Poniedziałek 17.06.2019 18:30

Roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak dokazuje w czerwonym samochodziku za 30 tysięcy na konferencji "Big Brothera" (FOTO)

Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Szulim Big Brother

Roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak dokazuje w czerwonym samochodziku za 30 tysięcy na konferencji "Big Brothera" (FOTO)East News

Agnieszka Woźniak-Starak swoje skrzydła rozwinęła dopiero po przejściu do TVN-u. Po siedmiu latach spędzonych w Telewizji Polskiej dostała od Edwarda Miszczaka szansę prowadzenia własnego programu o show biznesie. Dziennikarka często podkreślała, że pracę w telewizji dostała nie dzięki urodzie, a ze względu na to, że "ma coś do powiedzenia".

PRZYPOMNIJMY: Szulim: "Nie muszę być NADĘTĄ PINDĄ"

Dobra passa w życiu zawodowym Agnieszki zbiegła się ze szczęściem w życiu prywatnym. W 2016 wyszła za mąż za dziedzica fortuny, Piotra Woźniaka-Staraka, którego pokochała za jego charyzmę. Mimo że oboje nie do końca potrafią dogadać się co do zawartości lodówki w ich domu, Agnieszka przyznaje, że wciąż są tak szczęśliwi, jak na początku związku.

PRZYPOMNIJMY: Agnieszka Woźniak-Starak chwali męża: "Jest równie czuły co szalony"

Dziennikarka obawiała się, że przez związek ze Starakiem ludzie zapomną o jej ambicjach. Na szczęście na horyzoncie pojawiły się kolejne propozycje prowadzenia programów rozrywkowych, dzięki którym mogła uciec od łatki żony bogatego męża. Agnieszka odnalazła sobie miejsce w Azji Express, a ostatnio współprowadziła Big Brothera. Niestety, na wizji nie do końca potrafiła dogadać się z inną prezenterką show, Małgorzatą Ohme. Panie oczywiście próbowały udawać, że się lubią i przyjaźnią. Czara goryczy przelała się w momencie, gdy Ohme podczas programu na żywo zadała Woźniak-Starak niezręczne pytanie.

PRZYPOMNIJMY: Małgorzata Ohme żartuje z Agnieszki Woźniak-Starak: "Masz coś do niskich mężczyzn?"

Znana z "pi***enia ścianek" dziennikarka postanowiła zakończyć edycję Big Brothera z odrobiną humoru (?). Na konferencji po finale szóstej edycji pozowała do zdjęć w czerwonym Fiacie 500 za 30 tysięcy złotych. Roześmiana wyglądała przez okna i dach auta, a później ze stoickim spokojem robiła sobie zdjęcia na tle łączki.

Zobaczcie, jak dokazywała w aucie. Myślicie, że prowadzenie samochodu wychodzi jej lepiej niż ujarzmianie konia?

East NewsEast NewsEast News

East News

East NewsEast News

East NewsEast NewsEast News
East News
East NewsEast News
East News
East NewsEast News

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (262)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 262
Odpowiedz
45 74
zgłoś
gość 17.06.2019 18:41
Przychodzi pacjentka do lekarza i mówi: "Panie doktorze,nie umiem sie powstrzymac od wyrywania klepek podłogowych". A dlaczgo pani to robi? "W Internecie wszyscy pisza ,ze jestem ograniczona,niedouczona i brakuje mi piatej klepki.Gdziekolwiek nie zobacze drewnianego parkietu,rzucam sie od razu do zrywania klepek.Niestety,żadna nie pasuje do mojej glowy:(" Pani nazwisko? Klepocka "Ojej,tu to nawet ja nie pomoge" ;-)
Odpowiedz
288 42
zgłoś
Gość 17.06.2019 18:42
Ale se licówy jeb.ła
Odpowiedz
207 38
zgłoś
Gość 17.06.2019 18:42
Tak się cieszyłam na nowego BB, bo go dobrze wspominałam z dzieciństwa, a tymczasem nie dało się tego oglądać, tylko newsy na Pudlu przypominały mi o istnieniu tego niewypału
Odpowiedz
64 29
zgłoś
Gość 17.06.2019 18:43
Nasza szkapa
Odpowiedz
98 72
zgłoś
gość 17.06.2019 18:43
jest bystra i ma ciety jezyk chociaz zawsze kulturalny! mi sie tam podoba po co hejty ona sie z hejterów smieje
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 262