Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koniec nawrócenia Marty Linkiewicz? "Naj*bałam się i stwierdziłam, że muszę wszystkich o tym poinformować"

104
Podziel się:

"Cztery miesiące nie piłam żadnego alkoholu i naprawdę ta wewnętrzna, mała, patusiarska Martusia umierała" - przyznała. Współczujecie jej?

Koniec nawrócenia Marty Linkiewicz? "Naj*bałam się i stwierdziłam, że muszę wszystkich o tym poinformować"

Marta Linkiewicz, samozwańcza "patoinfluecerka", która swoją karierę w Internecie rozpoczęła od opowiadania o seksie z amerykańskimi muzykami, przeszła niedawno spontaniczne nawrócenie. Z jej Instagrama zniknęło większość zdjęć z alkoholowych libacji, które zostały zastąpione fotografiami z wakacji. Linkiewicz postanowiła także publicznie rozliczyć się z przeszłością. Zrezygnowała z imprez, zaczęła ćwiczyć i pokazała światu "najlepszą wersją siebie".

Przemiana i nowe życie nie trwały jednak długo. Na InstaStory Linkiewicz pojawiła się długa relacja z kolejnej libacji. Okazuje się, że po czteromiesięcznej abstynencji Marta postanowiła stopniowo wrócić do starego trybu życia:

Wszystko w tym momencie leci prosto z naj*banego serca. Słuchajcie: Tak strasznie cierpiałam, cztery miesiące nie piłam żadnego alkoholu i naprawdę ta wewnętrzna, mała, patusiarska Martusia umierała - zaczęła swoje wyznanie.

Podzieliła się z obserwującymi swoim nowym imprezowym planem:

Będę chlać raz w miesiącu, ale spokojnie, moi kochani, to niczego nie zmienia. Nawróciłam się w ch*j, ale w sumie to niczego nie zmienia, bo myślę o tym, kiedy pójdę na trening z siebie te toksyny.

Martusia już stęskniła się za sobą sprzed czterech miesięcy:

Marta Linkiewicz bez imprez i alkoholu nie istnieje. [...] Brakowało mi takiej patusiarskiej, naj*banej mnie. Naj*bałam się i stwierdziłam, że muszę wszystkich o tym poinformować. […] Chcę imprezować i połączyć to dalej z ćwiczeniami.

Twierdzi, że to nie koniec przemiany, a jedynie jej lekka modyfikacja:

Chcę, żebyście wspierali mnie w byciu "najlepszą wersją siebie".

Myślicie, że tym razem wytrwa w postanowieniu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(104)
S
4 lata temu
Kogo wy promujecie... Tacy ludzie się nie zmieniają
Gość
4 lata temu
Wstyd. Promujecie żulerstwo
Gość
4 lata temu
Czemu pokazujecie takie Osoby?
Gość
4 lata temu
To się dziewczyna "nawrócila "...
Gość
4 lata temu
Słuchajcie Marta od ponad 4 miesięcy naprawdę trenuje. Mówiła, ze raz na miesiąc może się napić, a potem dalej będzie trenować i super:) widać, ze dziewczyna się zmieniła, zainwestowała w siebie i trzeba ją w tym wspierać. A wątpię, ze wy tez raz na miesiąc nie chodzicie na jakąś imprezkę....
Najnowsze komentarze (104)
Gość
4 lata temu
Może się zmienia, jejku każdy popełnia błędy ale ona przynajmniej się przyznaje do wszytkoego o wszystkim mówi otwarcie a nie udaje ze jest idealna a wy naprawdę widzę ze nje macie o czym pisać
Gość
4 lata temu
Rzuty łeb...
Gość
4 lata temu
Gdzie są jej rodzice?
Gość
4 lata temu
Nie pokazujcie takich osób Ani to zabawne ani pouczające,ale demoralizujące napewno. Jeśli przeczyta to nastolatek,który nie ma kręgosłupa moralnego będzie sobie stawiał ją jako wzór. Pokazujcie ludzi ciekawych,mądrych,których warto naśladować. Prasa nawet taka kolorowa nie powinna promować rynsztoku.
Gość
4 lata temu
Podczas drogi powrotnej na filmiku widać jak jej koleżanka wciera kokaine w dziąsła i podaje nawróconej martusi
Gość
4 lata temu
Brawo pudelek zeszliście jeszcze niżej niż to się dało czapki z głów
Gość
4 lata temu
Boże, dajcie jej spokój w końcu. Ile na świecie jest takich osób jak ona, ale nie są popularni. Niech sobie robi co chce
Gość
4 lata temu
Lepiej pokażcie jak chwilę później ona i jej koleżanka zażywały biały proszek w aucie. Może to pomoże w zablokowaniu tej osoby.
gość
4 lata temu
W końcu patoinfluencer nie?
Gość
4 lata temu
Bravo dla.scier
Gość
4 lata temu
Bravo dla.scier
💋
4 lata temu
... że się tak wyrażę... Kuźwa... kto to jest... 🥴
Gość
4 lata temu
Za parenaście lat będzie zwyklym żulem. To wyznanie pokazuje, że jest juz psychicznie uzależniona od alkoholu. Jeden-dwa dramatyczne zdarzenia w jej życiu i bedzie już tylko chlać.
Gość
4 lata temu
MASAKRA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie