Trwa ładowanie...
Przejdź na

Julia Oleś wyjechała nad morze z dużo starszym byłym europosłem? (FOTO)

3
Podziel się:

Dowody łączącego ich rzekomo uczucia duet zamieścił na Instagramie. Mają ambicje zostać kolejną "power couple" polskiego show biznesu?

Julia Oleś wyjechała nad morze z dużo starszym byłym europosłem? (FOTO)

Julia Oleś trafiła do głównego nurtu polskiej prasy kolorowej przed kilkunastoma miesiącami, kiedy to obwieściła światu, że związała się z impulsywnym byłym prowadzącym Faktów TVN Kamilem Durczokiem, którego pieszczotliwie nazywała swoim "ziemniaczkiem". Relacja szybko zwróciła na siebie uwagę mediów, nie tylko dlatego, że Julię i Kamila dzieliła przepaść 22 lat, czy dlatego, że Oleś w chwili związania się z Kamilem była mężatką. Najbardziej kontrowersyjnym szczegółem ich związku okazał się fakt, że blogerka znała dziennikarza jeszcze z czasów, kiedy mówiła do niego per "wujku".

Ostatecznie wybuchowa relacja nie zdała próby czasu, nawet pomimo podobnych tatuaży na przedramionach, które zafundowali sobie zakochani. Pojawiły się podejrzenia, że być może związek Oleś i Durczoka rozpadł się przez różnicę zdań na temat właściwego prowadzenia polityki. Jak się bowiem szybko okazało, Julia nie ma nic przeciwko flirtowi z polityką, a konkretnie politykiem o trudnych dziś do określenia preferencjach politycznych.

W połowie sierpnia na instagramowym profilu Julii pojawiły się stymulujące fotografie ze słonecznego Santorini. Dziennikarskie śledztwo wykazało, że blogerka nie była na urlopie w pojedynkę. Towarzyszyć miał jej nie kto inny, jak były srebrny rycerz partii Jarosława Kaczyńskiego - Marek Migalski.

Wspólne taplanie się w basenie z kieliszkiem prosecco w dłoni musiało wyjątkowo przypaść do gustu osobliwemu tandemowi. Oleś i Migalski ponownie przebywają na urlopie w tym samym kurorcie. Tym razem za cel obrali sobie Międzyzdroje, gdzie krótko po przyjeździe blogerka zarządziła "prosecco time". Swoją drogą to właśnie zamiłowanie Julii do musującego trunku miało być jedną z przyczyn jej rozstania z Durczokiem…

Wysoka częstotliwość nadmorskich wyjazdów zadziwiła nawet fanki Julii, które dały wyraz swojemu zaskoczeniu w komentarzach.

Ty znowu na wakacjach? - pytają.

Być może poinstruowana przez doświadczonego w dyplomacji nowego przyjaciela, Julia postanowiła odpowiedzieć na zarzut jedynie za pomocą serii enigmatycznych emotikonek.

Postanowiliśmy zadzwonić do posła Migalskiego z prośbą o potwierdzenie związku. Niestety, odmówił:

Muszę wydać oświadczenie, że nie komentuję życia prywatnego - powiedział z uśmiechem, kiedy padło hasło "Pudelek".

Myślicie, że będzie jeszcze z tej mąki chleb?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(3)
gość
3 lata temu
wielbicielka starych jaj
Gość
3 lata temu
te rozjasniane wlosy po taniosci to jest tandeta
Bio
9 miesięcy temu
Lubi starszych gości o czym to świadczy z deszczu pod rynne, całe życie w rynsztoku
Najnowsze komentarze (3)
Bio
9 miesięcy temu
Lubi starszych gości o czym to świadczy z deszczu pod rynne, całe życie w rynsztoku
gość
3 lata temu
wielbicielka starych jaj
Gość
3 lata temu
te rozjasniane wlosy po taniosci to jest tandeta
Oferty dla Ciebie