Wtorek 02.07.2019 22:30

Dominika Gwit reaguje na krytykę internautów: "Jestem szczęśliwą, piękną, mądrą kobietą i hejt mam głęboko w d**ie"

Dominika Gwit

Dominika Gwit reaguje na krytykę internautów: "Jestem szczęśliwą, piękną, mądrą kobietą i hejt mam głęboko w d**ie"

Jeszcze kilka lat temu Dominika Gwit toczyła walkę z otyłością, a o trudach odchudzania napisała książkę. Gdy schudła przez pewien czas uchodziła nawet za ekspertkę od diety i ćwiczeń. Po jakimś czasie straciła jednak zapał i w efekcie pogodziła się z błyskawicznym efektem jo-jo. Od tamtej pory Dominika na swoim Instagramie zapewnia, że jest szczęśliwa i bardzo dobrze czuje się w swoim ciele. Niestety, wciąż znajdują się tacy, których jej zapewnienia nie przekonują. W efekcie, każdy instagramowy post Dominiki budzi spore zamieszanie wśród internautów, którzy nie szczędzą słów krytyki na temat jej tuszy.

Zobacz: Dziurska obraża Gwit: "Ludzie zakompleksieni, otyli walczą ze sobą. Dominika ma taki sam problem"

Falą hejtu, z którą spotyka się 31-latka przeraziła się również Ewa Minge, poświęcając jej kilka dni temu jeden z postów na Instagramie.

Zobacz: Ewa Minge broni Dominiki Gwit: "Wytykanie jej objętości jest NIESMACZNE"

Okazuje się, że mimo nieprzychylnych komentarzy ze strony internautów, Gwit wciąż nie traci pogody ducha. W poniedziałek aktorka zdecydowała się na opublikowanie obszernej relacji, w której wytłumaczyła, że świetnie radzi sobie z głosami krytyki:

Nie przeżywam żadnych trudnych chwil związanych z falą hejtu, która się na mnie wylewa w Internecie. Kochani, chcecie, to piszczcie - zaczyna uśmiechnięta Dominika i kontynuuje: Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i konstruktywną krytykę. Jestem szczęśliwą, piękną, mądrą kobietą i hejt ma głęboko w d**ie.

Celebrytka przyznaje, że w związku z tym, że hejt dotyka ją od bardzo dawna, zupełnie się na niego uodporniła:

Dotyka mnie to od wielu lat, żyję z z hejtem i totalnie mnie on nie interesuje. Nie interesuje mnie to, co mają do powiedzenia ludzie zwani hejterami. Pozwalam im pisać pod moimi postami tylko dlatego, że mamy wolność słowa, ale w większości w ogóle tego nie czytam, a nawet jak czytam, to nie robi to na mnie żadnego wrażenia - tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem.

Aktorka wystosowała również apel do osób, które piszą pod jej zdjęciami niewybredne komentarze:

Skoro macie potrzebę znęcania się nad ludźmi w sieci, to znaczy, że macie jakiś problem. Albo jesteście chorzy psychicznie, albo macie gigantyczne kompleksy, albo jesteście bardzo nieszczęśliwymi ludźmi. To, co robicie nie jest normalne - słyszymy na nagraniach. Jeżeli macie problem, idźcie do lekarza, albo sobie z kimś pogadajcie - radzi.

Dominika tłumaczy też, że wie, iż nie wszyscy mają takie samo podejście jak ona, bowiem nie każdy tak łatwo potrafi poradzić sobie ze słowami krytyki:

Są ludzie, którzy przeżywają takie słowa bardzo mocno. Wasz hejt prowadzi do strasznych tragedii! Zgłoście się po pomoc, a nie wyżywacie się w Internecie. Przestańcie się obrażać w sieci! - nawołuje.

Ma rację?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (477)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 477
Odpowiedz
742 204
zgłoś
gość 02.07.2019 22:32
Nie zakłamuj rzeczywistości! Nie jesteś piękna, choćbyś powtórzyła to milion razy to nie będzie to prawdą.
Odpowiedz
540 98
zgłoś
Gość 02.07.2019 22:32
A byłaś taka szczupła i zdrowa...
Odpowiedz
821 118
zgłoś
Gość 02.07.2019 22:33
Dziewczyno to nie chodzi o hejt tylko o Twoje zdrowie !
Odpowiedz
36 13
zgłoś
Klara 02.07.2019 22:34
Hmmmmmmmm....
Odpowiedz
563 77
zgłoś
Gość gości gościa 02.07.2019 22:34
Chciałam powiedzieć na te wszystkie jej słowa "no i amen", ale to ostatnie zdjęcie mnie dobilo. Źle zrobiła schodząc z tej drogi... Nie wierzę.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 477