Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Linkiewicz wdała się w awanturę z komentatorem sportowym: "Czemu taki c**l ma czelność mnie komentować. ZACHLANY PROSIAK"

223
Podziel się:

Ponoć do ostrej wymiany zdań doszło jescze w pociągu, gdy Żelisław Żyżyński miał skrytykować Martę za jej zachowanie. Potem awantura przeniosła się do sieci.

Marta Linkiewicz wdała się w awanturę z komentatorem sportowym: "Czemu taki c**l ma czelność mnie komentować. ZACHLANY PROSIAK"

Choć trudno w to uwierzyć, Marta Linkiewicz wyrosła na jedną z najpotężniejszych osobowości w polskim Internecie. W ostatnim czasie aspirująca celebrytka z "patoinfluencerki" próbuje przeobrazić się w "tradycyjną" influencerkę, nie znaczy to jednak, że 22-latka skończyła z wywoływaniem skandali.

W środę wieczorem znana skandalistka wdała się w kolejny medialny konflikt, którym po raz kolejny podzieliła internautów. Okazuje się, że prowodyrem awantury miał być komentator sportowy Żelisław Żyżyński, który siedząc w pociągu przypadkiem podsłuchał, jak siedząca obok "Martusia" rozmawiała z przyjaciółką. Całą wymianę zdań mężczyzna streścił w kilku tweetach, które na bieżąco publikował na swoim profilu, otwarcie szydząc z warszawianki.

Obok mnie w pociągu dwie chyba instagramerki - napisał Żyżyński. C**j, j*******y fotkę, p********ć p*********w, k****a, niech s********a z taką ofertą. Tak trzeba żyć? Zaraz wyjdę z Warsa, ale to jest piękne: Warszawaka c*****a za wszystko zapłaci, w******y pościk z impry i jest zabawa. Przepraszam za spam, ale takiego języka, jak dwie dziewczyny obok mnie w pociągu, nie używam nawet nawalony przy pokerze. Przecinki zdarzają mi się częściej. Znają Godlewskie, jutro się widzą! Butki za trzy i pół tysia, Witkac, c**j miałam nie wziąć? Niech s**********ą, mój chajs. Ps. Wyglądam jak blachara po solaris. D******i i koks, to nasza muza... Nigdzie życia nie poznasz, jak w Warsie.

Ponoć w pewnym momencie Żelisław nie wytrzymał i otwarcie skrytykował Martę, ganiąc ją publicznie za jej zachowanie. Następnego dnia Linkiewicz odniosła się do całej sytuacji na swoim InstaStory, przedstawiając fanom całe zajście ze swojej perpektywy. Okazuje się, że Żyżyński przez całą drogę miał być w stanie wskazującym, a jego atak na Martę - efektem "paranoi alkoholowej". Linkimaster nie byłaby sobą, gdyby nie "urozmaiciła" swojej wypowiedzi wiązanką soczystych przekleństw.

Ja jestem do tego przyzwyczajona, że ktoś nazywa mnie patologią, ale ja mam w to wy*****e. Jest taki pan, który jest komentatorem sportowym... Zobaczcie, jacy ludzie pracują w telewizji... nazywa się Żulisław Żyszyński. Jechałam wczoraj Pendolino z Anią do Warszawy, poszłyśmy do Warsa i obok nas siedział pan, który był ewidentnie na*********y jak świnia, łoił browara za browarem, to browary mu leciały, no ale wy*****e, na*****a świnia.

Miałabym wy****e w jakiegoś na*******o oblecha, gdyby nie fakt, że w trakcie swojej na*****ej jazdy komentował moje zachowanie na swoim Twitterze, a wiecie co się działo. Ten pan tak się n*********ł, że odbijał się od ściany do ściany, nie podciągnął sobie spodni, kiedy wyszedł z kibla, wisiał mu jego n******y bęben. Eeeee i k****a w pewnym momencie s********ł się na ziemię, zachlany prosiak. I kiedy zwróciłam mu uwagę, że jest po*********y i mógł wychlać więcej i tyle mam do powiedzenia. Czemu taki c**l ma czelność mnie komentować.

W czyją wersję wydarzeń wierzycie bardziej?

KOMENTARZE
(223)
gość
3 lata temu
Aborcja na życzenie!! Jej biedna mama powinna była skorzystać.
Gość
3 lata temu
Ona tak serio?
Gość
3 lata temu
Muszę mieć bardzo ubogie słownictwo, bo w 3/4 tych gwiazdek nie potrafiłam wstawić brakujących liter...
Gość
3 lata temu
On przynajmniej coś sobą reprezentuje a ona zasłyneła ssaniem pały...dokąd ten świat zmierza że taka osoba ma prawo istnieć w mediach
gość
3 lata temu
byłabym zażenowana przebywajac z taka marta i jej koleżanka w warsie....
Najnowsze komentarze (223)
gość
3 lata temu
Buty za 3 i pół tysia, a jeździ pociągiem xDDD
gość
3 lata temu
Zapewne było więcej ludzi którzy przebywali w warsie? Może ktoś się wypowie hak było???
Realityzusa
3 lata temu
Czemu promujecie to paskudne dno?
Jan
3 lata temu
Odkazic to jacuzzi
Hachment
3 lata temu
Linkiewicz co to za nowy wibrator.
Gość
3 lata temu
Jednak Hitler miał racje
Gość
3 lata temu
Do lachy linkiewicz bo tylko do tego się nadajesz
gość
3 lata temu
Haha, cenzurując wypowiedź same gwiazdki zostają xD
Gość
3 lata temu
Ja tam ja lubię 😊 silna osobowość
Gość
3 lata temu
1 pytanie. Czy tej pani ktoś za to płaci?
gość
3 lata temu
A kto to ta pani?
Gość
3 lata temu
A ja wierzę wersję Marty. Popatrzcie na Durczoka to obecnie standard zachowania dziennikarzy
gość
3 lata temu
ależ rodzice tego pana mięli fantazję:)
Gość
3 lata temu
Do utylizacji!! Natychmiast!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie