Wtorek 13.08.2019 19:02

Tarantino nie może nachwalić się Margot Robbie: "To było przeznaczenie! Ona wygląda zupełnie jak Sharon Tate"

Quentin Tarantino Margot Robbie Brad Pitt Rafał Zawierucha

Tarantino nie może nachwalić się Margot Robbie: "To było przeznaczenie! Ona wygląda zupełnie jak Sharon Tate"

Gdy polskie media obiegła informacja o tym, że Rafał Zawierucha zagra rolę w filmie Quentina Tarantino, zachwytom nie było końca. Szybko okazało się, że dotychczas mało znany polski aktor wcieli się w postać Romana Polańskiego i wystąpi u boku największych gwiazd Hollywood. W maju 32-latek miał okazję pojawić się na największym filmowym wydarzeniu, czyli na festiwalu w Cannes, a w licznych wywiadach zapewniał, że praca dla Quentina była dla niego ogromnym zaszczytem.

Zobacz: Cannes 2019: Leonardo DiCaprio, Margot Robbie i Brad Pitt świętują premierę "Pewnego razu... w Hollywood" (ZDJĘCIA)

Okazuje się, że sam reżyser również jest zachwycony aktorami, z którymi miał okazję współpracować, a w szczególności Margot Robbie. Australijka wcieliła się w postać tragicznie zmarłej żony Polańskiego, Sharon Tate. W wywiadzie udzielonym dla RTE Entertaiment Quentin nie krył zachwytu nad aktorką. Stwierdził, że ich współpraca była "przeznaczeniem". Reżyser zdradził, że od początku widział ją w roli Tate:

Pisząc scenariusz, myślałem o Sharon jedynie jako o Sharon. Potem, jak musiałem zdecydować się, kto mógłby ją zagrać, Margot była jedyną osobą, którą widziałem w tej roli. Nawet wygląda jak Sharon, dlatego mogłem zrealizować film, tak jak chciałem. Na przykład w scenie w teatrze mogłem użyć ujęć z prawdziwą Sharon i z moją Sharon, a wszystko ze sobą współgrało - zachwyca się 56-latek.

Tarantino wspomina, że aktorka sama zaproponowała mu współpracę akurat w momencie, gdy szykował się do złożenia jej propozycji:

Dałem nawet kilku moim znajomym scenariusz do przeczytania, gdy skończyli, powiedzieli: "Cóż, powinieneś sprawić, by Robbie zagrała Tate". Odpowiedziałem, że bardzo bym chciał. Zaraz po tym, nagle pojawił się ten tajemniczy list, w którym Margot napisała, że chciałaby u mnie zagrać. Nie mogłem w to uwierzyć, to było przeznaczenie.

Okazuje się, że muza Tarantino marzy o tym, by wystąpić w jego kolejnym filmie. W wywiadzie udzielonym dla kanału JOE.ie, zarówno ona, jak i jej kolega z planu, Brad Pitt wyrazili chęć wystąpienia w Star Treku, którego Quentin ma wyreżyserować w niedalekiej przyszłości.

Zrobiłabym wszystko, w co jest zaangażowany Tarantino - wyznała bez owijania w bawełnę Margot.

Wybierzecie się do kin na Pewnego razu w Hollywood?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (136)

Odpowiedz
5 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 19:23
U mnie koniec lata, znowu mogę zacząć jeść co chce
Odpowiedz
13 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 19:23
Ostatnio oglądałam nieznane zdjęcia Tate (są zebrane na jednej stronie) - wyjątkowo piękna była, trzeba przyznać.Lsnila jak diament.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 13.08.2019 19:23
Gość:
Gość:
Ale się spjerdziałem o matko aż majtki rozerwało
to dodają niepełnosprawne ♿ umysłowo osoby z redakcji PudIa
A ja myślę że ty
to ten przyqłup troIl podszywacz
Odpowiedz
9 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 19:24
Ostatnio oglądałam nieznane zdjęcia Tate (są zebrane na jednej stronie) - wyjątkowo piękna była, trzeba przyznać.Lsnila jak diament.Sprawiała wrażenie osoby ze świetlana przyszłością - kto by pomyślał, że spadnie na nią takie nieszczęście.
Odpowiedz
7 4
zgłoś
Gość 13.08.2019 19:25
Gość: Szkoda ze to nie Magdalena Mielcarz
Wlaśnie, ona pasowałaby idealnie, ten sam typ urody i tak samo piekna,nawet piękniejsza. Margot jest świetną aktorką,być może wcieliła się w postać Tate znakomicie ale urodę ma inną.
Ładowanie komentarzy…