Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jakimowicz dopinguje Zofię Klepacką: "Reprezentujesz mnie. Zgadzam się z Tobą w stu procentach"

453
Podziel się

Zapomniany celebryta wykorzystał również okazję, aby zaatakować Borysa Szyca.

Jakimowicz dopinguje Zofię Klepacką: "Reprezentujesz mnie. Zgadzam się z Tobą w stu procentach"
bEpTTmPp

Od wyborczej niedzieli w mediach nadal głośno jest na temat starcia między dziennikarką Kingą Rusin, a mistrzynią olimpijską Zofią Klepacką, do którego doszło pod jednym z lokali wyborczych na warszawskim śródmieściu. Prezenterka Dzień Dobry TVN miała skomentować nienawistną w stosunku do środowiska LGBT retorykę, którą sportsmenka posługuje się w wystąpieniach publicznych. Klepacka odebrała uwagę Rusin jako osobisty atak i postanowiła nagrać zdarzenie na telefon komórkowy.

Afera prędko przeniosła się do Internetu. Kinga Rusin na swoim profilu Instagramie wytłumaczyła stanowczą reakcję, podkreślając, jak tragiczne w skutkach mogą być krzywdzące słowa wypowiedziane przez osobę zaufania publicznego. Po stronie dziennikarki opowiedziało się natychmiast wiele gwiazd, które również uważają, że język wykorzystywany w debacie publicznej powinien zachowywać pewne standardy.

bEpTTmPr

Nie trzeba było długo czekać na komentarz ze strony stacji TVP, która po zmobilizowaniu swoich sił zaatakowała Borysa Szyca, również opowiadającego się po stronie Kingi Rusin. Choć trudno w to uwierzyć, Telewizja Polska postanowiła wykorzystać zmagania aktora z chorobą alkoholową, aby podważyć jego wiarygodność w dyskusji.

bEpTTmPx

Wygląda na to, że oprócz Jacka Kurskiego, Klepacka może też liczyć na wsparcie upadłego celebryty - Jarosława Jakimowicza. Gwiazdor jednej roli, który zabłysnął ostatnio antysemickim postem na Facebooku, postanowił udzielić wypowiedzi portalowi wsensie.pl, w której wychwala nienawistną filozofię sportsmenki.

Ideologicznie reprezentujesz mnie, nas reprezentujesz i zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Kiedy usłyszałem o karcie (LGBT - przyp.red.), powiedziałem "nie, nie zgadzam się" i bardzo podobało mi się Twoje stanowisko - zwrócił się do Klepackiej.

Celebryta trzeciego sortu pokwapił się również o przytyk w kierunku Borysa Szyca. Jakimowicz stwierdził bowiem, że apelowanie o zaprzestanie nawoływania do nienawiści jest pogwałceniem wolności słowa. Krytykowanie Klepackiej nazwał także "metodami faszystowskimi", co trzeba uznać za niebywale ciekawy dobór słów, biorąc pod uwagę antysemickie sympatie Jakimowicza.

bEpTTmPy

To, czego nie rozumiem, to te faszystowskie metody, które się tak często u nas stosuje i nie można mieć swojego zdania. A jak się ma swoje zdanie, to w jakichś chorych makówkach rodzi się to, że ktoś Ci próbuje odebrać medale. Medale, które zdobywałaś na wodach całej Europy i świata dla Polski, gdzie grano hymn, gdzie ludzie się wzruszali? To jest jakieś chore. Jak jakiś chory pacjent, który przebalował pół życia, może mówić takie rzeczy? Puknijcie się ludzie w głowę - wysila się na nagraniu.

Jakie efekty przynosi "wolność słowa" w skrajnie prawicowym wydaniu, mogliśmy przekonać sięw Gdańsku na początku roku. Czy będzie musiało dojść do kolejnej tragedii zanim Polacy zaczną się normalnie komunikować?

bEpTTmPz
bEpTTmPA
bEpTTmPS
KOMENTARZE
(453)
mel
2 lata temu
o sie dobrali!
gość
2 lata temu
eeeh. szkoda strzępić ryja na takich ludzi
gość
2 lata temu
Wsydź się Jakimowicz, "aktor" jednej roli!
bEpTTmPT
gość
2 lata temu
Od zawsze zastanawia mnie skąd się biorą ludzie nietolerancyjni. Jest to bardzo smutne, że tacy potrafimy być.
Gość
2 lata temu
Szyc i Rusin na leczenie.
Najnowsze komentarze (453)
Gość
2 lata temu
Tylko czekać aż dostanie rolę albo swój program w TVP
Gość
2 lata temu
To ze ktos ma inne poglady nie oznacza ze musi byc nietolerancyjny
Gość
2 lata temu
To ten rozwodnik i 3ligowy celebryta ma racje. Czy teraz wszyscy musza nagle byc tolerancyjni i wyrazac poglady pozytywne dla LGTB?
Gość
2 lata temu
lgbt te zboki. w muzgu i w kroku nie maja jak trzeba.
Gość
2 lata temu
Jak można krytykować innych tak niewiele sobą reprezentując, bo czymże p.Jakimowicz zasłużył sobie na to.
gość
2 lata temu
Jakimowicz - autorytet To jakiś oksymoron?
max
2 lata temu
cytuję za wami: "Celebryta trzeciego sortu pokwapił się również o przytyk w kierunku Borysa Szyca. Jakimowicz stwierdził bowiem, że apelowanie o zaprzestanie nawoływania do nienawiści jest pogwałceniem wolności słowa. Krytykowanie Klepackiej nazwał także "metodami faszystowskimi", co trzeba uznać za niebywale ciekawy dobór słów, biorąc pod uwagę antysemickie sympatie Jakimowicza". Następnie: "Wygląda na to, że oprócz Jacka Kurskiego, Klepacka może też liczyć na wsparcie upadłego celebryty - Jarosława Jakimowicza. Gwiazdor jednej roli, który zabłysnął ostatnio antysemickim postem na Facebooku," A oto wasza akcja: STOP HEJT! Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Zapodaje was na policję za hejtowanie!
Gość
2 lata temu
A jski to chlopiec skrzywdzil jskimowicza ze zieje ogniem. A tej babie rozumu zabraklo moze byc matka geja. Mnie nie reprezentujesz i nie chce zebys nosila orla na piersi Brawo Szyc slabosci sie przezwycieza a rozum i przyzwoitosc sie ma. Brawo Rusin i brawo pani corka.
bEpTTmPL
gość
2 lata temu
festiwal głupoli co to mają w nogach a nie w łebkach....
Gość
2 lata temu
Kim jest Jarosław Jakimowicz aktor trzeciego rzędu celebrytow z Bożej łaski trzy żony na koncie romans z zniezrowazona Jola Rutowicz z chce takimi wypowiedziami zabłysnąć żeby ludzie onim sobie przypomnieli zenada pleybou
gość
2 lata temu
jestem też przeciw LGBT
Gość
2 lata temu
TVP mówi o alkoholowych ekscesach wy natomiast piszecie celebryta trzeciego sortu.... czym się od siebie roznicie? Mowa nienawiści rzadzi
Magdalena
2 lata temu
Torerancja a propagowanie to co innego ja nie popieram ruchu LGBT i to jest moje zdanie mam do niego prawo ,krzywdy im jednak nie zrobie niech sobie zyja ale nie koniecznie musza sie promowac.
Gość
2 lata temu
Żądam, żeby Suski stracił stanowisko!
...
Następna strona
bEpTTmQn