Sobota 20.07.2019 22:15

Oburzona Kourtney Kardashian złożyła SKARGĘ w szkole swoich dzieci: "Nie byłam zadowolona z podawanego jedzenia"

Kourtney Kardashian

Oburzona Kourtney Kardashian złożyła SKARGĘ w szkole swoich dzieci: "Nie byłam zadowolona z podawanego jedzenia"

Kourtney Kardashian przez wielu uważana jest za najpiękniejszą i najinteligentniejszą z sióstr-celebrytek. Jedyna Kardashianka z dyplomem dała się również poznać jako osoba słynąca z zamiłowania do młodszych mężczyzn. Po rozstaniu z ojcem swoich dzieci, Scottem Disickiem, wpadła w wir romansów. U jej boku pojawiał się między innymi 21-letni Luka Sabbat, który próbował wylansować się na znajomości z wpływową celebrytką.

PRZYPOMNIJMY: Były chłopak Kourtney Kardashian chwali się biżuteryjnym zębem

Po serii sztucznie napędzanych przez media kłótni ze Scottem Disickiem, Kourtney w końcu zaakceptowała jego związek z 20-letnią Sofią Richie. Para postawiła na "nowoczesny model rodziny" i zaczęła pielęgnować swój miłosny trójkąt. Nie zabrakło wspólnych urlopów i kolacji na mieście.

PRZYPOMNIJMY: Scott Disick zabrał swoją byłą i obecną dziewczynę na narty (FOTO)

W momencie, gdy Kardashianka zaczęła radzić sobie z problemami, przerażeni scenarzyści Z kamerą u Kardashianów musieli interweniować. 40-latka wypadała blado na tle swojej młodszej siostry Khloe, wielokrotnie zdradzonej przez ojca jej dziecka. Lukę dramatów Kourt zapełnił jej płacz nad nieuchronnym biegiem czasu.

PRZYPOMNIJMY: Kourtney Kardashian ze łzami w oczach opowiada o strachu przed 40-tką: "Chciałabym mieć więcej czasu"

Owocem związku Kardashianki i Disicka jest troje dzieci. Celebrytka wyjątkowo dba o swoje pociechy i podobno ma w planach kolejną ciążę. W międzyczasie zdążyła zrobić awanturę w szkole swoich latorośli, a tym razem pokłóciła się o jedzenie:

Nie byłam zadowolona z podawanego w szkole jedzenia, więc upewniłam się, że dyrektor zna moje obawy. Dorzuciłam swoje trzy grosze do wszystkiego, od rodzaju mleka, którego używają, po używanie plastikowych opakowań jednorazowego użytku. […] Robię to dla moich dzieci i ich przyszłości - zachwycała się zaradnością na swojej stronie internetowej.

Celebrytka czuje, że walczy o los następnych pokoleń:

Możemy stworzyć nowe pokolenie, które ma większą świadomość na temat tego, w jakim stanie jest nasz świat. Może się wydawać, że zmiana jest poza twoim zasięgiem, ale tak naprawdę jest inaczej. Chce mieć głos w swojej społeczności, starając się ulepszyć nasze środowisko i zdrowie. Naprawdę czuję, że to dziedzictwo, które mogę pozostawić.

Spodziewaliście się, że tak bardzo troszczy się o losy świata?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (173)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 173
Odpowiedz
432 16
zgłoś
Gość 20.07.2019 22:16
Sobota wieczór A ja siedzę sam w mieszkaniu, dramat 🤷‍♀️ jak znaleźć nowych znajomych, kiedy już się nie uczysz, a w pracy nie ma na to szans?
Odpowiedz
186 13
zgłoś
Gość 20.07.2019 22:17
Skoro ma takie zasiegi to spoko
Odpowiedz
12 8
zgłoś
Gość 20.07.2019 22:17
Dlaczego czuje ucisk karku I czasami kregoslupa
Odpowiedz
151 19
zgłoś
Gość 20.07.2019 22:17
Ona akurat jest spoko
Odpowiedz
4 8
zgłoś
Gość 20.07.2019 22:17
Aha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 173