ona wygląda jak chłop!!!!😁 Myślę że spokojnie można rozpisać konkurs na męską ksywe wtedy ja to trochę uspokoi... Klepacka była chlopem!!!!
Aga
2 lata temu
Ma 100 procent recij niema juz mezczyzn tylko same C***Y
Zwykli
2 lata temu
Skąd tyle negatywnych komentarzy na kogoś, kto promuje po prostu normalność. Ten świat zmierza ku zagładzie.
Gość
2 lata temu
Stop sodomii
...
Następna strona
bDzPNYjH