Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wodzianka na Instagramie: "PODSTĘPEM ZABRANO MI DZIECKO. Przeszłam przez piekło z tym mężczyzną"

244
Podziel się

Zasiewska twierdzi, że ujawniając detale patologicznego życia z ojcem swojego dziecka, walczy o syna.

Wodzianka na Instagramie: "PODSTĘPEM ZABRANO MI DZIECKO. Przeszłam przez piekło z tym mężczyzną"
bDoduRnp

Odkąd ucichł konflikt między Dominiką "Wodzianką" Zasiewską a Krzysztofem Rutkowskim wydawało się, że celebrytka nie zamierza brnąć w kolejne sensacyjne historie, zwłaszcza, że romansem z wątpliwej moralności detektywem naraziła się na lawinę hejtu.

Niestety skandal dotyczący "Rutka" w porównaniu do prawdziwego życia prywatnego Zasiewskiej to zaledwie drobnostka. Od piątku media rozpisują się o patologicznym zwiąku Wodzianki z mężczyzną, który jest ojcem jej synka, Gucia. Były partner podobno próbuje odebrać Dominice dziecko, więc ta uciekła się do opublikowania materiałów, które mogą pogrążyć Piotra.

bDoduRnr

W najnowszych publikacjach na Instagramie Dominika zdecydowała się na ujawnienie wizerunku rzekomej kochanki byłego partnera oraz kolejnych detali dotyczących jego osoby:

Piotrek błagał mnie, żebym przyjęła go z powrotem, ponieważ w 2013 roku, kiedy zaczęłam odkrywać prawdę kogo pokochałam, popadłam w tak silną nerwicę i depresję, że wtedy właśnie pierwszy raz sobie nie poradziłam z tym, co mnie otaczało i targnęłam się na własne życie. Po jakimś czasie Piotrek przyjechał do Warszawy... ubłagał, uprosił, pisał, że płacze na moich schodach, że się rozwiódł, że wszystkie relacje zakończył i jedyne czego chce, to mieć dziecko ze mną. (...) - czytamy.

Przeszłam przez piekło z tym mężczyzną, ale walczyłam jak lwica i ukrywałam to wszystko, bo moim największym marzeniem była rodzina. Ale z nim. Pełna rodzina. Bałam się samotnego rodzicielstwa. Teraz już nie boję się niczego, bo właśnie podstępem odebrano mi dziecko. Mówił mi, że zabierze mi dziecko i nawet nie będę wiedziała, bo mają układy i już jest wszystko załatwione. Myślałam, ze to paranoja pokokainowa, ale jednak to jest prawda. Będę walczyć o syna, ale też o sprawiedliwość za to wszystko, co mnie spotkało. Coś we mnie pękło i teraz nie będę już siedzieć cicho. W poniedziałek jestem umówiona w sądzie w Kartuzach i dowiem się wszystkiego - dodaje załamana Zasiewska.

bDoduRnx

Sprawę komentują fani Wodzianki.

"Dziewczyno, walcz i się nie poddawaj. Czasem publikowanie takich rzeczy to jedyny sposób", "Zapewne będzie słowo przeciwko słowu. Ojciec dziecka też powie, że bierzesz kokainę" - piszą internauci pod kolejnymi postami Dominiki.

bDoduRny
bDoduRnS
KOMENTARZE
(244)
Gość
rok temu
Wszyscy biorą magnez .....
Kuba89
rok temu
Nie lepiej na stopie sądowej ?
gość
rok temu
Ta kobieta to chodząca DRAMA.
bDoduRnT
Gość
rok temu
Trzeba myslec z kim sie plodzi dzieci...problemy jak Rosati...ogarnijcie sie
Juka
rok temu
Poprzez Instagram na pewno dziecka nie odzyska... A jeszcze wkurzy bardziej swojego byłego. Rozumiem ją, ale trochę szopkę z tego robi
Najnowsze komentarze (244)
gość
rok temu
Dziecko ma być przy mamie kochana WALCz
Gość
rok temu
ha ha ha - typowe problemy leniwej kozy szukajacej sponsora
gość
rok temu
Dominiko, idź na policję, a nie do redakcji pudelka
Sturmbannführ...
rok temu
Czy ona też bierze udział w popularnym challenge'u "całujemy się z pszczołami"?
gość
rok temu
Ona wygląda jak WÓDZIANKA!
Gość
rok temu
Nie żal mi tego pudła
wprost
rok temu
Po jaką cholerę płodzą te dzieci, skoro pitem niczego nie ogarniają?
Gość
rok temu
Żona rutkowskiego jest w to zamieszan
bDoduRnL
Gośćlop
rok temu
Miałaś czas na operację które cię oszpeciły , a nie na własne dziecko . Więc KARMA WRACA !!!
Gość
rok temu
Jej chodzi o alimenty gdzie mamusia była wcześniej ???chodzi się pisze gdzieś w tej sprawie po stowarzyszeniach poslach a tu co?kasa się skończyła a chłopa zgłosiła na odwyk ? sama chodziła do jakiejś poradni uzależnień żeby sobie z tym poradzić? Mi to wygląda na scieme popatrzcie jaka jestem biednaci nieszczęśliwa
Gość
rok temu
Żenujące..
Gość
rok temu
No coz, w głowie miała imprezy i romanse a nie dziecko, pewnie teraz okazało się ze nie będzie dostawać kasy, bo zabiorą jej prawa i stad wielki krzyk
Gość
rok temu
Niedługo okaże się że ma romans z prezesem Kaczyńskim albo może z jego kotem ,każdemu wskakuje do łóżka ,święta na pewno nie jest
Goość
rok temu
Pusta lala to co sie dziwi. Wazne że gucci sie nosiło. Zlamany nos niewazny
...
Następna strona
bDoduRon