Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pawłowicz dokucza Jandzie: "W swej starości znowu RZYGA"

150
Podziel się

Co ciekawe, posłanka, jak sama ujawnia, zna aktorkę od dzieciństwa. "Panią Krystynę Jandę znam od przedszkola w Ursusie".

Pawłowicz dokucza Jandzie: "W swej starości znowu RZYGA"
bDgHQJSJ

Krystyna Janda nie ukrywa specjalnie tego, że nie po drodze jej z "dobrą zmianą". Zresztą z wzajemnością. Politycy Prawa i Sprawiedliwości, rozczarowani tym, że chociaż okazali jej hojność podczas poprzedniej kadencji, nie odpłaciła się wdzięcznością, drastycznie obcięli jej dotacje. Arkadiusz Czartoryski, zwolennik teorii, że "z gwałtów rodzą się dobrzy Polacy" wyjaśnił jej zresztą, że to za karę.

Janda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi opiniami na temat sytuacji w Polsce. Niestety, nie zawsze chce jej się sprawdzić wiarygodność zamieszczanych materiałów.

Ostatnio na swoim profilu na Facebooku zamieściła fotomontaż sprzed półtora roku, ukazujący ministra Adama Andruszkiewicza w koszulce w orłem w towarzystwie trenera ubranego w tiszert ze swastyką na torsie. "Oto nas minister cyfryzacji" - napisała pod zdjęciem. Niestety, jakoś umknęło jej uwadze, że już w lutym 2018 roku wiadomo było, że to fałszywka.

bDgHQJSL

Zresztą, żeby skompromitować ministra Andruszkiewicza, nie musiała uciekać się do aż takich metod, wystarczyło wspomnieć o pobranych przez niego 90 tysiącach złotych z kieszeni podatników na kilometrówki do nieistniejącego samochodu. Tabloidom udało się ustalić, że polityk nie posiada nawet prawa jazdy.

No ale mleko się rozlało, co natychmiast wytknęła Krysi jej imienniczka, posłanka Krystyna Pawłowicz. Jak przy okazji ujawniła, znają się od dzieciństwa, ale niestety ich przedszkolna przyjaźń nie przetrwała próby czasu. Z pewnością nie pomógł też nietaktowny komentarz Jandy sprzed trzech lat na temat wieku i fizjologii Pawłowicz.

Posłanka zresztą postanowiła sięgnąć po podobny argument i również wypomnieć aktorce wiek.

bDgHQJSR

Panią Krystynę JANDĘ znam od przedszkola w Ursusie.. Zapamiętałam ją z tego, że często wymiotowała ... W swej starości znowu "rzyga”... - napisała na Twitterze.

Przyganiał kocioł garnkowi?

bDgHQJSS
bDgHQJTm
KOMENTARZE
(150)
Gość
rok temu
Obleśny człowiek z tej Pawłowicz.
Gość
rok temu
Tak sobie myślę i się dziwię, że jeszcze nikt Kryski nie załatwił..
gość
rok temu
rzyg ma jak pawlowicz widze
bDgHQJTn
Gość
rok temu
Ludzie obudźcie się!! Wszystko drożeje, rozdają wasze pieniądze!!!
Gość
rok temu
Na tym etapie to kaftan by sie przydal.
Najnowsze komentarze (150)
Gość graffi
rok temu
Gdzie klasa P K Jandy a gdzie pawłowicz....???? To jakby porównać A Einseina i jaskiniowcow..... Pawlowicz to rzavz jasna jaskiniowiec.....
ev
rok temu
Krystyna P. jest inteligentna i prawdomowna na ostro, ta druga mniej inteligentna i klamliwa na to wychodzi
wujek
rok temu
dwie zgorzkniałe baby
wujek
rok temu
aktorzy nie powinni mieszać się do polityki. Mogą uprawiać satyrę a nie przedstawiać i wymuszać poglądy. To jest chore.Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o forsę.
gość
rok temu
Może i Janda rzyga , ale Pawłowicz od dawna popuszcza
gość
rok temu
Zgorzkniała Janda sięga dna.
gość
rok temu
Teraz widać z kim było PO po drodze.Na pewno nie ze zwykłymi ludżmi i dla nich nie zrobili nic.Bawili się z tymi pożal się Boże celebrytami a nas ciemny lud jak nas nazywają mieli w nosie.Janda jest obrzydliwą,wstrętną babą.
gość
rok temu
może jandzie buty czyścić
bDgHQJTf
gość
rok temu
Obie panie siebie wartę.
Gość
rok temu
Sama się ośmieszył Janda. Dobrze ze Pawłowicz jako koleżanka jej to uświadamia.
Gość
rok temu
Panią Krystynę Pawłowicz to możecie pocałować w ....
Ewka
rok temu
Janda pluje, bo od PO dostawała miliony,a teraz sprawa się rypła i nie ma kasy, to trzeba PLUĆ
gość
rok temu
Pani Krystyno J.(żeby nie było) proszę się nie przejmować!!! Jak człowiek chodzi po osiedlu to różne ekskrementy mu się do butów czepiają...
gość
rok temu
Nie znoszę Pawłowicz, ale w tym przypadku spuentowała idealnie.
...
Następna strona
bDgHQJTH