Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Ibisz o Miśku Koterskim: "To człowiek, który zrobił sobie tyle operacji plastycznych, co Ibisz, ale były niestety NIEUDANE"

0
Podziel się

Prezenter i aktor przyjechali do Mrągowa, żeby poprowadzić Festiwal Weselnych Przebojów. Widać, że się polubili?

Krzysztof Ibisz o Miśku Koterskim: "To człowiek, który zrobił sobie tyle operacji plastycznych, co Ibisz, ale były niestety NIEUDANE"
bDZoUbSd

Od lat synonimem młodości w polskim show biznesie jest Krzysztof Ibisz, który odkąd wydał legendarną już publikację Jak dobrze wyglądać po 40., zaczął niepokojąco młodnieć. Choć niewielu w to wierzy, idealnie gładką twarz Krzyś zawdzięcza ponoć jedzeniu żelaza i regularnemu poceniu się na siłowni.

bDZoUbSf

Prezenter przebywa obecnie w Mrągowie, gdzie w tamtejszym amfiteatrze odbywa się właśnie dwudniowy Festiwal Weselnych Przebojów. Nad jeziorem Czos wystąpi 25 artystów disco polo, których przeboje królują na polskich weselach. Emitowaną przez Polsat imprezę prowadzą Ela Romanowska i Rafał Maserak, wspomagani przez gości specjalnych wśród których jest właśnie Ibisz. 54-latkowi towarzyszą Katarzyna Zielińska i Michał Koterski.

Na instagramowym profilu prezentera tuż przed koncertem pojawiło się zdjęcie, na którym ubrany we wzorzystą koszulę, beżowy garnitur i słomkowy kapelusz uśmiechnięty Krzyś pyta: Czy może być taka stylówa? Czy wyglądam jak wujek z Ameryki?

Na komentarze wiernych fanów nie trzeba było długo czekać:

"Jeśli wieziesz torbę z darami, to na sto procent prawdziwy wujaszek z Ameryki", "Trochę jak kuzyn z Teksasu", "Jak milion dolców, panie Krzysztofie", "Nie chcesz być moim wujkiem?" - czytamy.

bDZoUbSl

Dziennikarz skrzętnie relacjonuje swój pobyt w Mrągowie również na Instastories. Na jednym z nagrań słyszymy, jak przedstawia obecnych na Mazurach kolegów z branży:

To człowiek, który zrobił sobie tyle operacji plastycznych, co Ibisz, ale były niestety nieudane - powiedział żartobliwie, pokazując Koterskiego.

Udowodnił, że ma do siebie dystans?

bDZoUbSm
bDZoUbSG
KOMENTARZE
(0)
bDZoUbTb