Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal wyrzucony z amerykańskiej siłowni z powodu... koszulki. "Od*****cie się od mojego treningu!"

365
Podziel się

Do przykrego incydentu doszło w Stanach Zjednoczonych, gdy lider zespołu Behemoth chciał popracować nad formą w przerwie między występami.

Nergal wyrzucony z amerykańskiej siłowni z powodu... koszulki. "Od*****cie się od mojego treningu!"
bDYgbjIl

Adam "Nergal" Darski z pewnością przyzwyczaił się do oskarżeń o obrażanie uczuć religijnych i polskich symboli narodowych. Jego prowokacje, jak choćby zjadanie karmy dla psów w kształcie krzyży czy pozowanie na krzyżu, wzbudzają w kraju zaciekłe dyskusje.

bDYgbjIn

W przerwach między bulwersowaniem opinii publicznej lider zespołu Behemoth jest wziętym muzykiem, którego popularność wykracza poza granice Polski. Nergal zrobił zawrotną karierę zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, gdzie jego koncerty cieszą się ogromną popularnością.

Ostatnio Darski poleciał za ocean, gdzie występuje z zespołem Slipknot podczas Knotfest Roadshow. W wolnym czasie artysta wybrał się na siłownię stowarzyszenia YMCA (Związek Chrześcijańskiej Młodzieży Męskiej), ale został z niej wyproszony z powodu... koszulki zespołu Darkthrone, którą miał na sobie. Dostał ją w prezencie od lidera grupy.

To norweski black metal, najbardziej przyjazna muzyka na świecie, a oni mieli z nią problemy. To głupie - skarżył się muzyk w filmiku, który opublikował na swoim Instagramie.

bDYgbjIt

Jak dodał, został zapytany przez pracowników siłowni o to, czy wierzy w Jezusa Chrystusa, a gdy zaprzeczył, poproszono go o opuszczenie budynku.

Możecie cenzorować moją sztukę, ciągać mnie po sądach, wzywać swoich synów do bojkotowania koncertów Behemotha… ale odp***rzcie się od mojego treningu! - napisał zdegustowany na swoim profilu.

Myślicie, że w Polsce Adam nie miałby problemu z wejściem na siłownię w takiej koszulce?

bDYgbjIu
bDYgbjIO
KOMENTARZE
(365)
Paszcz
2 lata temu
No chyba sama obecność na siłowni YMCA jest prowokacją z jego strony. Czego oczekiwał?
Gość
2 lata temu
Ten człowiek jakos nie wzbudza we mnie sympatii...
gość
2 lata temu
Dobrze, że i "gwiazdom" czasem ucierają nosa. Bogowie ulicy bez kitu.
bDYgbjIP
Gość
2 lata temu
Do jakiego przykrego incydentu? Poszedł do siłowni prowadzonej przez CHRZEŚCIJAŃSKA młodzież w koszulce obrażającej chrześcijan. Zrobił prowokacje, bo pewnie bilety słabo się sprzedają. Idąc tam wiedział co chce osiągnąć. Taki zachowanie jest żenujące!
Gość
2 lata temu
A wystarczyło wybrać normalna siłownię a nie bardzo specyficzna chrześcijańska. Sam się prosił.
Najnowsze komentarze (365)
losephus
rok temu
chory gościu,rozczarowanie przyjdzie na końcu
gość
2 lata temu
Tłumaczenie jego wpisu jest niepoprawne i błędne!
gość
2 lata temu
taki z niego cienki bolek, że głowa mała :) Udaje wielkiego "satanistę", wielkiego metalucha a piękni się jak metroseksualny mały chłopiec a do tego nie ma jaj :) Bo jakby je miał, to by nie atakował w kółko chrześcijaństwa, tylko by jechał chociażby po islamie, ale wiadomo... tchórz w majtkach mu siedzi :)
Gość
2 lata temu
Wreszcie ktoś zareagowal jak powinien. Brawo dla pracownika silowni👏
gość
2 lata temu
jak można wierzyć w diabła a nie wierzyć w boga, jezusa i tak dalej? Jeśli ktoś wierzy w diabła to musi siłą rzeczy wierzyć w jezusa i we wszystko inne. Bo diabeł bez boga by nie istniał. I ciekawe co się tym ludziom wydaje że co będzie z nimi po śmierci? Kręgi piekieł? Czy może myślą że diabeł im przybije piątke i będą z nim pić drinki ?
Kasia
2 lata temu
Litości, jaką sztukę? Gdyby nie romans z różową panna i wzbudzanie zainteresowania swoją osobą atakami na religię nikt w Polsce nadal by go nie rozpoznawał. Wielki satanista w majtach Kevina Kleina.
gość
2 lata temu
strasznie pobladł na ostatnim zdjęciu!
gość
2 lata temu
Zwykły .uj!
bDYgbjIH
Gość
2 lata temu
Po prostu niech chodzi do siłowni gdzue czcza diabła. Sam robi prowokacje a później się żali. Dobrze zrobili. Jego sprawa w co wierzy, ale to zdarzenie potwierdza, że jest mało inteligentny.
gość
2 lata temu
ale... przynajmniej o nim napisali ;)
gość
2 lata temu
Płytka, powierzchowna prowokacja to nie sztuka, a zdesperowany człowiek to nie artysta.
gość
2 lata temu
Kpileś z wiary i Boga. On pokazał Ci gdzie Twoje miejsce. Pozostaje Ci już tylko robić dobrą minę do naprawdę kiepskiej gry i świecić oczami za bzdury, które wygadywałeś...
xXx
2 lata temu
Szanowni Państwo, dlaczego właściwie zakładacie, że p. Darski w ogóle wie co to takiego YMCA??? Sądzę, że jest członkiem niewiedzącej większości (w Polsce - oczywiście), a nie wiedzącej mniejszości. P. Darski po prostu jakoś nie wygląda na takiego, który by wiedział. Raczej myślał, że to nazwa sieci klubów fitness... :D :D :D
gość
2 lata temu
Kolejna tania prowokacja pana Darskiego. Dlaczego w artykule pominęliście informacje kto prowadzi siłownię i co było na koszulce?
...
Następna strona
bDYgbjJj