Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominika Tajner pozbędzie się nazwiska Wiśniewskiego? "Moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy"

90
Podziel się

Jednocześnie zdradziła jego kolejny, "drobny" sekret. Chcieliście o tym wiedzieć?

Dominika Tajner pozbędzie się nazwiska Wiśniewskiego? "Moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy"
bCzpYTAl

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski konsekwentnie przygotowują się do rozwodu. Choć trudno w to uwierzyć, to niedługo minie pół roku od momentu, gdy po porażce w Tańcu z Gwiazdami troskliwy mąż wręczył Dominice pozew rozwodowy zamiast kwiatów. Jednocześnie sami zainteresowani twierdzą, że nie ma pomiędzy nimi "jakiejś kosy". Mimo tego "managerka gwiazd" postanowiła zwierzyć się ostatnio w rozmowie z Vivą. Zdobyła się też na osobliwe wyznanie, że kochała Michała nawet... bez zęba.

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego co prawda wciąż jeszcze przed nami, jednak w międzyczasie dowiadujemy się też coraz więcej o ich relacji i planach na przyszłość. Niedawno Dominika poskarżyła się na byłego męża, który podobno nie był w stanie udźwignąć jej depresji. Opowiedziała też o jego trudnym charakterze, który, patrząc na przeszłe związki, raczej już nie powinien nikogo dziwić.

bCzpYTAn

Teraz dowiadujemy się natomiast, że Dominika Tajner zamierza zrezygnować z nazwiska swojego męża. Tym razem "managerka gwiazd" ucięła sobie pogawędkę z Faktem, w której potwierdziła, że nie zamierza zachować nazwiska po liderze Ich Troje. Michał podobno nie był zadowolony z jej decyzji, ale Tajner uznała, że jej nazwisko w zupełności jej wystarcza.

Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi. Stwierdził, że byłoby mu miło, gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowałam, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy - powiedziała Dominika Tajner w rozmowie z Faktem.

W tej samej rozmowie Fakt zapytał też o kwestię wspólnych tatuaży, które para zrobiła sobie dawno temu na dowód wiecznej miłości. Lider Ich Troje po prostu zakrył imię (byłej) ukochanej innym tatuażem, natomiast Dominika próbuje usunąć go laserowo. Przyznaje też, że jej decyzja o wyryciu sobie na przedramieniu imienia (prawie byłego) męża było błędem, którego już nigdy nie powtórzy.

Już nigdy nie będę się tatuować dla partnera - potwierdziła Dominika.

bCzpYTAt

Jednocześnie Dominika zdradziła drobny sekret Michała. Najwyraźniej uznała, że powinniśmy o nim wiedzieć.

_**Jestem ciekawa, czy Michał usunął też drugi, znacznie mniejszy tatuaż, miał bowiem na ciele wytatuowaną datę naszego poznania**_ - skwitowała celebrytka.

bCzpYTAu
bCzpYTAO
KOMENTARZE
(90)
Gość
10 miesięcy temu
Niech Michał sobie zrobi tatuaż ze swoim imieniem. Kocha tylko siebie i swoje nałogi.
gość
10 miesięcy temu
Jakie ta kobieta ma parcie na szkło..
aga
10 miesięcy temu
Wcale się jej nie dziwię!
bCzpYTAP
Gość
10 miesięcy temu
Po rozwodzie nazwisko po mężu powinno być peawnie zabierane. Co za g***i zwyczaj, zoatawać przy nazwisku chłopa. On be, jego nazwisko jeszcze bardziej.
gość
10 miesięcy temu
Piszesz że ona jest ogarnięta nie sądzę gdyby tak było niezwiazala by się z takim facetem.Porazka...😜😜🤪🤔
Najnowsze komentarze (90)
Gość
10 miesięcy temu
Mój znajomy też sobie zribil na nadgarstku inicjał żony a ma 2 kochanki w Krakowie 😆
Dominika
10 miesięcy temu
Ja bym też nie chciała nosić nazwiska po byłym mężu, co w tym przyjemnego. Mój rozwód nie należał do przyjemnych. W złożeniu pozwu o orzekaniu o winę pomogła mi detektyw Skrzypek i nawet nie myślałam o tym, żeby zachować nazwisko.
gość
10 miesięcy temu
On nigdy nie znajdzie już kobiety na takim poziomie jak Dominika, ani takiej, która tak by go kochała. I pożałuje. Ale teraz jeszcze do niego nie dotrze.
Gość
10 miesięcy temu
Bardzo ładna kobieta A on porażka
aga
10 miesięcy temu
ona to fajna babka
aga
10 miesięcy temu
ona to fajna babka
Gość
10 miesięcy temu
Na doopie
💋
10 miesięcy temu
Czekał z wręczeniem pozwu o rozwodzie.... Czekał bo myslał, że dłużej potańczyć i będzie z tego kasa... Żenada....
bCzpYTAH
gość
10 miesięcy temu
jak ona zmienia nazwisko na swoje to niech od razu zmieni na to prawdziwe Theiner
gość
10 miesięcy temu
Oboje mało urodziwi.
gość
10 miesięcy temu
fajna babka,nie pasowała do niego
Gość
10 miesięcy temu
Żal mi jej.. Ona chyba z wszystkich jego żon najbardziej przeżywa rozstanie. Ona jest mega zakompleksiona. On ją zostawi bez grosza jeszcze alimenty od niej wydębi a ona nadal będzie wspominać to małżeństwo jako najlepszą rzecz jaka ją w życiu spotkała.
Gość
10 miesięcy temu
Jak mozna sie zwiazac z tym gosciem...
gość
10 miesięcy temu
Jak bym sobie nie tłumaczył na swój sposób mądrości to ta jedna pozostanie bez precedensu na miarę historii że " z kim przystajesz takim się się stajesz " :) :) :)
...
Następna strona
bCzpYTBj