Trwa ładowanie...
Przejdź na

Barbara Kurdej-Szatan komentuje zwolnienie z TVP: "Nie żałuję! Przynajmniej MOGĘ SOBIE SPOJRZEĆ W TWARZ!"

259
Podziel się:

"Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji" - mówi celebrytka w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Party". Dobrze zrobiła?

Barbara Kurdej-Szatan komentuje zwolnienie z TVP: "Nie żałuję! Przynajmniej MOGĘ SOBIE SPOJRZEĆ W TWARZ!"

Znana z początku jako "blondynka z reklamy Play'a", Barbara Kurdej-Szatan niezwykle szybko awansowała do pierwszej ligi rodzimego show biznesu po tym, jak stała się nieoficjalną twarzą Telewizji Polskiej. Perfekcyjnej współpracy młodej aktorki z władzami TVP nie dane było jednak trwać wiecznie, ponieważ celebrytka coraz częściej zaczęła zabierać głos w sprawach społecznych, apelując o tolerancję i życzliwość, co najwyraźniej nie zgadzało się z politykę stacji. Kilka tygodni po głośnym odejściu ze "stacji matki" Barbara udzieliła wywiadu magazynowi Party, w którym opowiedziała o wnioskach, które wyciągnęła ze swojego zwolnienia oraz planach na przyszłość.

Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji, a jednocześnie uwielbiałam programy, które prowadziłam - tłumaczy rozwiązanie współpracy ze stacją.

Zapytana czy nie żałuję, że sprawy przybrały taki obrót, Kurdej-Szatan stwierdziła, że jest ze wszystkiego jak najbardziej zadowolony, gdyż wytrwała w swoich przekonaniach, bez względu na konsekwencje zawodowe.

Nie żałuję. Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz! Nie potrafiłabym np. nie wspierać praw kobiet, czy środowisk LGBT. To przecież wielu moich znajomych artystów, normalnych, bardzo dobrych, uczciwych ludzi, to geje czy lesbijki - zdradziła w rozmowie z Iwoną Zgliczyńską.

Artystka odniosła się także do wydarzeń z białostockiego Marszu Równości, podczas którego pokojowi demonstranci zostali zaatakowani przez agresywnych chuliganów uzbrojonych w wizerunki świętych i różańce.

Jestem za tym żebyśmy wzajemnie szanowali i akceptowali siebie, swojego poglądy i przekonania. Nie rozumiem tego, co ostatnio zdarzyło się w Białymstoku. To potworne. Nie możemy pozwalać na agresję, bo to do niczego dobrego nie prowadzi! Mam nadzieję, że ci agresorzy to zrozumieją prędzej niż później. Ale jestem też przeciwna drwieniu z religii, obrażaniu Maryi czy innych symboli wiary - komentuje prezenterka telewizyjna.

Basia skomentowała także swój udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, która zawita na ekrany telewizorów w całej Polsce już na jesieni.

Bardzo się cieszę! Kocham tańczyć! Zawsze chciałam wziąć udział w programie tanecznym. Jednak nie ma ku temu jakiegoś niesamowitego przygotowania, a tylko sporo entuzjazmu i zapał do pracy

Kurdej-Szatan na parkiecie programu zmierzy się z własnym mężem - Rafałem Szatanem.

Myślę, że będziemy bawić się tą rywalizacją. Oboje uwielbiamy tańczyć, choć szczerze, nie zdążyliśmy się razem wybawić - skomentowała perspektywę konkurowania ze swoim ukochanym.

Myślicie, że zakręci się w szeregach Polsatu na dłużej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(259)
Gość
3 lata temu
Gdyby tak bardzo popierała prawa kobiet i LGBT to sama by odeszła już dawno z TVP. Teraz robi dobra mine do złej gry.
Gość
3 lata temu
To trzeba było odejść samemu, skoro tak jej się tam nie podobało. Gdyby jej nie wywalili to nadal by pracowała z uśmiechem na ustach? Co za obrzydliwa hipokryzja.
Gość
3 lata temu
Nie żałuję - to może powiedzieć ktoś kto sam odszedł z tego pisodziadostwa A ona wyleciała bo zwyczajnie jest słaba !
Gość
3 lata temu
Wiedziała jaka jest polityka tvp już dawno i nie przeszkadzało jej to, teraz udaje że jest ok.
gość
3 lata temu
czyli, że przez kilka lat nie mogła sobie spojrzeć w twarz. BIDULA.
Najnowsze komentarze (259)
Jeżyk
8 miesięcy temu
Jak szybko zapomniała co wykrzykiwała na mundurowych. To za to wyleciała,a nie za marsze itd....Reporter też ten temat ominął.Nic się nie stało? Myślicie że nikt o tym nie wie...?
niedulska
8 miesięcy temu
Powinna nazywać się DULSKA a nie kurdej i do tego szatan. Dalsze konsekwencje tego wulgarnego wpisu , odsłoniła , że dla kasiory poglądy zostawia w portfelu. Coś mi z tą gwiazdką nie grało , no i sama się odsłoniła z tą podwójną moralnością!!!!!!!!!! Oby jak najmniej takich celebrytków= bo szkoda na nich kasę wydawać aby pletli takie wulgaryzmy , jak obejrzą jakiś filmik..............
Muminek
rok temu
Naprawdę ile to trwało żeby się zorientować gdzie się pracuje ??
Muminek
rok temu
Naprawdę ile to trwało żeby się zorientować gdzie się pracuje ??
Iwo
3 lata temu
Dobry żart tylko pudła czy Szatan ale kogo to interesujesz
gość
3 lata temu
Może się załapie z tym swoim pijackim głosem do mongolskiej tv,a my odpoczniemy od tej krzykliwej baby
Lucja Jurys
3 lata temu
Pani Barbaro!Tak niewiele osób z mediów jest tak odważnych jak pani i wie co to jest honor.Naprawdę jestem dla Pani pełna podziwu.Będzie Pani zawsze mogła sobie spojrzeć w twarz !Z szacunkiem Lucja Jurys
gość
3 lata temu
niech najpierw da kasę zarobiona w TVP na jakiś społeczny cel a potem będzie mogła gadać o spoglądaniu w twarz
gość
3 lata temu
KASA,kasa .kasa....tylko to się liczy
Gość
3 lata temu
Basia szacun
Kola
3 lata temu
Ale jest Play i kasa się zgadza
Gość
3 lata temu
Jeszcze do tzg bez przesady!!! Nie dość że tyle lat bombarduje tv bo jest wszędzie niech da odpocząć ludziom!!! Pierwszy raz nie będę oglądac tzg bo nie zniose jej napewno oglądać wystarczy że w reklamie play ja dalej widzę!!! Też mam nadzieję że wkrótce ja usuną z tej reklamy!!!!!
gość
3 lata temu
Przeciez ona jest fatalna, nie mozna na nia patrzec, ani jej sluchac... Ludzie, obudxcie się w końcu. Typowy produkt reklamowy kilku sezonów.
Gość
3 lata temu
Ale hipokrytka.Dobrze by bylo na zawdze ja z mediow wywsöc
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie