Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pamela Anderson usprawiedliwia zdrady kochanka: "Zdaję sobie sprawę, że nie mogę winić go za wszystko"

43
Podziel się:

"Jestem zła na siebie za to, że spędziła tyle czasu, oddałam tyle energii i zaufania złemu człowiekowi" - napisała na Instagramie.

Pamela Anderson usprawiedliwia zdrady kochanka: "Zdaję sobie sprawę, że nie mogę winić go za wszystko"

Pod koniec czerwca Pamela Anderson poinformowała na Instagramie o zdradach swojego byłego partnera. Piłkarz Adil Rami przez dwa lata oszukiwał gwiazdę Słonecznego Patrolu i regularnie sypiał ze swoją była partnerką. W poruszającym wpisie aktorka nazwała swój związek ze sportowcem "jednym wielkim kłamstwem".

Anderson udostępniła na swojej stronie także treść rozmowy, którą przeprowadziła z byłą partnerką piłkarza. Z wiadomości wynika, że Sidone Biemont w ciągu dwóch ostatnich lat potajemnie spotykała się i uprawiała seks ze swoim byłym partnerem oraz ojcem jej dzieci. Rami miał pozostawać w związku z Anderson jedynie ze względu na zobowiązania zawodowe.

52-letnia postanowiła kolejny raz podzielić się z fanami przemyśleniami na temat tego, co ją spotkało. Pamela w najnowszym instagramowym wpisie zaczęła usprawiedliwiać niewiernego sportowca:

Do tanga trzeba dwojga. Zdaję sobie sprawę, że nie mogę winić go za wszystko. Akceptuję to. Pozwoliłam na to. Wiedziałam o tym (głęboko w sobie). I oczywiście dużo pracy przede mną. Może też go wykorzystałam. Może muszę stawić czoła ciemności. Nauczyć się więcej - zaczęła.

Twierdzi, że podświadomie wina leży po obydwu stronach, a w naszym życiu pojawiają się osoby, na jakie zasługujemy:

To jest bolesne, ale pozwala nam zobaczyć jacy byliśmy do tej pory i dokonać niezbędnych zmian. […] Dopiero gdy jesteśmy gotowi bezwarunkowo kochać siebie, nie z perspektywy egoizmu tylko duchowości i nie zdradzamy siebie, dopiero wtedy będziemy przyciągać ludzi, którzy również nas nie zdradzą.

Przyznała również, że żałuje dwóch ostatnich lat spędzonych w toksycznym związku:

Jestem zła na siebie za to, że spędziłam tyle czasu w toksycznym związku, oddałam tyle energii i zaufania złemu człowiekowi. Muszę dbać o własne potrzeby: miłość, akceptacja, szacunek, zaufanie. […] Nie mogę tego oczekiwać od nikogo innego. Muszę to dać sobie. Prawdziwie i bezwarunkowo.

Uważacie, że takie spojrzenie na zdradę partnera pomoże jej oczyścić się z żalu i bólu?

KOMENTARZE
(43)
Gość
3 lata temu
Dobrze, ze juz z nim nie jest. Ona w grubcie rzeczy jest dobra i wrazliwa osoba. Hollywood ja ppcoagnelo w zla strone. I widac, ze nadal walczy ze swoimi demonami.
Sabina
3 lata temu
Gość się nią bawił i tyle a ona biedna kochała go i była mu wierna😖 Współczuję jej, bo wydaje mi się , że jest fajną, wrażliwą kobietą a faceci w niej to wykorzystują. Dlatego trzeba faceta trzymać krótko i być zołzą, bo z obserwacji wynika , że takich kobiet faceci nie zdradzają i najbardziej szanują !!
Gość
3 lata temu
Biedna
Gość
3 lata temu
Miłość jest ślepa
Gość
3 lata temu
Jasne chyba powinno być tak że jak się kimś jest to ten ktoś nie będzie dawać kut...sa każdej spotkanej c****e
Najnowsze komentarze (43)
gość
2 lata temu
a jakie ma mieć spojrzenie? "nic sie nie stało, ktoś tylko wytarł sobie mną du..e, umyje się i wszystko będzie dobrze?
Halina
2 lata temu
Z takim czarnym diabłem , brak gustu
Gość
3 lata temu
każdy żałuje poświęconego czasu spędzonego z osobą która go zdradzała... osoby zdradzające są nic nie warte...
gość
3 lata temu
Złe wnioski. Jej wina jest zerowa, to on nawalił.
gość
3 lata temu
Nie wiem co ona w nim widziała? fuujjj...ja do Turka nawet nie dotknęłabym się! Jeszcze na dodatek dzieciaty! Po co jej taki typ?
Gość1
3 lata temu
Piękna i mądra kobieta.Zna prawo przyciągania i życzę jej jak najlepiej. Nie to co dodeł - wina wszystkich,ake nie jej. Widać kto ma klasę,a kto nie.
gość
3 lata temu
Odrobina autorefleksji...szacun...
Gość
3 lata temu
Karma do niego wróci!
Gość
3 lata temu
Niestety nie ważne czy kobieta ma kasę czy nie, zawsze znajdzie się facet co omami kobietę i ją wykorzysta
gość
3 lata temu
Uwaga silikon dostal sie do mozgu!!!!
gość
3 lata temu
Można dużo dewagować ale Pamela popełniła błąd! ma swoje lata i rozum! Jak można zaufać dużo młodszemu facetowi, z bagażem życiowym i hmmm...
Gość
3 lata temu
V dfggh
Gość Sowa
3 lata temu
On młody ona babcia , no sorry trzeba taką opcję brać pod uwagę . Z taka roznica wieku dużo związków tak się kończy . Pokazać biust to nie wszystko . Współczuję ale takie jest życie .
gość
3 lata temu
arab i tyle w temacie
Oferty dla Ciebie