Wtorek 05.02.2019 10:00

Maja Plich rzeczywiście jest w ciąży?! "Przed nami tylko same wspaniałe chwile" (FOTO)

Krzysztof Rutkowski Maja Plich Wodzianka Dominika Zasiewska

Maja Plich rzeczywiście jest w ciąży?! "Przed nami tylko same wspaniałe chwile" (FOTO)

Sytuacja z przełomu listopada i grudnia dotycząca romansu Dominiki Zasiewskiej i najpopularniejszego polskiego detektywa bez licencji pokazała, że w show biznesie nie ma granic przyzwoitości. Choć niemal od zawsze życie prywatne Krzysztof Rutkowskiego budziło sporo kontrowersji, bowiem mężczyzna ma na swoim koncie trzy małżeństwa i liczne romanse, historia jego znajomości z Wodzianką przeszła najśmielsze oczekiwania chyba nawet samego Krzyśka.

Zobacz: Rutkowski ZDRADZAŁ Maję! Z WODZIANKĄ!

Po tym, jak światło dzienne ujrzały tzw. taśmy Rutkowskiego, na których detektyw przyznaje się do romansu z Dominiką, wszyscy spodziewali się bezwzględnej reakcji ze strony zdradzonej Mai Plich. Partnerka Krzysztofa zdecydowała się na ratowanie wizerunku swojej rodziny z niezwykłą regularnością publikując zdjęcia kreujące ich jako szczęśliwych przyszłych małżonków.

Zobacz: MAMY TAŚMY RUTKOWSKIEGO! "Faktycznie z NIĄ SPAŁEM" (TYLKO U NAS)

Na początku stycznia Maja postanowiła przejść do kontrataku i ogłosiła w Internecie, że nie tylko są już z Krzyśkiem dawno po ślubie, ale nawet oczekują narodzin drugiego wspólnego dziecka, które na świat miałoby przyjść w czerwcu. Komentarz jednak usunęła. Sprawę postanowiła skomentować sama Wodzianka, twierdząc, że jeżeli to prawda, to Plich musiałaby zajść w ciążę wtedy, gdy "byli z Krzyśkiem najszczęśliwsi".

Zobacz: Maja Plich odpowiada fance na Instagramie: "Już dawno po ślubie, a poród w czerwcu"

Okazuje się jednak, że partnerka Krzysztofa nie rzuca słów na wiatr, bo właśnie potwierdziła, że jednak… spodziewa się dziecka(?). Maja opublikowała za pośrednictwem Instagrama wymowne zdjęcie ciążowego brzuszka w asyście twarzy Rutkowskiego. Fotografię opatrzyła opisem: Przed nami tylko same wspaniałe chwile, oznaczając oczywiście detektywa. Maja wcześniej nie publikowała żadnych zdjęć, które wskazywałyby na to, że znajduje się w błogosławionym stanie, co więcej, na ostatnich "stories" nie widać zmian w jej wyglądzie. Przypomnijmy, że Plich i Rutkowski są już rodzicami pięcioletniego Krzysztofa Juniora.

Myślicie, że faktycznie jest w ciąży czy to kolejny element dziwnej medialnej gry pary?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (289)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 289
Odpowiedz
699 32
zgłoś
gość 05.02.2019 10:11
nie ma jak dziecko na zgode ;/
Odpowiedz
885 33
zgłoś
gość 05.02.2019 10:11
Pierwszy człowiek z brodą na głowie
Odpowiedz
966 27
zgłoś
Ola 05.02.2019 10:11
Boże co za desperatka...
Odpowiedz
471 25
zgłoś
gość 05.02.2019 10:11
dno i patologia
Odpowiedz
757 17
zgłoś
Ewa 05.02.2019 10:11
To stare zdjęcie ,przecież widac ze Rutek jest młodszy,bardziej gładki 😉
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 289