Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin ROZEBRAŁA SIĘ "w słusznej sprawie". Fani: "Czekamy, aż ktoś w słusznej sprawie się ubierze" (FOTO)

494
Podziel się

Dziennikarka chciała zwrócić uwagę na postępujący kryzys ekologiczny w Polsce. Czy to właściwy sposób na uświadamianie rodaków?

Kinga Rusin ROZEBRAŁA SIĘ "w słusznej sprawie". Fani: "Czekamy, aż ktoś w słusznej sprawie się ubierze" (FOTO)
bEpTGXMB

Kinga Rusin ma za sobą bardzo gorący okres. Wszystko za sprawą medialnego konfliktu z Zofią Klepacką. Panie starły się pod jednym z lokali wyborczych pod koniec maja. Nagranie z całego zajścia windsurferka opublikowała w sieci, nieświadomie czyniąc z Kingi ikonę walki o tolerancję, podczas gdy sama zaprezentowała się w roli dumnego ze swej ignorancji agresora.

Na fali nowo zdobytego zainteresowania swoją osobą, Rusin postanowiła zająć się szeroko pojętym aktywizmem. Na początku miesiąca założyła więc profil na Instagramie o nazwie Biało-czerwone Serca, który ma na celu zrzeszać "patriotów, o dobrych sercach, którzy nie zgadzają się na zło". Widząc niesłychanie pozytywną reakcję odbiorców (profil śledzi już prawie 30 tysięcy osób), dziennikarka postanowiła pójść za ciosem i dać początek także Zielonym Sercom - społeczności walczącej o polską przyrodę.

bEpTGXMD

Aby zyskać większe poparcie dla swojej zaszczytnej misji Kinga postanowiła sięgnąć po najskuteczniejszą metodę marketingową znaną współczesnemu człowiekowi, czyli zaprezentowanie się "na golasa".

Rozebrałam się w słusznej sprawie, na łamach Vivy! (ukaże się w przyszłym tygodniu). Chcesz pierwszy zobaczyć więcej? Wejdź na @zieloneserca i przyłącz się!!!_ - zachęca na swoim profilu.

bEpTGXMJ

Więcej możemy przeczytać na stronie Zielonych serc, które na dzień dobry podają informacje, mogące zszokować nawet największego fana jednorazowych foliówek.

Polska nam usycha i dusi się w smogu! Ostatnie lata są straszne dla polskiej przyrody! Jedną tylko "ustawą Szyszki" wycięto w ciągu kilku miesięcy 3 miliony (!!!) drzew (w tym z obszarów chronionych)! Niszczy się parki narodowe, zatruwa powietrze i wodę, zabija dzikie zwierzęta, w tym gatunki chronione! Decyzje rządzących doprowadzają nas na skraj katastrof ekologicznych. Brakuje nam wody pitnej, nie mamy czym oddychać! - grzmią moderatorzy profilu Zielone Serca.

Nowa inicjatywa prezenterki Dzień Dobry TVN i jej partnera Marka Kujawy stawia sobie za cel rozliczanie organizacji rządowych w kwestiach ochrony środowiska, jak również informowanie obywateli o tym, w jaki sposób sami mogą wesprzeć słuszną sprawę.

Będziemy razem z Wami: patrzeć na ręce tym, którzy decydują w małych i dużych sprawach związanych ze środowiskiem; nagłaśniać ekologiczne akcje; zbierać dla Was cenne i pożyteczne informacje dotyczące wszelkich aspektów eko życia, weryfikować je, tłumaczyć i dzielić się tą wiedzą; zachęcać do robienia małych eko kroków i podpowiadać jak je robić; naciskać na władze w sprawie dużych eko decyzji służących przyrodzie i wszystkim obywatelom - obiecują Zielone Serca na Instagramie.

bEpTGXMK

Dziennikarka planuje również przyznawanie nagród za zasługi dla polskiej fauny i flory oraz nagan dla osób, które przyczyniają się do wyniszczania naszego biotopu.

I wreszcie, będziemy przyznawać Nagrody (Zielone Serca) i anty-nagrody (Czarne Serca). Bo zło nie może być anonimowe. I dobro też nie - zapowiada prezenterka.

Inicjatywa co prawda spotkała się w sieci z bardzo ciepłym przyjęciem, jednak nie wszyscy internauci są przekonani co do pomysłu promowania jej za pomocą półnagich zdjęć Kingi Rusin.

Nie neguję dobrych zamiarów czy samej akcji, ale czekam, aż ktoś się w słusznej sprawie ubierze - czytamy w sekcji komentarzy pod fotografią dziennikarki w negliżu.

bEpTGXML

Czy świecenie golizną okaże się skuteczną metodą promowania ekologicznego stylu życia?

bEpTGXMM
bEpTGXNe
KOMENTARZE
(494)
Aga
2 lata temu
Ale buciki i torebki skórzane! Na koniku lubi jreździć! A gdzie samochodzik na prąd? Lesik jest, ale teorii do praktyki daleko...
gość
2 lata temu
nie wygląda na swój wiek
Gość
2 lata temu
No ja też czekam az się ktoś ubierze w słusznej sprawie ;/ ta nagość jest wszędzie
bEpTGXNf
gość
2 lata temu
smog to powazna sprawa w Krakowie trzeba z maczęta przez miasto isc zeby powietrze przecinac
gość
2 lata temu
Co to za golizna - przecież tu niczego nie widać.
Najnowsze komentarze (494)
Me
2 lata temu
Lepiej wyglada ubrana. Jak nie ma na sobie ubrania to wyglada na starsza kobiete kolo 60 siatki
gość
2 lata temu
Kinga popieram Twoje działania!
gość
2 lata temu
a kto to ?
gość
2 lata temu
Brawo,popieram.Przyłączam się.....
gość
2 lata temu
piękna mama pięknych dziewczyn :)
gość
2 lata temu
każdy pomysł na promowanie słusznych zachowań jest dobry
gość
2 lata temu
czy są już znane pierwsze nominacje?
gość
2 lata temu
kolejny dobry strzał Kingi, kolejne serca na pokładzie!
bEpTGXMX
gość
2 lata temu
kolorystyka na zdjęciu idealna- nude
gość
2 lata temu
Kinga to dobra kobieta, szkoda że działa w pojedynkę
gość
2 lata temu
szacun za to że się nie wstydzi- nie jest już najmłodsza ale ciała mogłaby jej pozazdrościć niejedna młódka
gość
2 lata temu
fajny pomysł z tą sesją z kwiatami
gość
2 lata temu
Kinga bardzo się przejmuje naszą planetą
gość
2 lata temu
z tym smogiem nie ma żartów, Kinga ma racje. nie będzie czym oddychać
...
Następna strona
bEpTGXNz