Wtorek 09.07.2019 08:00

Anna Lewandowska POKAZAŁA TWARZ CÓRKI! Wpadka Mariny miała wpływ na jej decyzję?

Anna Lewandowska Robert Lewandowski Klara Lewandowska

Anna Lewandowska POKAZAŁA TWARZ CÓRKI! Wpadka Mariny miała wpływ na jej decyzję?

W minionym tygodniu głośno było o tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna zagalopowała się i za pośrednictwem Instagrama zdecydowała się pokazać nie tylko skrzętnie ukrywaną twarz swojego syna Liama, ale też córki Lewandowskich.

Zobacz: Marina Łuczenko pokazała TWARZ Klary Lewandowskiej na Instagramie! (FOTO)

Okazuje się, że od tamtej pory Lewa najwyraźniej zmieniła swój stosunek do skrywanego dotąd wizerunku Klary. Choć do wczoraj na jej instagramowym koncie mogliśmy znaleźć dziesiątki publikacji z pociechą stojącą tyłem do obiektywu, w poniedziałek Ania opublikowała fotografię, na której możemy zobaczyć twarz jej córeczki. Trenerka pozuje z Klarcią na pomoście. Jak gdyby nigdy nic udostępniła na swoim profilu plan treningowy na wtorek z krótkim opisem nawiązującym do córki:

Motywator! Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu. Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu? - czytamy pod wspólnym zdjęciem mamy i córki na pomoście.

Fani entuzjastycznie zareagowali na zdjęcie Klary:

"Artykuł na Pudelku o zdjęciu twarzy Klary za 3...2...1... :D", "Zaraz wszystkie strony będą pisać "Ania pokazała twarz małej Klary"", "W końcu pokazała Pani twarz Klary. Niedługo to zdjęcie będzie w każdej gazecie" - pisali. Cóż, mieli rację.

Myślicie, że teraz Ania regularnie będzie nas raczyć fotografiami twarzy pociechy?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

As promised, here’s your training plan for tomorrow. This is the 9th day of the challenge and I’m sure that many of you feel some pain (me too!). There’s only one way to get rid of that - keep up with your training!🙌👍 ______________________ Motywator!😍 Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu. Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu? #30dnitrenujezLewa Wrzucam plan na wtorek, 9 dzień wyzwania✌️ Kto ma zakwasy?😉 Pamiętajcie, o systematycznym nawadnianiu oraz posiłkach, jednak na zakwasy najlepszy jest... kolejny trening✊ WTORKOWY PLAN jest dla wszystkich. ✅Osoby, które posiadają GUMY MINI BAND, wykonują program Summer Shape - trening Super Cardio. ✅Osoby nieposiadające gum: program Tx5 i dwa treningi: 1. Karate Cardio 2. Whole Body Jeśli uznacie, że Wasze ciało potrzebuje odpoczynku, postawcie na regenerację, nic na siłę🙏🏻 W takim przypadku możecie wybrać np. program STRETCHING. ____________________ #ANNALEWANDOWSKA #motivationbyann #healthyteam #dietandtrainingbyann @diet_training_by_ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Lip 8, 2019 o 12:30 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (436)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 436
Odpowiedz
1206 118
zgłoś
gość 09.07.2019 08:00
I tak nikogo jej dzieciak nie obchodzi/ł.
Odpowiedz
206 178
zgłoś
gość 09.07.2019 08:00
PATO-PUDEL czyli promowanie i ocieplanie wizerunku patocelebrytów, o których żaden inny portal nie napisze, bo się szanuje. Dawniej Siostry Przyqłup (Bogusz), dziś Patosmyralda i Marta Obcjągiewicz, a w kolejce Sylwia Szon z Zatoki. TYLKO U NAS!
Odpowiedz
1046 69
zgłoś
Gość 09.07.2019 08:01
Fascynujące...szczerze to zwisa mi to zwiędłym kalafiorem
Odpowiedz
64 72
zgłoś
gość 09.07.2019 08:01
Zezowate jak Wendzikowej?
Odpowiedz
41 80
zgłoś
Gość 09.07.2019 08:01
No i fajne naturalne zdjęcie 👍
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 436