Środa 14.08.2019 15:59

Meghan Markle i Kate Middleton nie chcą spędzać razem wakacji? "Kate i William celowo opóźniają wyjazd"

Kate Middleton książę William Meghan Markle książę Harry hotnews

Meghan Markle i Kate Middleton nie chcą spędzać razem wakacji? "Kate i William celowo opóźniają wyjazd"

Meghan Markle przyzwyczaiła już wszystkich do tego, że nie jest typową księżną. W przeszłości wielokrotnie mówiło się o jej luźnym podejściu do protokołu i licznych wpadkach, które wyjątkowo drażnią brytyjskie media. Ostatnio księżna Sussex postanowiła wyruszyć na wakacyjny odpoczynek do Szkocji, co także wzbudziło zamieszanie. Wszystko z powodu tytułów książęcych, które Meghan i Harry postanowili zmienić na czas wyjazdu.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry zmienili tytuły książęce. Wszystko przez... wakacyjny wyjazd

Ciągłe skandale z udziałem Meghan Markle i jej męża kładą się cieniem również na jej relacjach z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Jeszcze niedawno media informowały, że Meghan w końcu zaprzyjaźniła się z Kate Middleton, z którą do tej pory miała umiarkowanie udane kontakty. Okazuje się jednak, że do zgody między nimi jeszcze długa droga. 

Brytyjski Daily Mail postanowił zapytać o zdanie Roberta Johnsona, eksperta od rodziny królewskiej, który zgodnie z oczekiwaniami podzielił się z nimi sensacyjnymi doniesieniami. Johnson twierdzi chociażby, że Kate Middleton i książę William celowo opóźniają datę swojego wakacyjnego wyjazdu. Wszystko w obawie przed tym, że wpadną na Meghan i jej męża, którzy obecnie przebywają w zamku Balmoral.

W tym roku obie pary przyjęły zaproszenie od królowej Elżbiety II, jednak Kate i William robią wszystko, żeby nie pojawić się w Szkocji w tym samym czasie, co Meghan i Harry. Johnson uważa, że może to być wina niedawnych wypowiedzi Meghan, które miały podobno mocno urazić księżną Cambridge.

Chodzi o komentarze Markle na temat posiadania dzieci i odmowy sesji okładkowej dla Vogue'a. Kate Middleton ma nie tylko trójkę pociech, co dla Markle oznacza "brak troski o środowisko", ale także bez problemu pojawiła się kilka lat temu na okładce Vogue'a i nie uznawała tego ze "zadzieranie nosa". Przez to relacje Kate i Meghan miały się nagle pogorszyć do tego stopnia, że chcą ze sobą przebywać jak najmniej.

Myślicie, że kiedyś w końcu się dogadają?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (123)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 123
Odpowiedz
25 83
zgłoś
gość 14.08.2019 16:04
Kate jest brzydka !
Odpowiedz
419 116
zgłoś
gość 14.08.2019 16:04
Megan przy Kate wygląda jak jej słóżąca
Odpowiedz
33 47
zgłoś
gość 14.08.2019 16:05
Kate wyglada Staro na 2 zdjeciu ! Jest brzydka gdy zdjecia nie sa przerobione
Odpowiedz
258 54
zgłoś
Gość 14.08.2019 16:07
Kate pełna klasa :)
Odpowiedz
251 66
zgłoś
Gość 14.08.2019 16:08
Megan wygląda jak szary człowiek stojący tam z przypadku
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 123