Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Zofia Klepacka komentuje przypadek 5-letniego transseksualisty: "Rodzice powinni ZAREAGOWAĆ"

776
Podziel się:

Podczas wywiadu z Betlejewskim sporstmenka przytoczyła sytuację, gdy zabroniła 5-letniemu synowi pomalować paznokcie. Przerażające?

TYLKO NA PUDELKU: Zofia Klepacka komentuje przypadek 5-letniego transseksualisty: "Rodzice powinni ZAREAGOWAĆ"

Wszystko wskazuje na to, że burza wywołana odważnymi wypowiedziami Zofii Klepackiej dotyczącymi "szkodliwości" społeczności LGBT wciąż nie chyli się ku końcowi. Medialna orędowniczka "tradycyjnych" wartości rodzinnych dalej walczy o prawo do wyrażania swoich kontrowersyjnych poglądów, notorycznie się przy tym kompromitując.

Ostatnio Klepacka osiągnęła kulminację żenady, udzielając wywiadu Rafałowi Betlejewskiemu, w którym wyszło na jaw, że 32-latka nie potrafi rozszyfrować skrótu LGBT+. W udostępnionym Pudelkowi przez Betlejewskiego zapisie całej rozmowy z Klepacką, nagranej tuż przed wręczeniem Zofii honorowego tytułu członka AK, możecie zobaczyć, jak aspirująca celebrytka myli transwestytyzm z... transseksualizmem.

Lesbijki, geje, biseksualiści, transwestyci, plus, czyli jeszcze jakieś odmiany połączone - odpowiedziała zapytana o skrót LGBT. To ładnie brzmi, LGBT, ale to jest organizacja, która forsuje postulaty, przez które między innymi wchodzi seksualizacja dzieci do szkół. Zaczyna od tych najmniejszych, od zalążka. A wiadomo, dziećmi jest bardzo łatwo manipulować.

Gdy prowadzący poruszył temat 5-letniej dziewczynki imieniem Zosia, która od urodzenia czuje się chłopcem i prosi, aby nazywać ją "Bartek", Klepacka stwierdziła, że rodzice powinni "w odpowiedni sposób zareagować".

Wie pan co, to jest 5-letnie dziecko. Od tego są rodzice, żeby w odpowiedni sposób zareagować. W tym wieku nie można określić, czy dziecko woli chłopców. Nie wiem, ja nie jestem lekarzem, także uważam, że to jest pytanie do rodzica.

Za przykład takiego "edukowania" windsurferka podała sytuację, gdy kilka lat temu jej syn wyraził chęć pomalowania paznokci, co samozwańcza moralizatorka natychmiast wybiła mu z głowy, stwierdzając, że przecież to "dla dziewczynek".

Mój syn kiedyś do mnie przyszedł i zapytał, czy może pomalować paznokcie i powiedziałam mu, że nie, bo dziewczyny malują paznokcie. Tak więc dziecko w młodym wieku fascynuje się, na przykład chłopcy bawią się z chłopcami, dziewczynki z dziewczynami. Jak mój syn widział mnie malującą paznokcie i spytał, czy też może, powiedziałam mu "synku, odpuść sobie".

Przy okazji sportsmenka zaznaczyła, że gdyby któreś z jej dzieci okazało się homoseksualne, wciąż kochałaby je równie mocno.

Gdyby któreś z moich dzieci okazało się gejem lub lesbijką, to oczywiście nie potępię swojego dziecka i będę kochać je tak samo. Chodzi mi tylko o to, żeby mniejszość nie narzucała niczego w taki sposób. Walczą o swoje postulaty, a to działa tylko w jedną stronę.

Informujemy Was, że trwa zbiórka na rodzinę Bartka, która umożliwiłaby jego mamie zapewnienie Bartkowi spokojnych wakacji, wynajęcie mieszkania i znalezienie bezpiecznego przedszkola od września: https://pomagam.pl/barteklgbt lub paypal.me/pools/c/8gie0k52b4

**

.be**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(776)
Gość
5 lata temu
klepacka ma racje. Dziecko 5 letnie to nadal dzoecko
gość
5 lata temu
Nie, nie jest to przerazajace. Takie zachowanie nazywamy normalnym
Gość
5 lata temu
Robicie z Niej wroga na siłę, czytajcie do dokładnie mówi- mniejszość nie może narzucać prawa większości
Gość
5 lata temu
Sorry, ale jeśli 5-letnie dziecko uważa, ze jest psem albo kucykiem Pony to nie oznacza, ze zamiast obiadu dostanie karmę w misce i budę do spania.
gość
5 lata temu
Przyznam szczerze, że mam w du...pie róznice między trans a homo etc . Mnie te odchylenia zwyczjanie nie interesują więc sie nie dziwię, że ją też
Najnowsze komentarze (776)
gość
5 lata temu
Z. Klepacka ma całkowitą rację. Popieram
gość
5 lata temu
ograniczona babka
gość
5 lata temu
Pani Klepacą popieram ma racje w 100% a tych dziwakom zakazac wychowywac dzieci bo pozniej moga i te dzieci wykorzystac tak samo jak ich wykorzystano, jestem tego pewna
gość
5 lata temu
wy nie rozumiecie , ona nie jest ekspertem a wypowiada się tak jakby wszystkie rozumy pozjadała , wszechwiedząca a wiedza na poziomie 0 , nie obchodzi mnie jej opinia, niech sie madrzy w domu, kazdy ma prawo do życia , niech się cieszy że jest "normalna" i nikt jej nie wytyka , dlaczego tak trudno polakom stanąć w czyjejś sytuacji? dlaczego tak nienawistnie komentują ? żyj i daj żyć innym , nawet jeśli czyjeś życie nie mieści się w twojej małej główce
gość
5 lata temu
jesteście beznadziejni, brawo klepacka
gość
5 lata temu
Brawo Zosia !!
gość
5 lata temu
może sprostujecie w koncu, że Madka tego dziecka wyciąga kasę wykorzystując je? miesiąc temu zbierała na chorą na autyzm Zosię, a dziś już na transwestyte.
gość
5 lata temu
Straszne jest to ze ktoś ja popiera i czuje się wyslannikiem tradycji... chore głowy!
Roman
5 lata temu
Pudelek jest do bani! Robią z igły widły!
df
5 lata temu
Betlejewski znany tani manipulant!!!
gość
5 lata temu
Pan Betlejewski sam się kompromituje Gdyby bycie gejem było normalne toby wyginęli jak dinozaury nie wbijajcie ludziom głupot do głowy. Człowiek rodzi się z dwojga płci i to jest normalne każde odstępstwo jest do tolerowania ale nie jest normalne. Moje też czasem zakłada spódniczkę jak się bawi z siostrą dla żartów czy też ostatnio malowali sobie buźki z siostrą To bzdura że dziecko jest innej płci bo tak mówi albo że czuje z doświadczenia wiem że dzieci chca być tym kto im się podoba albo z kim sie dobrze bawią mój chciał ostatnio zmienić imię na Albert i pić piwo (to nie żart) bo mówi że w szachy już gra
gość
5 lata temu
Pan Betlejewski to k***t i sam się kompromituje Gdyby bycie gejem było normalne toby wyginęli jak dinozaury nie wbijajcie ludziom głupot do głowy. Człowiek rodzi się z dwojga płci i to jest normalne każde odstępstwo jest do tolerowania ale nie jest normalne. Moje też czasem zakłada spódniczkę jak się bawi z siostrą dla żartów czy też ostatnio malowali sobie buźki z siostrą.
gość
5 lata temu
Popieram ja . Podobni żyjemy w kraju demokratycznym ? Brawo ze głośno o tym mówi
123
5 lata temu
wykorzystali dziecko. Matka powinna przejść badania psychiatryczne. Manipulacja w materiale. wstyd tvn
...
Następna strona