Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Piróg nie chce być chrzestnym dziecka Joanny Krupy? "To chyba NIE JEST MILE WIDZIANE przez Kościół"

92
Podziel się

Twierdzi, że przeszkodą w tym przypadku może być jego orientacja seksualna. "To nie byłoby takie oczywiste i łatwe"

Michał Piróg nie chce być chrzestnym dziecka Joanny Krupy? "To chyba NIE JEST MILE WIDZIANE przez Kościół"
bDmXAljF

Michał Piróg spędza ostatnio sporo czasu na angażowaniu się w różne akcje społeczne. Ten rok upłynął mu jak dotąd głównie na publicznych dyskusjach z Krystyną Pawłowicz i promowaniu ekologicznego stylu życia. Kilkanaście dni temu podzielił się z kolei dość intymnym zdjęciem, które sprytnie połączył z apelem o tolerancję dla mniejszości seksualnych. Było to związane z zamieszkami podczas tegorocznego Marszu Równości w Białymstoku, które dobitnie pokazały, że przed nami jeszcze długa droga do akceptacji mniejszości.

Tegoroczne aktywności w mediach Michał Piróg wkrótce poszerzy jednak o posadę prowadzącego w Top Model, które powróci na antenę telewizji TVN już jesienią. Tym razem nagrania do show są o tyle szczególne, że Joanna Krupa jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Mimo tego wciąż pełni w programie obowiązki przewodniczącej jury i nie zwalnia tempa. W rozmowie z Plotkiem Michał Piróg opisał obecną atmosferę na planie, która tym razem nieco różni się od tej z poprzednich edycji.

bDmXAljH

Odczuwam, że Asia jest w ciąży, bo dużo rzadziej się z nią widzę, niż w poprzednich edycjach, bo zazwyczaj o my najwięcej byliśmy na planie. Ale jest pełne wsparcie z mojej strony i czekam teraz tylko na przyjście na świat małego Krupo-potworka - powiedział Michał Piróg w rozmowie z Plotkiem.

Zdaniem niektórych serwisów Michał używając zwrotu "Krupo-potworek" mógł delikatnie zasugerować płeć dziecka Joanny Krupy. Drugim ciekawym szczegółem wywiadu było natomiast pytanie o to, czy Michał Piróg zostałby ojcem chrzestnym jej dziecka. Okazuje się, że raczej wyklucza on taką możliwość. Jednocześnie tancerz przyznał, że w przeszłości już raz został chrzestnym.

Ja już raz zostałem chrzestnym i zobowiązałem się, że jeżeli cokolwiek by się wydarzyło i dziecko byłoby ze mną, to musiałbym wychowywać je w wierze określonej przez rodziców. A to dla mnie nie byłoby takie oczywiste i łatwe. Zresztą to chyba nie jest mile widziane przez sam Kościół, bo Asia jest katoliczką, żeby osoba homoseksualna sprawowała taką pieczę - odpowiedział.

Myślicie, że sprawdziłby się mimo wszystko w tej roli?

bDmXAljN
bDmXAljO
bDmXAlki
KOMENTARZE
(92)
Gość
rok temu
W sumie jest uczciwy. Podoba mi się takie podejście
gość
rok temu
To chyba nie jest mile widziane przez Talmud
Gość
rok temu
No i cóż ma rację
bDmXAlkj
Gość
rok temu
On nie może być chrzestnym. Jaki sens ma wybieranie na typowo religijną funkcję chrzestnego kogoś kto nie może nim być według prawa kanonicznego?
gość
rok temu
Nie o samą orientację chodzi tylko o styl życia.
Najnowsze komentarze (92)
Gość
rok temu
Możesz być Świadkiem Chrztu
Gość
rok temu
A co on ma do chcenia? Nie może. Warunki prawa kanonicznego jasno określają kto może być chrzestnym
Gość
rok temu
Takiego smie...... na chrzestnego
Gość
rok temu
Niech księża spojrzą na siebie - ukryte związki homo i hetero seksualne itd....
gość
rok temu
chrzestny pomaga rodzicom wychowywać dziecko w wierze...czy któreś z nich jest w stanie to zapewnić?????
gość
rok temu
jak nie chce to wystarczy odmówić i koniec , po co się nad tym rozwodzić publicznie , chyba tylko o rozgłos chodzi bo inaczej jaki ta dyskusja miałaby sens chyba żaden
gość
rok temu
Prowokacją zajeżdża
Gość
rok temu
Facet z wytatuowanym kabalistycznym drzewem życia na ręku wypowiada się na temat kościoła? Obłudne to.Jednym z elementów tego drzewa jest WATYKAN.
bDmXAlkb
Gość
rok temu
Ale to jakby inna religia niż on praktykuje
Gość
rok temu
Chociaż ma tego świadomość. Wymagana jest spowiedź i obiecanie poprawy- czyli powstrzymywanie się od aktów homoseksualnych a to mogłoby być trudne !
Gość
rok temu
A co za roznica. On p..., ona k...
Gość
rok temu
To nie jego homoseksualizm a inne wyznanie przeszkadza w byciu chrzestnym.
Gość
rok temu
Orientacja seksualna nie przeszkadza zeby byc chrzestnym, no pewnie w pl tak ale np w Hiszpanii nie
Gość
rok temu
Kogo to obchodzi
...
Następna strona
bDmXAlkD