Wtorek 13.08.2019 09:45

Dominika Tajner pozbędzie się nazwiska Wiśniewskiego? "Moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy"

Dominika Tajner Michał Wiśniewski

Dominika Tajner pozbędzie się nazwiska Wiśniewskiego? "Moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy"

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski konsekwentnie przygotowują się do rozwodu. Choć trudno w to uwierzyć, to niedługo minie pół roku od momentu, gdy po porażce w Tańcu z Gwiazdami troskliwy mąż wręczył Dominice pozew rozwodowy zamiast kwiatów. Jednocześnie sami zainteresowani twierdzą, że nie ma pomiędzy nimi "jakiejś kosy". Mimo tego "managerka gwiazd" postanowiła zwierzyć się ostatnio w rozmowie z Vivą. Zdobyła się też na osobliwe wyznanie, że kochała Michała nawet... bez zęba.

Zobacz: Dominika Tajner o potędze swej miłości do Michała Wiśniewskiego: "Przyjęłam jego oświadczyny, choć NIE MIAŁ ZĘBA"

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego co prawda wciąż jeszcze przed nami, jednak w międzyczasie dowiadujemy się też coraz więcej o ich relacji i planach na przyszłość. Niedawno Dominika poskarżyła się na byłego męża, który podobno nie był w stanie udźwignąć jej depresji. Opowiedziała też o jego trudnym charakterze, który, patrząc na przeszłe związki, raczej już nie powinien nikogo dziwić.

Teraz dowiadujemy się natomiast, że Dominika Tajner zamierza zrezygnować z nazwiska swojego męża. Tym razem "managerka gwiazd" ucięła sobie pogawędkę z Faktem, w której potwierdziła, że nie zamierza zachować nazwiska po liderze Ich Troje. Michał podobno nie był zadowolony z jej decyzji, ale Tajner uznała, że jej nazwisko w zupełności jej wystarcza.

Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi. Stwierdził, że byłoby mu miło, gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowałam, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy - powiedziała Dominika Tajner w rozmowie z Faktem.

W tej samej rozmowie Fakt zapytał też o kwestię wspólnych tatuaży, które para zrobiła sobie dawno temu na dowód wiecznej miłości. Lider Ich Troje po prostu zakrył imię (byłej) ukochanej innym tatuażem, natomiast Dominika próbuje usunąć go laserowo. Przyznaje też, że jej decyzja o wyryciu sobie na przedramieniu imienia (prawie byłego) męża było błędem, którego już nigdy nie powtórzy

Już nigdy nie będę się tatuować dla partnera - potwierdziła Dominika.

Jednocześnie Dominika zdradziła drobny sekret Michała. Najwyraźniej uznała, że powinniśmy o nim wiedzieć.

Jestem ciekawa, czy Michał usunął też drugi, znacznie mniejszy tatuaż, miał bowiem na ciele wytatuowaną datę naszego poznania - skwitowała celebrytka.

Macie pomysł, gdzie mógłby się znajdować?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (124)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-124 z 124
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 14.08.2019 16:27
Bardzo ładna kobieta A on porażka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2019 10:44
On nigdy nie znajdzie już kobiety na takim poziomie jak Dominika, ani takiej, która tak by go kochała. I pożałuje. Ale teraz jeszcze do niego nie dotrze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Dominika 19.08.2019 19:58
Ja bym też nie chciała nosić nazwiska po byłym mężu, co w tym przyjemnego. Mój rozwód nie należał do przyjemnych. W złożeniu pozwu o orzekaniu o winę pomogła mi detektyw Skrzypek i nawet nie myślałam o tym, żeby zachować nazwisko.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 20.08.2019 22:48
Mój znajomy też sobie zribil na nadgarstku inicjał żony a ma 2 kochanki w Krakowie 😆
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-124 z 124