Środa 10.07.2019 14:00

Artur Boruc odpowiada byłej żonie. Pokazał jej wniosek o podwyższenie alimentów!

Artur Boruc Katarzyna Modrzewska Alex Boruc

Artur Boruc odpowiada byłej żonie. Pokazał jej wniosek o podwyższenie alimentów!

Małżeństwo Katarzyny Modrzewskiej i Artura Boruca rozpadło się w 2009 roku. Owocem ich związku jest 11-letni syn Alex, któremu piłkarz płaci miesięcznie 15 tysięcy złotych alimentów wywalczonych w sądzie przez Marcina Dubienieckiego. Ówczesny mąż Marty Kaczyńskiej i Modrzewska tak dobrze dogadywali się we współpracy, że rozpoczęli wspólne interesy, a w 2017 roku pobrali się. Artur szczęście odnalazł w ramionach Sary Mannei, a przez związek z byłą przyjaciółką Mariny Łuczenko-Szczęsnej miał, według nowego męża Modrzewskiej, nieco zaniedbywać swojego syna z pierwszego małżeństwa.

PRZYPOMNIJMY: Były mąż Kaczyńskiej atakuje Boruca: "Jestem naocznym świadkiem patologii na linii ojciec-syn, jaką uskutecznia Artur"

Artur postanowił złożyć do sądu wniosek o obniżenie alimentów. Modrzewska w odpowiedzi udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że piłkarz ignoruje nawet SMS-y od syna, a od czasu rozwodu widział go zaledwie kilka razy. Przez trzy lata miał nie wywiązywać się z obowiązku alimentacyjnego, który traktował jak "walkę z byłą żoną".

PRZYPOMNIJMY: Była żona odpowiada Borucowi: "Przykro mi, że nie interesuje się swoim synem"

39-latek odpowiedział na zarzuty żony. Opublikował na Instagramie zdjęcia wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tysięcy złotych i okrasił go wylewnym opisem:

Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci, wiec nie biegam do tabloidów z pretensjami. Po pierwsze - nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciążą byliśmy już w separacji. To tak na marginesie. Reszta to detale, które maja małe znaczenie i możecie sobie dopisać - zaczął swój wywód.

W dokumencie zostały rozpisane koszty utrzymania małoletniego Alexa Boruca, przemawiające za podniesieniem wysokości alimentów Artura. Możemy przeczytać także o kwestiach związanych z wyżywieniem chłopca czy wyposażeniem mieszkania.

Boruc w swoim wpisie odniósł się także do zarzutów o niepłacenie alimentów i przy okazji nawiązał do słynnej afery z aresztowaniem przez CBA:

Musicie zagłębić się w szczegóły, żeby zobaczyć i zrozumieć, z czym mam do czynienia od 11 lat. Jedyny okres, kiedy nie płaciłem alimentów, to wtedy, kiedy nie miałem informacji, które konto nie było połączone z aferą wyłudzeń od niepełnosprawnych, a Modrzewska siedziała w więzieniu. 

To nie koniec oskarżeń Boruca pod adresem byłej żony.

Siedem lat temu sąd zasądził zwrot nadpłaconych alimentów na Modrzewską (tak płaciłem na NIĄ alimenty przez 3 lata). 150 tysięcy nie zobaczyłem do dziś. Dodam tylko, ze obowiązek utrzymania dzieci leży po obu stronach. Jak Modrzewska może żądać 20 tysięcy, skoro jedyny jej dochód to alimenty i ewentualne szemrane biznesy. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień dobry... Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci wiec nie biegam do tabloidów z pretensjami. Miarka się troche przebrała... Po pierwsze nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciąża bylismy już w separacji. To tak na marginesie. Reszta to detale, które maja małe znaczenie i możecie sobie dopisać... Tutaj macie mały fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys na 11 letnie dziecko. Musicie zagłębić się w szczegóły żeby zobaczyć i zrozumieć z czym mam do czynienia od 11 lat... Jedyny okres kiedy nie płaciłem alimentów to wtedy kiedy nie miałem informacji, które konto nie było połączone z afera wyłudzeń od niepełnosprawnych a Modrzewska siedziała w więzieniu. Mało tego... Ciekawostka!!! Siedem lat temu sad zasadził zwrot nadpłaconych alimentów na Modrzewska (tak płaciłem na NIĄ alimenty przez 3 lata). 150 tys nie zobaczyłem do dziś... Dodam tylko, ze obowiązek utrzymania dzieci leży po obu stronach. Jak Modrzewska może zadać 20 tys skoro jedyny jej dochód to alimenty i ewentualne szemrane biznesy. Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia!!!!

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)Lip 10, 2019 o 3:22 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (647)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 647
Odpowiedz
618 56
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:17
Otwieram popcorn
Odpowiedz
438 115
zgłoś
marzena 10.07.2019 14:17
Trzeba ciągnąć z tego Boruca ile się da, bo teraz jeszcze Dubieniecki musi z tych alimentów wyżyć :D
Odpowiedz
170 68
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:17
Boże macie problemy to rozwiązujące je między sobą co nas to obchodzi Boruc to cpun i pijak
Odpowiedz
1585 142
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:17
Rok przed ciaza byli w separacji to ciekawe jak zaszla. Co za gosc..
Odpowiedz
1048 236
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:18
Sara- kup torebkę mniej i wystarczy. K***a co za ludzie- wydaje na bękarta nowej żony, na nią (niepracującą) i nowe dzieci fortunę a 1/10 na pierworodnego mu żal.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 647