Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje youtuberkę żartującą z Hitlera: "Apoteoza SKRAJNEJ GŁUPOTY i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności"

30
Podziel się

Dziennikarka stwierdziła, że Zuzannie Boruckiej powinno się "zablokować wszystkie konta i odciąć dostęp do sieci". Ma rację?

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje youtuberkę żartującą z Hitlera: "Apoteoza SKRAJNEJ GŁUPOTY i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności"
bCOWRznp

Wygląda na to, że youtuberka Zuzanna Borucka zupełnie nie zdawała sobie sprawy z burzy, jaką wywoła opublikowany przez nią na Instagramie "żart" o Hitlerze, bin Ladenie, Mussolinim i Husseinie.

Co gorsza, gdy po interwencji internautów profil 23-latki został usunięty, Borucka nawet nie wyraziła skruchy, ubolewając jedynie nad tym, że na wyżej wspomnianym profilu "miała dużo pamiątek i zdjęć, których teraz nie ma".

bCOWRznr

Sprawę postanowiła skomentować Karolina Korwin Piotrowska, dziennikarka stanowiąca nieodłączną część show biznesu, którego tak bardzo nienawidzi. Lubująca się w szydzeniu z tego typu "dokonań" celebrytów gwiazda skrytykowała postawę Zuzanny, określając jej działania mianem "apoteozy skrajnej głupoty i braku jakiejkolwiek odpowiedzialności".

Podesłaliście mi to i niestety obejrzałam. Straszne to było i wcale nie było śmieszne. Naprawdę niektórym osobom, tak zwanym "influencerom" należałoby odciąć dostęp do sieci. Dla dobra ich oraz ich fanów. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, aby tak bezrefleksyjnie, mając tylu fanów i naśladowców, bredzić takie bezmyślne kocopoły publicznie. Nie ma usprawiedliwienia dla czegoś takiego. To jest apoteoza skrajnej głupoty i braku jakiejkolwiek odpowiedzialności. Celebryci maja moc, coś o tym wiem, ważne by wiedzieli jak jej używać, niestety nie każdy posiadł, oprócz lajków, dar logicznego myślenia - pisze dziennikarka.

bCOWRznx

W dalszej części Karolina stwierdziła, że - dla jej własnego dobra - blogerkę powinno się kompletnie odciąć od Internetu.

Niech jej to zablokują. Wszystkie konta. Niech odetną ten narkotyk, którym się karmi. Może niech ta dziewczyna odpocznie od sieci i na przykład zastanowi się nad sobą. Może niech z kimś o tym porozmawia, z psychologiem, który wytłumaczy jej, co to znaczy odpowiedzialność i chorobliwe uzależnienie od wzbudzania atencji. Póki ma czas - apeluje Karolina.

Zgadzacie się z Korwin Piotrowską?

bCOWRzny
bCOWRznS
KOMENTARZE
(30)
Gość
rok temu
Napewno żarty muszą mieć swoje granice oraz swoje miejsce.Młodzież i nie tylko coraz częściej przekracza wszelkie granice...
gość
rok temu
Ale to prawda, że od jakiegoś czasu coś się z tą dziewczyną źle dzieje..
rok temu
Przecież to już pyska widać że ameba !!!!!
bCOWRznT
Gość
rok temu
Internet powinni też odcinać tym co ją oglądali.
Gość
rok temu
Żenujące
Najnowsze komentarze (30)
ty
rok temu
przygarnial kocioł garnkowi...
Gość
rok temu
Ludzie serio jej cos podsylaja, zeby skomentowala,bo obchodzi ich jej zdanie? Przeciez to zgryzliwa stara panna nikt!
gość
rok temu
Tatuaż na twarzy - i wszystko jasne.
gość
rok temu
a najlepiej niech wroci do książek, do szkołty, niech pojdzie do jakiejs normalnej pracy
Gość
rok temu
Internet powinni też odcinać tym co ją oglądali.
Gość
rok temu
PUDEL NIE HUSSEIN TYLKO MANSON
gość
rok temu
Przecież ta dziewczyna jest silnie zaburzona, jej trzeba pomóc a nie piętnować w internecie.
Gość
rok temu
Dla przykladu. ROBOTY PUBLICZNE.
bCOWRznL
Gość
rok temu
dwudzisto siódmo, jewriejskie szmondoki.
Gość
rok temu
Karolina zna się na wszystkim
Gość
rok temu
Ludzie gadaja na codzien gorsze rzeczy, no ale nie wstawiaja do neta to sie nikt nie oburza. O matko no powiedziala co wiedziala, zbyt madre to nie bylo, ale co z tego? Ja bym nie zwrocila uwagi, pominela wzrokiem, to i tak zniknie w czelusciach internetu.
Gość
rok temu
Nie lubię Piotrowskiej
Gość
rok temu
STOP HEJT śmieszne ...
Gościu
rok temu
Zuzanna jest chora na borderline . Niestety jej zachowania mogą byc bardzo nieprzemyslane i glupie. Gdyby się leczyła moze byłoby lepiej. Od kiedy zostawił ją jej chlopak Igor zupełnie się pogubiła i wpada w jeszcze wieksze szaleństwo
bCOWRzon