Zofia Klepacka zaklina rzeczywistość: "ZROBILI ZE MNIE HOMOFOBA"

223
Podziel się

"Po raz kolejny mówię, że do osób homoseksualnych nic nie mam" - zapewnia. Wierzycie jej?

Zofia Klepacka zaklina rzeczywistość: "ZROBILI ZE MNIE HOMOFOBA"

Zofia Klepacka stała się ostatnio niespodziewaną gwiazdą polskich mediów. Niestety, jej nowo zdobyta sława nie wynika z sportowych sukcesów na arenie międzynarodowej, a ze skrajnie kontrowersyjnych wypowiedzi.

Oliwy do ognia dolała ostra wymiana zdań, do której doszło między windsurferką a Kingą Rusin przed jednym z lokali wyborczych. Klepacka udostępniła nagranie z przebiegu kłótni, czym jeszcze bardziej rozsierdziła internautów i celebrytów, którzy tym razem opowiedzieli się murem za dziennikarką. Wyłamał się tylkoJarek Jakimowicz, który również słynie z mało współczesnego światopoglądu.

Ostatecznie interweniować musiała Polska Grupa Energetyczna, będąca sponsorem Zofii. Spółka założyła ponoć swojej podopiecznej "medialny knebel". Zakaz udzielania publicznych wypowiedzi nie potrwał jednak chyba zbyt długo, biorąc pod uwagę, że Klepacka już zdążyła udzielić wywiadu Tygodnikowi Solidarność.

Jak się okazuje, windsurferka czuje się poszkodowaną w zaistniałej sytuacji. Deklaruje nawet, że nie ma nic przeciwko osobom homoseksualnym, co może odrobinę zdziwić wszystkich, którzy śledzili dotąd jej medialne wyczyny.

Ja po raz kolejny mówię, że do osób homoseksualnych nic nie mam (…) Ja po prostu nie zgadzam się z ideologicznymi postulatami, które są forsowane w Warszawie i nie tylko tutaj - oznajmia.

Co więcej, wypowiedzi sportsmenki miały jej zdaniem zostać poddane manipulacji.

Niektóre środowiska wykorzystały urywki cytatów z moich wywiadów i zrobiły ze mnie homofoba. To się rozprzestrzeniło i uważam, że to jest nie w porządku. Przekręcanie moich słów i manipulowanie nimi jest bardzo nie w porządku - podkreśla w rozmowie z Tygodnikiem Solidarność"

W wywiadzie Klepacka zaadresowała również kontrowersyjny temat wychowania seksualnego w szkołach.

To niszczy dziecko i rodzinę. Powinno być odwrotnie, tak żeby jak najpóźniej rozbudzać tę seksualność - grzmi ze stronic publikacji.

KOMENTARZE
(223)
Gość
9 miesięcy temu
Każdy widział na własne oczy nagranie i zachowanie jak z rynsztoka tyle nienawiści ze szok
Gość
9 miesięcy temu
Dlaczego tak głośno krzyczący ludzie nie rozumieją, że wystarczy się wzajemnie szanować, nie umoralniać innych i żyć własnym życiem. Wszystko byłoby wtedy cacy. Udanego weekendu wszystkim!
gość
9 miesięcy temu
pudel manipuluje komentarzami!
gość
9 miesięcy temu
Podjęłaś ryzyko. Myślałaś, że twoja wypowiedź zostanie dobrze przyjęta i że się wypromujesz. Okazało się inaczej, to jako dorosły człowiek musisz zmierzyć się z konsekwencjami. Sama chciałaś ryzykować.
GośćEWA
9 miesięcy temu
Zośka, nikt nie zrobił z ciebie homofoba, ty JESTEŚ homofobem!
Najnowsze komentarze (223)
Gość
8 miesięcy temu
Dziwne jakos on niby nie jest lgbt a rodzine jedna juz ma zniszczona teraz kolej na druga? Czy rodziny moze niszcza puszczalskie i puszczalscy niedojzali ludzie?
Gość
8 miesięcy temu
Tez nie rozumiem tej fascynacji gejami. Książę William i księżna Kate nawet reki sobie nie mogą podać publicznie a są małżeństwem a ja mam patrzeć i podziwiać gejów na ulicy. Dajcie spokój. Ludzie czy geje czy nie powinni się zachowywać w,sposób respektujacy na ulicy. Rozumiem ze kiedyś była na nich nagonka i to nie jest fajne ale może zanadto wykorzystują swoje 5,minut. Od czego są Walentynki. Jeden dzień w roku di parady miłości wystarczy. A może geje czują się lepsi od nas? Nie wiem ale jesteśmy ludźmi i stoimy w jednym rzędzie, po cholerę ten dramat.
gość
8 miesięcy temu
Bardzo ciemne dziewuszysko dało się wykorzystać do celów politycznych.
Eva Braun
8 miesięcy temu
Żałosna Polska! Jeśli nie jesteś homoseksualny jesteś chory i obrażasz innych! Manipulacja i żenada!
gość
8 miesięcy temu
Wierzymy jej! Też nic nie mamy do homo! Brawo Klepacka!
OKO
8 miesięcy temu
Zosiu cała Polska jest z Tobą ..tylko biedni zakompleksieni, małpujący zepsuty ,,zachód" celebrytki i celebryci dla których liczy się tylko kasa na siłę promuja homoseksualizm bo to taka barbarzyńska moda...Ludzie normalni nie chcą widziec dzikich chord zdeprawowanych ludz. Homoseksualiści zawsze gdzieś byli..ale nigdy nie epatowai tak soba i9 myślę,że nie zycza sobie takiej nachalnej indoktrynacji społeczeńtwa bo zwraca sie to przeciw nim
OKO
8 miesięcy temu
Zosiu jestem z Tobą!!
JA
8 miesięcy temu
co mozna powiedziec o ,, wyczynie ,, zoski ...przydal sie , wielu z unieswiadomionych , zostalo ,, uswiadomionych ,,dzieki komentarzom ludzi ...nie jestem w stanie jej ,,znielubic ,,zycze jej i wszystkim zeby wlozyli sie w skore tych poniewieranych , wysmiewanych , gnebionych , w skore ludzi , ktorzy przez brak tolerancji stracili dzieci ...nie osadzaj jezeli nie chesz byc osadzany ! milego zycia w szczesciu nam wszystkim zycze !
gość
8 miesięcy temu
zoska buzie zamknela i stara sie tlumaczyc ze strachu przed utrata kasy od sponsora .... to dopiero mega hipokryzja !
kazek
8 miesięcy temu
Nie zrobili z ciebie homofoba - jesteś homofobem
gość
8 miesięcy temu
lgbt sie panoszy i moi znajami geje obrazili mnie wytykajac duze cyce i jak ja moge z nimi zyc przysiegam to sa tez wlasnie ludzie i obrazaja a nmysla ze sa ok
gość
8 miesięcy temu
jak nie masz pojęcia to zajmuj się sportem i tyle
anka
8 miesięcy temu
To że jest się przeciw homopropagandzie to nie znaczy że przeciw gejom.
Gość
8 miesięcy temu
Stala sie wrecz symbolem tej fobii
...
Następna strona