Wtorek 13.08.2019 12:58

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich biorą ślub. Wesele ma kosztować MILION ZŁOTYCH!

Krzysztof Rutkowski Maja Plich hotnews

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich biorą ślub. Wesele ma kosztować MILION ZŁOTYCH!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich nie mają za sobą ostatnio najlepszego okresu. Pod koniec zeszłego roku wyszło na jaw, że najsłynniejszy polski detektyw bez licencji miał romansować z Dominiką "Wodzianką" Zasiewską. Historia jego znajomości z celebrytką zaskoczyła chyba wszystkich, a kolejnych doniesień o ich relacji dostarczała sama zainteresowana. W obliczu takich oskarżeń spodziewano się, że Maja Plich poczuje się w obowiązku dać "Rutkowi" nauczkę, jednak stało się zupełnie odwrotnie.

Zobacz: Maja Plich rzeczywiście jest w ciąży?! "Przed nami tylko same wspaniałe chwile" (FOTO)

Życie prywatne Krzysztofa Rutkowskiego od zawsze wzbudzało sporo emocji. Detektyw ma za sobą trzy nieudane małżeństwa i liczne romanse, co nie przeszkodziło mu w planowaniu wspólnej przyszłości z Mają Plich. Ich relacja podobno już wkrótce ma wkroczyć na zupełnie nowy poziom, bowiem zgodnie z doniesieniami Super Expressu Krzysztof Rutkowski poślubi swoją ukochaną już w tę sobotę. Nie oszczędzał też podobno na samej ceremonii.

Ślub i późniejsze wesele Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich mają mieć miejsce w pałacu w podwarszawskim Rozalinie. Zgodnie z informacjami Super Expressu na uroczystości pojawi się aż dwustu gości, a obecnie trwają już ostatnie poprawki krawieckie. Co ciekawe, Maja Plich zaskoczy tłumnie zgromadzonych aż czterema sukniami ślubnymi. Jedną z nich celebrytka sprowadziła aż zza granicy, a koszt samych kreacji to podobno aż 80 tysięcy złotych.

Według tabloidu całe przyjęcie zaślubin Krzysztofa i Mai kosztowało parę aż milion złotych. Pałac w podwarszawskim Rozalinie, w którym odbędzie się ceremonia, możecie kojarzyć chociażby z programu Projekt Lady. Para zadbała podobno o to, aby podawane tego dnia potrawy były wykwintne i wyrafinowane. W rozmowie z Super Expressem zarówno detektyw, jak i jego wybranka nie kryją emocji związanych z uroczystością

Jestem podekscytowana i szczęśliwa. Przygotowania trwały od dwóch lat. (...) Będę miała cztery suknie ślubne. Jedna jest sprowadzana zza granicy, druga wyszywana perłami, a reszty nie zdradzę. Pozostałe dwie niech pozostaną niespodzianką - powiedziała Maja Plich w rozmowie z tabloidem.

Maja będzie moją czwartą żoną, ale czuję się, jakbym się żenił pierwszy raz, ponieważ przez 15 lat nie miałem takich pomysłów - skomentował swój ślub Krzysztof Rutkowski.

Czego im życzycie na nowej drodze życia?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (148)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 148
Odpowiedz
311 8
zgłoś
gość 13.08.2019 13:01
Wszystko na pokaz.... a w zaciszu domu kilka kochanek
Odpowiedz
207 10
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:04
Haha zenada i desperacja
Odpowiedz
37 40
zgłoś
Zdzisek 13.08.2019 13:04
Smutno było bez nich a tu nagle weselisko za całą bańkę!Nie dziwię się że kobiety mu ulegają,on wie jak je zdobywać to znaczy kupować:-))
Odpowiedz
435 10
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:05
Ta to już jest desperatka. Facet przyprawia jej rogi na oczach całej Polski, a ta zachowuje się jakby nic się nie stało. Szanujcie się kobietki!!!
Odpowiedz
37 5
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:07
Tylko mi się wydaje, czy te wszystkie jego baby wyglądają podobnie?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 148