Zofia Klepacka w Radio Maryja: "LGBT zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości"

767
Podziel się

Windsurferka opowiedziała w rozgłośni Tadeusza Rydzyka, do czego według niej dąży społeczność LGBT.

Zofia Klepacka w Radio Maryja: "LGBT zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości"

Kilka dni temu w mediach z prędkością światła rozniosła się wiadomość o słownej sprzeczce, do której doszło między Kingą Rusin a Zofią Klepacką pod jednym z lokali wyborczych. Medalistka olimpijska zamieściła wówczas w sieci nagranie, na którym podbiegła do prezenterki z telefonem oburzona faktem, że ta ośmieliła się krzyczeć w jej kierunku "wstyd":

Z drugiego końca ulicy krzyczała "wstyd" do medalistki igrzysk olimpijskich. Co ta pani osiągnęła w życiu, pani Kinga Rusin, kim ona jest? - powątpiewała w życiowe osiągnięcia Rusin sportsmenka.

W rezultacie Kinga opublikowała na instagramowym profilu kilka wpisów, dotyczących kontrowersyjnych poglądów Zofii, które ta już kilka miesięcy temu wyrażała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Zaś olimpijka udzieliła wywiadu, w którym nie tylko opowiedziała ze szczegółami o niedzielnym zajściu, ale i zarzuciła dziennikarce brak szacunku do drugiego człowieka.

Okazuje się, że Klepacka szybko nie zaprzestanie wypowiadania się w kwestii środowisk LGBT, bowiem zdecydowała się na kolejny wywiad, tym razem dla Radia Maryja:

Jestem mamą dwójki dzieci: 9-letniego syna i 5-letniej córki. Muszę Państwu powiedzieć, że byłam przerażona, jak usłyszałam, co prezydent Trzaskowski podpisał. A dlaczego? Śmiało mogę powiedzieć, że jest to zamach na nasze dzieci - grzmiała Klepacka, tłumacząc zamiary społeczności LGBT w rozgłośni Tadeusza Rydzyka. Chcą wprowadzać do szkół edukację seksualną według standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Jestem osobą wierzącą i dla mnie jest to nie do pojęcia. Jako rodzic nie zgadzam się, by coś takiego weszło do szkół. Uważam, że każdy rodzic ma prawo do tego, aby edukować swoje dzieci w domu. Poza tym każde dziecko inaczej dojrzewa, to rodzic najlepiej zna swoją pociechę i wie, kiedy dziecko jest najbardziej przygotowane do tego, aby przekazywać mu taką wiedzę - tłumaczyła z zaangażowaniem medalistka olimpijska, a na koniec skwitowała:

_Postulaty karty LGBT uderzają właśnie w nasze dzieci. To zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości, abyśmy byli rozmyci, nie mieli tożsamości narodowej._

**_

_**

KOMENTARZE
(767)
Gość
9 miesięcy temu
Szkoda ze w PL można się na nienawiści wypromować :(
gość
9 miesięcy temu
ALe dlaczego wszyscy ją piętnują skoro to jej zdanie? to jest ta wasza demokracja?
gość
9 miesięcy temu
Taka patriotka a z Włochem dziecko zrobiła …..a czarnych przodków w rodzinie męża nie masz ?
gość
9 miesięcy temu
KOBIETO ZAMILCZ
gość
9 miesięcy temu
Akurat tu się z nią zgadzam!
Najnowsze komentarze (767)
gość
9 miesięcy temu
Co za osoba niedowidząca. Jestem przekonany, że jej dziadek walczył o pokój i wolność. Pokój oznacza, że nie dyskryminujesz innych grup. Wolność oznacza wolność WSZYSTKICH. Następnie stosuje się okazywanie szacunku dla istnienia innych ludzi.
Gość
9 miesięcy temu
Klepacka jest skończona. Nie wspieram cię więcej w sporcie, dziękuję, że obraziłaś moje uczucia jako twojego nieheteroseksualnego fana :)
Trik
9 miesięcy temu
Ciekawe co by zrobila jakby ktores z jej dzieci "bylo o tej drugiej stronie mocy"? Poddalaby je "leczeniu"?? Ograniczona umyslowo i tyle
Czas
9 miesięcy temu
Polecam wszystkim ciekawy tekst z Gościa niedzielnego, o jakże nowoczesnych szkołach i jeszcze bardziej nowoczesniejszych przedszkolach w Niemczech... "Dyktatura seksu" z Gabriele Kuby rozmawia Joanna Bątkiewicz-Brożek. GN 21/2012 Całość na stronie Gościa niedzielnego
gość
9 miesięcy temu
Kinga Rusin? Zwykła celebrytka, która ma już dorosłe córki i wie, że nie będzie to jej dotyczyć, a cała reszta to tylko żałosny lans podstarzałej prezenterki. Wstyd Pani Kingo, oj WSTYD. Jako matka popieram Panią Zofię w 100%. Nie zgodzę się krzywdzić psychiki dzieci . Jak można w całym tym marszu, nie ważne czy ktoś gej czy nie dobierać się do dzieci! WARA OD DZIECI!!! Opanujcie się bo doczekamy się złych czasów.
gość
9 miesięcy temu
Kobieta mówi mądrze. Ludzie! Co się z wami dzieje!?!? Proszę nie dajcie się manipulować. Młode dziewczyny, za chwilę będziecie matkami, choć teraz gorąco temu zaprzeczacie (też taka kiedyś byłam) i będziecie drżeć z niepokojem o swoje pociechy. Gwarantuję wam to, że zmienicie zdanie
olek
9 miesięcy temu
ma niestety rację ale zamotany tvn-em m*****h zupełnie tego nie dostrzega......
gość
9 miesięcy temu
bardziej wartościowa i ciekawa osobowościowo jest dagmara każmierska niz ta klopacka...i wole o niej czytać
gość
9 miesięcy temu
POPIERAM PANIĄ KLEPACKĄ
gość
9 miesięcy temu
Kobieto opamiętaj się bo ta Twoja nietolerancja kiedyś Cię zniszczy.
gość
9 miesięcy temu
Ludzie opamiętajcie się i przestańcie wmawiać ludziom że LGBT jest normą
gość
9 miesięcy temu
Trzeba mieć odwagę aby we własnym kraju, wolnym kraju wyrażać głośno swoje poglądy.
gość
9 miesięcy temu
kon-sty-tucja kon-sty-tucja kon-sty-tucja artykuł 54. sprawdź
gość
9 miesięcy temu
Proponuję Pani Zofii być konsekwentną i przestać brać udział w międzynarodowych imprezach sportowych, bo jeszcze pogwałci własne zasady tożsamości narodowej. To dopiero będzie i jak się dzieciom z tego wytłumaczy? Szkoda, że będąc osobą publiczną szerzy zaciekle tak nienawistne poglądy. Żal mi jej dzieci, kiepski mają wzór do naśladowania.
...
Następna strona