Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Chodakowska tłumaczy się z doniesień o jej upadku: "Nie da się robić wszystkiego"

129
Podziel się

"Jestem celem, wiem o tym. Sorry, ja dopiero się rozkręcam" - pisze na Instagramie trenerka.

Ewa Chodakowska tłumaczy się z doniesień o jej upadku: "Nie da się robić wszystkiego"
bCGQGOEl

Mało kto tak sprawnie radzi sobie biznesowo jak Ewa Chodakowska, która zarabia już prawie na wszystkim, czego się dotknie. Sprytna trenerka zyskuje na opracowanej dawno strategii, zgodnie z którą jej obserwatorki są jak jej "przyjaciółki" - zwraca się do nich bezpośrednio, konstruuje posty tak, by fanki czuły, że kieruje je "tylko" do nich.

W efekcie rozkochane w Chodakowskiej i jej ćwiczeniowym reżimie Polki kupują, co popadnie: kosmetyki, jedzenie i magazyny markowane nazwiskiem swojej idolki. Dzięki nim Chodakowska jest dziś milionerką, nie dziwi więc, że czuje się w obowiązku tłumaczenia swoim klientom z różnych medialnych doniesień na swój temat.

bCGQGOEn

Ostatnio informowaliśmy o spadku przychodów spółki Chodakowskiej. Wiadomo, że gwiazdy nie lubią, gdy pisze się o ich mniejszych lub większych wpadkach, więc Ewa błyskawicznie odniosła się do tych doniesień:

Na chwilę zamknęłam buźkę i pomyślałam, że nie będę reagować.. z drugiej strony, czy nie powinnam wykorzystać faktu, ze mam zasięg dużo większy niż niejedne media i powiedzieć prawdę? Według mediów analizujących moje ruchy biznesowe zaliczam właśnie "upadek" .. Natomiast fakty są takie, że to nasz najlepszy rok - zaznacza Chodakowska.

(...) Dwa dni temu, internet zalała fala artykułów na temat spadku wpływów mojej firmy.. o całe 30 % ... Interpretacja? Moje produkty się nie sprzedają, co mogłoby świadczyć o tym, ze są kiepskiej jakości. Jakości za którą daje głowę. Powiem Ci jak jest .. Nasza spółka Bebio.pl zalicza właśnie spadek przychodów, ponieważ na rzecz nowych projektów, zrezygnowaliśmy z wielu działań, które stały pod parasolem spółki. Nie da się robić wszystkiego. Jak zauważyłaś nie ma już np. magazynu "Be Active". Z wielu projektów zrezygnowałam, na rzecz większych projektów, takich jak: produkty spożywcze, przekąski, kosmetyki, catering dietetyczny - i inne - które z miejsca wskoczyły na listę bestsellerów - wyjaśnia.

Tym samym staliśmy się poważnymi graczami na rynku. Co, jak się okazuje, wielu firmom nie odpowiada.. No ... jestem celem, wiem o tym. (...) Nie wszystkie osoby, które tu zaglądają życzą mi dobrze ... Muszę zatem rozczarować wszystkie te osoby, które z satysfakcją zacierają łapki na mój upadek .. sorry! Ja dopiero się rozkręcam - podsumowuje Ewa.

bCGQGOEt
bCGQGOEu
bCGQGOEO
KOMENTARZE
(129)
gość
12 miesięcy temu
Ale kobieta ma parcie na szkło.
Gość
12 miesięcy temu
Ewka zacznij promować weganizm, lub chociaż ograniczenie mięsa. Promuj błagam ograniczenie spożywania oleju palmowego. Masz duże zasięgi, razem możemy uratować NASZĄ planetę ❤️
Emilia
12 miesięcy temu
I po co ona o tym mówi? Tylko winny się tłumaczy :D prawda w oczy kole. Jak ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego 🤷🏼‍♀️
bCGQGOEP
pucek
12 miesięcy temu
ona już wychodzi z lodówki!
Gość
12 miesięcy temu
Sorry,taki mamy klimat
Najnowsze komentarze (129)
Gość
11 miesięcy temu
Doskonale wie , że w Polsce mają jej już powili dość. Dlatego się wycofuje i ucieka do Grecji by schować głowę w piasek . Niby wszystko okey , super ale powoli się wycofuje bo w Polsce mi żyć nie dadzą .
GośćZdzisław
12 miesięcy temu
Ale to jest bazyl
gość
12 miesięcy temu
proponuje poćwiczyć, bo macie dużo złej energii :) pewnie od lat siedzicie wpatrzeni w ekran i wypatrujecie komu się gorzej powodzi. Po prostu cieszcie się życiem i nie wypowiadajcie się na tematy, na któ®e nie macie pojęcia :)))
Gość
12 miesięcy temu
Ona się koszyka nczt a nie rozkręca lok iha
gość
12 miesięcy temu
jaka zgrabna taka brzydka!
gość
12 miesięcy temu
raz ma pypeć na twarzy raz nie ma..... to świadczy o jej autentyczności
Gość
12 miesięcy temu
Ona zarabia na swojej ciężkiej pracy a mianowany do nbp sobie sam przyznaje pół miliona premii
gość
12 miesięcy temu
Nie znoszę tej kobiety
bCGQGOEH
Gość
12 miesięcy temu
Ewka odleciała i nie da się jej już lubić. Lewa jest o o wiele skromniejsza i sympatyczniejsza
gość
12 miesięcy temu
a jak się życie celebryty skończy to będzie dopiero dramat hahaha
gość
12 miesięcy temu
super jest, wszystko w niej ale najbardziej lubie rodzyny
Gość
12 miesięcy temu
Ależ ona jest butna...dziewczyna nie ma za grosz klasy i skromności....
Gość
12 miesięcy temu
Czy ktoś kiedyś kupił coś od Chodakowskiej?
Gość
12 miesięcy temu
Ktoś tu dobrze o niej napisał. Zapłać a będziesz fit. W punkt. Ludzie obudźcie się. To baby zerujące na waszej głupocie. Poćwiczyć można samemu i dobre żarcie bez plastików zrobić samemu. Kosmetyki eko są od zawsze!
...
Następna strona
bCGQGOFj