Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomasz Oświeciński o swojej roli u Patryka Vegi: "Gram nawiedzonego księdza-fanatyka"

63
Podziel się

Tomasz ujawnia, że został obsadzony "po warunkach": "Do 15 roku życia wszyscy myśleli, że będę księdzem".

Tomasz Oświeciński o swojej roli u Patryka Vegi: "Gram nawiedzonego księdza-fanatyka"
bCIqRdqZ

Patryk Vega od blisko miesiąca podgrzewa atmosferę wokół swojego najnowszego filmu Polityka na tyle skutecznie, że udało mu się przyćmić nawet czeska pumę grasującą ponoć po Polsce. Patryk działa z takim entuzjazmem, że wkrótce uda mu się opowiedzieć publiczności cały film i nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na bilet.

Pomagają mu w tym aktorzy, którzy na własną rękę opowiadają o swoich rolach i pracy na planie.Vega może także liczyć na współpracę ze strony polityków, którzy zapowiadają składanie pozwów, nie bacząc na to, że w ten sposób sami przyznają, że rozpoznali w filmie siebie.

bCIqRdrb

Tomasz Oświeciński, który zaprzyjaźnił się z Patrykiem Vegą na siłowni, od tamtej pory wystąpił w większości jego filmów. Postanowił też pochwalić się, kogo zagrał. Być może poczuł się dotknięty tym, że fragment z jego udziałem jeszcze nie wypłynął, więc tym bardziej postanowił zaakcentować swoją obecność w filmie.

Z drugiej strony nie ma co denerwować się na zapas. Do premiery pozostały jeszcze dwa miesiące, do tego czasu Vega zdąży pewnie, metodą kontrolowanych przecieków, pokazać resztę filmu.

Gram księdza, aktywistę, trochę nawiedzonego, z misją, fanatyka - informuje Oświeciński. Bardzo bliskiego współpracownika postaci inspirowanej ojcem Dyrektorem.
Jak ujawnia Tomasz, został obsadzony poniekąd "po warunkach", chociaż mało kto go o to podejrzewa.

Łatwo było mi się wcielić w duchownego, ponieważ przez wiele lat byłem ministrantem - zdradza w Fakcie. Do 15. roku życia wszyscy moi bliscy, mama i znajomi myśleli, że będę księdzem.

bCIqRdrh

_

bCIqRdri

_

bCIqRdrC
KOMENTARZE
(63)
Gość
rok temu
U Vegi ciągle grają ci sami aktorzy, i każdy film ma podobny styl. O ile na początku robiło to wrażenie, tak teraz robi się to już nudne...
gość
rok temu
on jest taką karykaturą... a każda jesgo "rola" jest taka sama. tylko ubrania mu zmieniają
Gość
rok temu
Filmy Vegi to dno
bCIqRdrD
Gość
rok temu
Vega to mistrz marketingu. Szkoda tylko ze jego towar taki marny
Gość
rok temu
Udaje wielkiego aktora.Dmuchany supermen
Najnowsze komentarze (63)
On67
3 tyg. temu
To straszne, że była gangsterska staje się celebrytą...zanikają jakiekolwiek wartości...
gość
rok temu
patrzac na wypociny vegi ma sie wrazenie ze oglada się wcią z ten sam film w kontynuacji... beznadziejna kto na to idzie?
Gość
rok temu
Jeśli Zamachowski zagra postać inspirowaną ojcem Dyrektorem Rydzykiem to mimo wszystko nie powinien być przebrany za księdza, bo R****k to nie ksiądź tylko zakonnik.
ewa
rok temu
no akurat na grę księdza to on nie pasuje haha
Gość
rok temu
Tomek ty kuźwa jestes gagsterem zawsze. Pogielo cie nie zalorzyl bym chabitu za żadne pieniądze.
zdzichu
rok temu
To dopiero sztuka przez duże s , świetny aktor i świetny reżyser wyjdzie z tego gniot i tyle. Statysta o takim wyglądzie i dykcji może zagrać drzewo albo kamień i w tej reżyserii tak to będzie wyglądać podobnie jak w serialu M , gdzie ten Pan bełkocze niezrozumiale wypowiada jakieś złote myśli dostaje za to kasę jak by był aktorem . To wszystko sprawiło że ten Pan uwierzył że jest artystą i zachowuje się jak paw zadufany w sobie , może ktoś normalny sprowadziłby go dla jego dobra na ziemię .
zdzichu
rok temu
Granie to chyba zbyt wiele powiedziane jak na miernego statystę którego wypromował jakiś znajomek do serialu żeby sobie zarobił bo w sporcie brak było sukcesów , z tym wyglądem i dykcją ten Pan może zagrać drzewo lub kamień zwłaszcza u tego reżysera i to tyle na temat tej sztuki przez małe "s"
gość
rok temu
Vega na prezdenta ukraina pokazała TEEAZ POLSKA
bCIqRdrv
Rafał
rok temu
Aktor z niego taki jak zawodnik MMA
Antyred
rok temu
Filmy Krzemienieckiego(Vegi) to straszna wiocha
gość
rok temu
vega sie wypalił
Gość
rok temu
Powinien grać w filmie przyrodniczym pawiana
Gość
rok temu
Czekamy na ten wspanialy film
On
rok temu
Niech gra... Nie obchodzi mnie on... Tylko w końcu ktoś pokazuje jakie życie jest w Polsce. Układy układziki.. Księża i ksieciunie a miliony do kieszeni bo PiS popiera... Chory kraj zwykłym szaraką nic nie dadzą, a zamkną za 500zl....
...
Następna strona
bCIqRdrX