Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim: "Nie muszę być NADĘTĄ PINDĄ"

631
Podziel się

Agnieszka chwali TVN i krytykuje inne programy śniadaniowe...

Szulim: "Nie muszę być NADĘTĄ PINDĄ"
bCHPxGZh

Agnieszka Szulim po odejściu z TVP szybko trafiła do ekipy TVN i dostała aż dwa programy. Pierwszy z nowych show prezenterki zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę. W nowym formacie Na językach, o którym wypowiadał się niedawno Mikołaj Lizut (zobacz: "PŁACISZ NA DODĘ bez względu na to, czy ci się podoba!"), Szulim czuje się znacznie swobodniej.

Agnieszka wbija szpile byłemu pracodawcy i otwarcie stwierdza, że Pytanie na śniadanie to typowa ustawka, gdzie każde "kontrowersyjne" pytanie jest z góry zaplanowane. Żali się, że przez kilka lat pracowała w show, w którym wszystko było zapisane w scenariuszu, a podczas rozmów z gośćmi obowiązywała śmiertelna powaga. Obecnie "może robić rzeczy po swojemu".

Najważniejszym momentem dla mnie jako prezenterki było uświadomienie sobie, że nie muszę być nadętą pindą, siedzącą na stołku przy kwiatku i zapowiadającą film – mówi w wywiadzie dla magazynu MaleMen. Że nie muszę być wiecznie uśmiechniętą, miłą, ale mogę być sobą, że mogę robić rzeczy po swojemu. Skończyły się czasy grzecznych prezenterów. Pierwszy raz od czasów radiowych bywam na kolegiach, siedzę w redakcji – to strasznie fajne. W Pytaniu na śniadanie w TVP2 nie było takiego zwyczaju, dzień wcześniej dostawałam scenariusz, przygotowywałam się do programu, a rano go prowadziłam.

bCHPxGZj

Agnieszka rzeczywiście szybko odnalazła się w nowej pracy. Już zdążyła wypowiedzieć się pozytywnie o żartach Kuby Wojewódzkiego z "pracujących na kolanach" Ukrainek. Zobacz: "ZAWSZE BĘDĘ BRONIĆ Michała i Kuby w aferze z Ukrainkami!"

bCHPxGZK
KOMENTARZE
(631)
gość
7 lat temu
Aga zapal marychę wrzuć na luz
gość
7 lat temu
nie lubie jej, denerwuje mnie jej osoba.
gość
7 lat temu
nie musi , ale jest !
bCHPxGZL
ADAM
7 lat temu
NIE LUBIE TEJ KOBIETY, JEST WULGARNA I NARKOMANKA
gość
7 lat temu
ona reprezentuje tych najbardziej pustych, egocentrycznych, zarozumiałych, zimnych i niesympatycznych celebrytów w telewizji tak jak zielińska, i ludzie to widzą i jej nie lubią, nie wiem z kim musiała się zabawiać, żeby ją tak wypromowali
Najnowsze komentarze (631)
gość
6 lat temu
nie cierpię jej
gość
7 lat temu
Przecież ona jest nadętą pindą, wiec o co chodzi?
gość
7 lat temu
durne dziewczę
AntyHejter
7 lat temu
śmieszy mnie głupota tych hejtów których pełno na tej stronie, i śmieszy mnie to że ludzie marnują czas żeby wymyślać takie pierdoły i kogoś obrazić. Przyznała się ze pali to juz "narkomanka". Tyle Polaczkowości i jadu na tej stronie w komentarzach że aż się człowiek zastanawia czy internet nie powinien być ocenzurowany jak telewizja. Wszyscy w okół osądzają a nikt nie jest lepszy. Na prawdę, jest mnóstwo ciekawszych rzeczy niż siedzenie tutaj i rzucanie mięsem
gość
7 lat temu
Co za dno - kiedy TVN ją wreszcie wywali?
gość
7 lat temu
PINDĄ NIE. ALE PRZEWROTOWIEC TO Z NIEJ NIEZŁY, MA WIEK ALE KLASY ZERO
gość
7 lat temu
PINDĄ NIE. ALE PRZEWROTOWIEC TO Z NIEJ NIEZŁY, MA WIEK ALE KLASY ZERO
gość
7 lat temu
muszę być nadętą pindą , by ktokolwiek zwrócił na mnie uwagę
bCHPxGZD
gość
7 lat temu
Widać ,że z lojalnoscia ma ta baba problem i zapewne skończy jak kobiety w kawale Wojewódzkiego.wtedy to ja sie pośmieję z tego kawału.A TVN sie dziwie,bo za jakiś czas jak teraz odrabia D... telewizji tak zacznie i TVN i ze tez tego nikt nie widzi w telewizji.Pan Miszczak cos za bardzo jest wpatrzony w te purchlate usta. Widać zaczyna myśleć nie głową.
gość
7 lat temu
Gorzej, jak sie nia juz jest - bez zadęcia?
Saint
7 lat temu
Juz jestes ....
gość
7 lat temu
wystarczy,że jesteś tępą mendą
gość
7 lat temu
bo tą pindą to była i jest
gość
7 lat temu
znowu sie naćpala i plecie byle co??
...
Następna strona
bCHPxHaf