Środa 24.07.2019 15:00

Ewa Chodakowska tłumaczy się z doniesień o jej upadku: "Nie da się robić wszystkiego"

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska tłumaczy się z doniesień o jej upadku: "Nie da się robić wszystkiego"

Mało kto tak sprawnie radzi sobie biznesowo jak Ewa Chodakowska, która zarabia już prawie na wszystkim, czego się dotknie. Sprytna trenerka zyskuje na opracowanej dawno strategii, zgodnie z którą jej obserwatorki są jak jej "przyjaciółki" - zwraca się do nich bezpośrednio, konstruuje posty tak, by fanki czuły, że kieruje je "tylko" do nich.

W efekcie rozkochane w Chodakowskiej i jej ćwiczeniowym reżimie Polki kupują, co popadnie: kosmetyki, jedzenie i magazyny markowane nazwiskiem swojej idolki. Dzięki nim Chodakowska jest dziś milionerką, nie dziwi więc, że czuje się w obowiązku tłumaczenia swoim klientom z różnych medialnych doniesień na swój temat.

Ostatnio informowaliśmy o spadku przychodów spółki Chodakowskiej. Wiadomo, że gwiazdy nie lubią, gdy pisze się o ich mniejszych lub większych wpadkach, więc Ewa błyskawicznie odniosła się do tych doniesień:

Na chwilę zamknęłam buźkę i pomyślałam, że nie będę reagować.. z drugiej strony, czy nie powinnam wykorzystać faktu, ze mam zasięg dużo większy niż niejedne media i powiedzieć prawdę? Według mediów analizujących moje ruchy biznesowe zaliczam właśnie "upadek" .. Natomiast fakty są takie, że to nasz najlepszy rok - zaznacza Chodakowska.

(...) Dwa dni temu, internet zalała fala artykułów na temat spadku wpływów mojej firmy.. o całe 30 % ... Interpretacja? Moje produkty się nie sprzedają, co mogłoby świadczyć o tym, ze są kiepskiej jakości. Jakości za którą daje głowę. Powiem Ci jak jest .. Nasza spółka Bebio.pl zalicza właśnie spadek przychodów, ponieważ na rzecz nowych projektów, zrezygnowaliśmy z wielu działań, które stały pod parasolem spółki. Nie da się robić wszystkiego. Jak zauważyłaś nie ma już np. magazynu "Be Active". Z wielu projektów zrezygnowałam, na rzecz większych projektów, takich jak: produkty spożywcze, przekąski, kosmetyki, catering dietetyczny - i inne - które z miejsca wskoczyły na listę bestsellerów - wyjaśnia.

Tym samym staliśmy się poważnymi graczami na rynku. Co, jak się okazuje, wielu firmom nie odpowiada.. No ... jestem celem, wiem o tym. (...) Nie wszystkie osoby, które tu zaglądają życzą mi dobrze ... Muszę zatem rozczarować wszystkie te osoby, które z satysfakcją zacierają łapki na mój upadek .. sorry! Ja dopiero się rozkręcam - podsumowuje Ewa.

Zobacz też: Ewa Chodakowska wspomina pierwsze zarobione pieniądze: "Dostawałam 2 złote za umycie szyby samochodu"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (192)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 192
Odpowiedz
21 4
zgłoś
Gość 24.07.2019 15:01
Sorry,taki mamy klimat
Odpowiedz
255 47
zgłoś
gość 24.07.2019 15:01
Ale kobieta ma parcie na szkło.
Odpowiedz
82 28
zgłoś
gość 24.07.2019 15:02
łysek z pokładu idy, ihaaaaa
Odpowiedz
27 7
zgłoś
gość 24.07.2019 15:02
gość: łysek z pokładu idy, ihaaaaa
poszły konie po betonie
Odpowiedz
125 26
zgłoś
pucek 24.07.2019 15:02
ona już wychodzi z lodówki!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 192