Piątek 26.07.2019 16:45

Rozmarzony Maciej Zień składa życzenia urodzinowe KOLEJNEJ MIŁOŚCI ŻYCIA. "Wszystkiego najlepszego mój jedyny" (FOTO)

Maciej Zień

Rozmarzony Maciej Zień składa życzenia urodzinowe KOLEJNEJ MIŁOŚCI ŻYCIA. "Wszystkiego najlepszego mój jedyny" (FOTO)Ostatnie kilka lat nie obchodziło się z Maciejem Zieniem zbyt łaskawie. W 2015 roku projektant został oskarżony o wyprowadzanie pieniędzy ze swojej spółki. Wyjaśnienie bardzo poważnego zarzutu musiało jednak zostać odroczone w czasie, ponieważ artysta udał się na niezwykle długi urlop do Brazylii, gdzie przy okazji postanowił wyjść za mąż. Mimo zamieszczania w mediach społecznościowych licznych fotografii ze wspólnych wyjazdów, panom nie było dane dłużej nacieszyć się swoim towarzystwem. W sprzedawanej w popularnej sieci dyskontów spożywczych autobiografii, Zień napisał, że Antonio Teixeira vel Antonio Zień "wykorzystał jego słabą sytuację finansową i psychiczną"

Przypomnijmy: Mąż Macieja Zienia żali się na Facebooku: "Nadal nie dał mi rozwodu! Jest zajęty NOWYM CHŁOPAKIEM"

Jeszcze we wrześniu tego zeszłego roku Antonio i Maciej prali swoje brudy na Facebooku. Brazylijczyk oskarżał projektanta, że ten nie chce dać mu rozwodu, dlatego nadal ma zamiar używać jego nazwiska. Co więcej mężczyzna zapowiedział wydanie własnej biografii Zienia, w której planował opisać trzy lata swojej relacji z projektantem. Zaznaczał też, że chciałby móc się skontaktować z mężem, aby wreszcie unormować swoją sytuację prawną, jednak obawia się, że jest on "zbyt zajęty swoim nowym chłopakiem". Od tamtego czasu Antonio wrócił już do swojego kawalerskiego nazwiska, można więc przypuszczać, że udało mu się sfinalizować rozwód. 

Zobacz: Kulisy pokazu Zienia. "Zatrudnia ZA DARMO Z ŁAPANKI na Facebooku!"

Przeglądając pobieżnie instagramowe konto projektanta, można stwierdzić, że Maciej faktycznie miał u swojego boku nową sympatię, nawet gdy był jeszcze oficjalnie zamężny. Jego nowym wybrankiem okazał się być stylista zatrudniony jako menadżer w firmie Zienia - Mateusz Opa. Ich związek może się ponoć poszczycić niemałym stażem. Według naszych doniesień, panowie spotykają się ze sobą już od dwóch lat

W ostatni piątek Opa obchodził swoje urodziny, Zień postanowił więc uczcić je pamiątkowym "postem na Insta". Serię zdjęć, na których projektant całuje swojego pracownika, podpisano: "Wszystkiego najlepszego, mój jedyny".

Myślicie, że z Mateuszem Zień będzie mieć więcej szczęścia niż z brazylisjkim mężem?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Birthday my one and only @opamatthew

Post udostępniony przez Maciej Zień (@maciej.zien)Lip 26, 2019 o 12:50 PDT

fot. Instagram/@maciej.zienfot. Instagram/@maciej.zien

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (264)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 264
Odpowiedz
289 122
zgłoś
Gość 26.07.2019 16:46
Ojej znowu kakaowe chłopaki
Odpowiedz
33 24
zgłoś
Gość 26.07.2019 16:47
Lubi czekoladkę
Odpowiedz
14 46
zgłoś
Gość 26.07.2019 16:47
Gość: Ojej znowu kakaowe chłopaki
To jak twoi starzy przecież
Odpowiedz
195 69
zgłoś
Gość 26.07.2019 16:47
Yyyy, bez komentarza....
Odpowiedz
185 94
zgłoś
Gość 26.07.2019 16:47
Obrzydliwe
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 264