Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internauci MIAŻDŻĄ Sonię Bohosiewicz za podjudzanie sławnych koleżanek do bojkotu instagramerki . "Kim ty jesteś, żeby oceniać innych?"

234
Podziel się:

Aktorka postanowiła zbojkotować profil, na którym ujawniane są kulisy pracy w domu pogrzebowym. "Proszę nie atakować kont, które pokazują coś ciekawego" - pisali fani.

Internauci MIAŻDŻĄ Sonię Bohosiewicz za podjudzanie sławnych koleżanek do bojkotu instagramerki . "Kim ty jesteś, żeby oceniać innych?"

Rolami w takich filmach jak Rezerwat, Wojna polsko-ruska czy 7 uczuć Sonia Bohosiewicz zjednała sobie zarówno sympatię widzów, jak i krytyków, dzięki czemu do niedawna uchodziła za jedną z najbardziej uznanych aktorek w branży. Wszystko zmieniło się, kiedy celebrytka wdała się w głośny konflikt z fotografami, którzy postanowili przez kilka miesięcy ostentacyjnie ją bojkotować, gdy tylko pojawiała się na ściance.

Nie da się nie zauważyć, że żądna uwagi celebrytka od jakiegoś czasu próbuje dorównać medialnością swojej siostrze i podobnie jak ona stać się popularną "instagramerką", w związku z czym notorycznie publikuje w sieci "sensacyjne" zdjęcia i filmiki. W czwartek aktorka postanowiła wykorzystać swoją ukochaną platformę, aby ostrzec fanki przed - jej zdaniem - "szkodliwym społecznie" profilem instagramowym, na którym publikowane są kulisy pracy w domu pogrzebowym.

Katiczikss wczoraj zamieściła profil jednej z "ptaszyn", jak ona to figlarnie nazywa - zaczęła Sonia. A profil brzmiał interesująco i intrygująco: Pani z domu pogrzebowego. No to pobiegłam tam, i przejrzałam cały - teraz już prywatny - profil. Pytanie numer 1: z czym kojarzy Wam się przypis "Wszystko co chcecie wiedzieć o pracy w domu pogrzebowym, a boicie się zapytać". Thats right! Wesoła komedia Woodiego Allena. A niestety okazało się, że profil jest naprawdę opowieścią o domu pogrzebowym. Jestem zobowiązana wytłumaczyć, o co chodzi z tą opowieścią. Jestem pewna, że Instagram je po prostu najzwyczajniej w świecie zamknie konto, bo treści są szkodliwe i naruszają prawa osobiste i dobro innych ludzi. Jestem tu z dziewczynami, zapytam je o to.

43-latka postanowiła podjudzić siedzące z nią koleżanki - w tym swoją siostrę Maję oraz Zofię Zborowską - do wspólnego hejtu na "kontrowersyjne" konto.

Jednym ze zdjęć były ręce starszej kobiety z pięknymi pierścionkami - kontynuowała. Jeżeli by się okazało, że rozpoznałybyście ręce swojej mamy, która zmarła kilka dni temu, po kształcie rąk czy po pierścionkach, bez pokazywania twarzy, byłybyście zadowolone?

Po czym zadała z osobna to samo pytanie każdej z koleżanek, na które jak jeden mąż odparły, że "absolutnie nie", i że "masakra, masakra, masakra".

Komunikat Soni nie spodobał się jej fankom, które w licznych komentarzach zarzucili gwieździe, że nie ma prawa szkalować "edukacyjnego" profilu, gdy sama publikuje mało ambitne treści (takie jak udawanie, że "rzyga do złotego zlewu", które nagrała chwilę przed tyradą o "szkodliwym" koncie).

Internauci jednogłośnie opowiedzieli się po stronie prowadzącej profil "pani z domu pogrzebowego", zauważając, że pojawiają się tam zdjęcia pobrane z internetu, które mają zobrazować aspekty związane z pracę w takim miejscu. Okazało się, że profil oburzył jedynie Sonię i jej znane koleżanki.

Soniu, wszystko rozumiem, ale myślę, że podawanie fałszywych informacji nie jest za bardzo sprawiedliwe z twojej strony. Na zdjęciach, o których mówisz, nie ma żadnych pierścionków, nigdzie nie jest podane, że to zdjęcie jest zrobione przez właścicielkę profilu.

Jak można krytykować profil edukacyjny, samej prowadzić taki prosty, niczym niewyróżniający się profil, jak ten. Kim ty jesteś, żeby oceniać inne osoby, ktore tak samo jak ty, pokazują tu swoją pracę?

Ktoś pracuje i chce przekazać coś ciekawego, ale przyjdzie taka oburzona Sonia, co jej i równie oburzonym koleżaneczkom coś się nie podoba, to trzeba bezczelnie i prostacko skrytykować czyjąć pracę? - grzmiali internauci.

Komentarzy utrzymanych w tym tonie było znacznie więcej:

"Chyba ktoś tu się za bardzo nudzi. Śmierć jest czymś naturalnym, nie widzę nic złego w oswajaniu się z tematem", "Szczerze? Pani nie wnosi nic ciekawego do Instagrama. Ani się pani specjalnie na niczym konkretnym nie zna, ani nie pokazuje pani nic szczególnie ciekawego. Proszę nie atakować kont, które pokazują coś ciekawego, ktoś przekazuje specjalistyczną wiedzę i robi to z szacunkiem i profesjonalnie", "Słabe z Pani strony, i żeby tak się zachowywała aktorka, osoba publiczna..." - pisali.

Faktycznie przesadziła?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(234)
gość
3 lata temu
biedny Wrona, może Zborowska go czymś szantażuje?
gość
3 lata temu
One wszystkie są nikim
Gość
3 lata temu
Sonia B, no coś można powiedzieć. ...😊. I te koleżanki, expertki pożal się Boże. ..
Gość
3 lata temu
czytałam kiedyś wywiad z pracownikiem domu pogrzebowego, ci ludzie robią dla rodzin wiele dobrego, nie wspominając już o ogromnej wiedzy, umiejętnościach i ciężkiej pracy jaką wykonują, wyobraźcie że ginie dziecko w wypadku, pokiereszowane ciało a ten pan sprawia żeby ciało wyglądało jakby dziecko spało, jak mały aniołek, ich praca jest nieoceniona, a Sonia jest tylko glupawa aktoreczka
gość
3 lata temu
siostry Bohosiewicz = kariera po nazwisku ojca i znajomosciom!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (234)
Gość
3 lata temu
Ciekawe czy czyta te komentarze i wie co jej "fani" mowia o niej 😅👌
Gość
3 lata temu
Ciekawe czy czyta te komentarze i wie co jej "fani" mowia o niej 😅👌
Gość
3 lata temu
Bosch. Jaka ta Zośka jest p******a
Gość
3 lata temu
Nie znam żadnej z tych kobiet🤔muszę sprawdzić kto zacz
Gość
3 lata temu
Teraz cofnieta w rozwoju Zborowska pisze że zdjęcia były bez zgody i że podobno pani się przyznała. Gdzie się przyznała? Trzeba było zglosic profil jak normalny człowiek a nie robić sobie pijacki lincz.
Gość
3 lata temu
Przesadziła I zborowska też mnie zawiodla Plus tego taki że blog pogrzebowy został rozpopularyzowany
Ann
3 lata temu
Aktorki pożal się Boże. Nie znoszę ich wszystkich żadne po prostu żadne te baby są.
Gość
3 lata temu
Nie INTERNAUCI a NIENAWISTNICY z PUDELKA a to ogromna różnica, sami linczujecie i niechcecie się do tego przyznać
babcia
3 lata temu
Sonia ma rację, pewnych rzeczy się nie powinno pokazywać i tyle w temacie
Gość
3 lata temu
Stop hejt redaktorze pudelka. Słowo podjudzać to mowa nienawiści w najczystszej formie. Chyba, ze redakcja nie zna pochodzenia tego słowa.
Gość
3 lata temu
Słabe
Gość
3 lata temu
Sztuczna i mało ogarnieta 😁
Gość
3 lata temu
Wyszlo jak wyszlo a pani z pogrzebowego niech sie cieszy bo ma darmowa reklame
Gość
3 lata temu
Donia psi psi psi do nogi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie