Środa 31.07.2019 20:30

Barbara Kurdej-Szatan komentuje zwolnienie z TVP: "Nie żałuję! Przynajmniej MOGĘ SOBIE SPOJRZEĆ W TWARZ!"

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan komentuje zwolnienie z TVP: "Nie żałuję! Przynajmniej MOGĘ SOBIE SPOJRZEĆ W TWARZ!"Znana z początku jako "blondynka z reklamy Play'a", Barbara Kurdej-Szatan niezwykle szybko awansowała do pierwszej ligi rodzimego show biznesu po tym, jak stała się nieoficjalną twarzą Telewizji Polskiej. Perfekcyjnej współpracy młodej aktorki z władzami TVP nie dane było jednak trwać wiecznie, ponieważ celebrytka coraz częściej zaczęła zabierać głos w sprawach społecznych, apelując o tolerancję i życzliwość, co najwyraźniej nie zgadzało się z politykę stacji. Kilka tygodni po głośnym odejściu ze "stacji matki" Barbara udzieliła wywiadu magazynowi Party, w którym opowiedziała o wnioskach, które wyciągnęła ze swojego zwolnienia oraz planach na przyszłość.

Zobacz: Robert Janowski komentuje zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z TVP: "NIE DZIWIĘ SIĘ"

Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji, a jednocześnie uwielbiałam programy, które prowadziłam - tłumaczy rozwiązanie współpracy ze stacją.

Zapytana czy nie żałuję, że sprawy przybrały taki obrót, Kurdej-Szatan stwierdziła, że jest ze wszystkiego jak najbardziej zadowolony, gdyż wytrwała w swoich przekonaniach, bez względu na konsekwencje zawodowe.

Nie żałuję. Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz! Nie potrafiłabym np. nie wspierać praw kobiet, czy środowisk LGBT. To przecież wielu moich znajomych artystów, normalnych, bardzo dobrych, uczciwych ludzi, to geje czy lesbijki - zdradziła w rozmowie z Iwoną Zgliczyńską.

Zobacz: Tomasz Kammel komentuje zwolnienie Barbary-Kurdej Szatan z TVP: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej"

Artystka odniosła się także do wydarzeń z białostockiego Marszu Równości, podczas którego pokojowi demonstranci zostali zaatakowani przez agresywnych chuliganów uzbrojonych w wizerunki świętych i różańce.

Jestem za tym żebyśmy wzajemnie szanowali i akceptowali siebie, swojego poglądy i przekonania. Nie rozumiem tego, co ostatnio zdarzyło się w Białymstoku. To potworne. Nie możemy pozwalać na agresję, bo to do niczego dobrego nie prowadzi! Mam nadzieję, że ci agresorzy to zrozumieją prędzej niż później. Ale jestem też przeciwna drwieniu z religii, obrażaniu Maryi czy innych symboli wiary - komentuje prezenterka telewizyjna.

Basia skomentowała także swój udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, która zawita na ekrany telewizorów w całej Polsce już na jesieni.

Bardzo się cieszę! Kocham tańczyć! Zawsze chciałam wziąć udział w programie tanecznym. Jednak nie ma ku temu jakiegoś niesamowitego przygotowania, a tylko sporo entuzjazmu i zapał do pracy

Kurdej-Szatan na parkiecie programu zmierzy się z własnym mężem - Rafałem Szatanem.

Myślę, że będziemy bawić się tą rywalizacją. Oboje uwielbiamy tańczyć, choć szczerze, nie zdążyliśmy się razem wybawić - skomentowała perspektywę konkurowania ze swoim ukochanym.

Myślicie, że zakręci się w szeregach Polsatu na dłużej?

fot. Instagram/@kurdejszatanfot. Instagram/@kurdejszatanfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (295)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 295
Odpowiedz
267 51
zgłoś
Jerry 31.07.2019 20:36
to tylko blondynka.
Odpowiedz
17 4
zgłoś
gośćola 31.07.2019 20:36
A to interesujące niezwykle ola
Odpowiedz
21 80
zgłoś
Gość 31.07.2019 20:36
brawo ona
Odpowiedz
633 58
zgłoś
Gość 31.07.2019 20:37
Gdyby tak bardzo popierała prawa kobiet i LGBT to sama by odeszła już dawno z TVP. Teraz robi dobra mine do złej gry.
Odpowiedz
32 5
zgłoś
gość 31.07.2019 20:37
Aha w ten sposób
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 295